Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μιχαηλ αν ενοποιηθουν δες απο που θα ξεκινησειη ψυχρη εισβιλη στην ουσια..ν.δυτικα  της γροιλανδιας..χαχαχαχα...σ αρεσει ε?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αχ τι ωραία ένα σενάριο ισπανίας🤣

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

Ειναι καλυτερη η λογικη τωρα  

Βέβαια εντάξει, από το να αποφύγουμε ζωνική, προς το παρόν, καλό είναι. Μου βρωμάνε όλα πάντως. Όλα με καχυποψία φέτος..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 324 ώρες θα φύγουν τα συναχια οι μυξες και θα κοντεύει η Ανάσταση .....του Πάσχα όμως.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

μιχαηλ αν ενοποιηθουν δες απο που θα ξεκινησειη ψυχρη εισβιλη στην ουσια..ν.δυτικα  της γροιλανδιας..χαχαχαχα...σ αρεσει ε?

προφανώς και μου αρέσει, και μάλιστα όλες αυτές οι ψυχρές εισβολές δυνητικά δυτικές θα μπορούσαν να είναι, αλλά στην ερχόμενη πχ όλα στραβά βγήκα, και σε αυτή αν πάει να εδραιωθεί κάτι τέτοιο, κάτι θα γίνει στον Ατλαντικό και θα χαθεί.. Πάντως το φαντάζεσαι να έβγαινε ένας σούπερ δυτικός χιονιάς, μετά από τόσο άθλιο χειμώνα? Ο ορισμός της λύτρωσης. Για αυτό δεν θα συμβεί.. Πληρώνω αμαρτίες που δεν ξέρω ποιες είναι. Ή ο καιρός το κάνει εκ των προτέρων...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ομως σε αυτες τις φασεις ελπιζουμε να παρει λιγο μπρος κανενα καναδικο χαμηλο να σπρωξει τον αζορικο λιγο ανατπλικα να ερθουν ολα εκει που πρεπει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

να δεις μιχαηλ που ουτε εικονικα θα στον βγαλει..χαχαχα..με το ζορι θα σκασει δυτικα σου στο τελος..εχει η κεντροδυτικη μεσογειο πολλα κοκκινα.δε νομιζω να το φτιαξει για δυτικο κογκα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, notios_polos είπε:

να δεις μιχαηλ που ουτε εικονικα θα στον βγαλει..χαχαχα..με το ζορι θα σκασει δυτικα σου στο τελος..εχει η κεντροδυτικη μεσογειο πολλα κοκκινα.δε νομιζω να το φτιαξει για δυτικο κογκα

είναι πολύ δυτικά, αλλά δεν πειράζει. Κάτι θα βγάλει βέβαια, αλλά σίγουρα αυτό το τρέξιμο θα το βλέπουν στις Άλπεις και θα κάνουν πάρτυ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα που το βλέπω πως προχωράει το τρέξιμο. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΥΛΊΞΤΕ ΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

gfsnh-1-288.png?18

μονο εγω βλεπω οτι τα αποθεματα ψυχους τελειωνουν;;;; 

ειδικα αυτη την εποχη στο πι και φι ερχεται κατω και μπορει και πολυ νοτια ανετα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Παιδιά δυτική Ευρώπη αφορά καθαρά το τρέξιμο...

οχι..μη κοιτας που ξεκινα..το θεμα ειναι που θα καταληξει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά είμαστε ''ιδιαίτεροι'' άνθρωποι εδώ μέσα... αλλιώς δεν θα ασχολιόμασταν με αυτό το ψυχοφθόρο χόμπι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Τελικά είμαστε ''ιδιαίτεροι'' άνθρωποι εδώ μέσα... αλλιώς δεν θα ασχολιόμασταν με αυτό το ψυχοφθόρο χόμπι

χαρισματικοι....................πεφωτισμενοι.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Το Πάσχα;;;; 🤔

Θα δεις ότι εδώ με τέτους αυλώνες παρόλο που χιονίζουν ακόμα και την Ισπανία θα χιονίσουν και εμένα στα Γιάννενα. Και είναι σίγουρα ο πιο δυνατός τρόπος για να χιονιστώ εδώ. Επειδή ο αυλώνας ξεκινάει από τα βορειοδυτικά σημαίνει ότι έχεις τροφοδοσία γεωδυναμικών από εκεί, άρα δεν θα κόψει ο αντικυκλώνας, και άρα δεν θα εγκλωβιστεί το κρύο στην δυτική Ευρώπη, αλλά θα προχωρήσει ανατολικότερα. Αν όμως ξεκινούσε από βορειοανατολικά, Ρωσία δηλαδή και κατέληγε δυτική Ευρώπη, κατά πάσα πιθανότητα εκεί θα έμενε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Θα δεις ότι εδώ με τέτους αυλώνες παρόλο που χιονίζουν ακόμα και την Ισπανία θα χιονίσουν και εμένα στα Γιάννενα. Και είναι σίγουρα ο πιο δυνατός τρόπος για να χιονιστώ εδώ. Επειδή ο αυλώνας ξεκινάει από τα βορειοδυτικά σημαίνει ότι έχεις τροφοδοσία γεωδυναμικών από εκεί, άρα δεν θα κόψει ο αντικυκλώνας, και άρα δεν θα εγκλωβιστεί το κρύο στην δυτική Ευρώπη, αλλά θα προχωρήσει ανατολικότερα. Αν όμως ξεκινούσε από βορειοανατολικά, Ρωσία δηλαδή και κατέληγε δυτική Ευρώπη, κατά πάσα πιθανότητα εκεί θα έμενε

Αυτά τα συστήματα καταλήγουν συνήθως προσηνεμα  στο τέλος; 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...