Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ρε συ μπορεί με τη λογική αυτή να έχεις "χασει"ισαμε 150 ιστορικούς Ιωαννίνων. Στην ουσία.τοσα χρόνια ζήτημα.να.εχασες 1.😂

όσα χρόνια είμαι στα Γιάννενα οι ευκαιρίες ήταν 3 συνολικά. Μία στο πρώτο έτος, που κάτι κατάφερε να κάνει, μία στο τέταρτο έτος, και η κυριότερη πέρσι. Σε κάθε περίπτωση έτσι τα ορίζω εγώ, ίσως να έχεις πιο σκληρά κριτήρια για το τι σημαίνει χαμένη ευκαιρία

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Μιχαήλ μας έχεις αποκλείσει εδώ και δύο μέρες.. Εγώ χθες είπα για τα ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΑ ότι ειναι φαβορί. Το μόνο που φαίνεται είναι να μην υπάρχει ΤΙΠΟΤΑ για πουθενά. Στα όνειρα μας βέβαια υπάρχουν πολλα

μα τι λες βρες Νικόλα, δεν είπα ποτέ τίποτα για τα προσήνεμα σου εξήγησα μάλιστα στα 12αρια εχθές με ποιον τρόπο μπορείς να χιονιστείς και εσύ.. Θυμήσου. Εγώ είπα ότι ελπίζω να αποκλειστούν τα ανατλικά μου, γιατί σιχαίνομαι το ξερόκρυο που έφαγα στις άλλες 2 διαταραχές. [είπαμε θερμοκρασία δωματίου +27 βαθμοί χεχε]β Φυσικά όχι επειδή δεν θέλω να χιονίσει σε εσάς, που έτσι και αλλιώς κατέβηκα την άλλη φορά για να το δω. Αν μπορούσα να πήγαινα όπου ήθελα στην Ελλάδα ας χιόνιζε όπου ήθελε, αν και η εικόνα των βουνών με απογοητεύει.

Αν μπορούσα να είχα καταιγίδα όταν θα χιόνιζε σε εσάς, χαλάλι😁 Αλλά δυστυχώς η Ελλάδα είναι τέτοια που για να χιονιστούν από τα δυτικά προς τα ανατολικά η θέση του αυλώνα μπορεί να διαφέρει 2-3 χιλιάδες χιλιόμετρα

 

 

χαιρετώ τώρα έχω εργασία για supercells!!!!!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προσεξτε τωρα κατι.Αν δεν υπηρχε η ****λιμνη στην ιβηρικη θα ειχαμε απευθειας συνενωση των δυο Α και πιθανως θα εβγαινε απο το παιχνιδι ακομα και η Ιταλια.Αν ο Α νο1 βγει με δυνατη βαση και στη κεντροδυτικη μεσογειο,χωρις τη λιμνη στην ιβηρικη,παμε για μεγαλη μαχη.Αυτα και ξαναγυρναω στο επιτελειο να φερουμε ειτε σε πρωτη ειτε σε δευτερη φαση τον προσηνεμο τρομο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

όσα χρόνια είμαι στα Γιάννενα οι ευκαιρίες ήταν 3 συνολικά. Μία στο πρώτο έτος, που κάτι κατάφερε να κάνει, μία στο τέταρτο έτος, και η κυριότερη πέρσι. Σε κάθε περίπτωση έτσι τα ορίζω εγώ, ίσως να έχεις πιο σκληρά κριτήρια για το τι σημαίνει χαμένη ευκαιρία

μα τι λες βρες Νικόλα, δεν είπα ποτέ τίποτα για τα προσήνεμα σου εξήγησα μάλιστα στα 12αρια εχθές με ποιον τρόπο μπορείς να χιονιστείς και εσύ.. Θυμήσου. Εγώ είπα ότι ελπίζω να αποκλειστούν τα ανατλικά μου, γιατί σιχαίνομαι το ξερόκρυο που έφαγα στις άλλες 2 διαταραχές. [είπαμε θερμοκρασία δωματίου +27 βαθμοί χεχε]β Φυσικά όχι επειδή δεν θέλω να χιονίσει σε εσάς, που έτσι και αλλιώς κατέβηκα την άλλη φορά για να το δω. Αν μπορούσα να πήγαινα όπου ήθελα στην Ελλάδα ας χιόνιζε όπου ήθελε, αν και η εικόνα των βουνών με απογοητεύει.

Αν μπορούσα να είχα καταιγίδα όταν θα χιόνιζε σε εσάς, χαλάλι😁 Αλλά δυστυχώς η Ελλάδα είναι τέτοια που για να χιονιστούν από τα δυτικά προς τα ανατολικά η θέση του αυλώνα μπορεί να διαφέρει 2-3 χιλιάδες χιλιόμετρα

Θα ανεβω Γιάννενα αν όμως κάνει ιστορικό χιονιά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μιχαηλ ασε να πεσει και κατι κατω ρε αγορι μου..χαχαχα..απαντας σε ολους ταυτοχρονα.ουτε χταποδι να ησουν😋..πολλα απ αυτα που γραφουμε ειδικα οσοι ξερομαστε χρονια ειτε κατ ιδιαν ειτε απο το πληκτρολογιο κανουμε και λιγο χαβαλε λιγο πειραγμα λιγο το "και καλα να αναψουν τα αιματα"...βεβαια καταλαβαινω το παθος σου μιας και ολο αυτο που κανεις εδω ειναι κατα καποιο τροπο πρακτικη ασκηση αλλα κανειες ρε συ δεν αμφισβητει ουτε τις γνωσεις σου ουτε τις ικανοτητες σου ....αυτα απο μενα σαν μια ακομη συμβουλη με καλη προθεση και παμε για το μεσο ορο του παιου για να διωξουμε την ενοχλητικη λιμνη..χεχεχεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Θα ανεβω Γιάννενα αν όμως κάνει ιστορικό χιονιά

75 τετραγωνικά είναι το σπίτι μου, οπότε σε βάζω και μέσα αν θες. Αλλά να ξέρεις θα έχει περπάτημα πολλών ωρών έξω🤣 5 ώρες περπατούσα την άλλη φορά στην Αριάδνη!!

τα λέμε κατά τις 12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

75 τετραγωνικά είναι το σπίτι μου, οπότε σε βάζω και μέσα αν θες. Αλλά να ξέρεις θα έχει περπάτημα πολλών ωρών έξω🤣 5 ώρες περπατούσα την άλλη φορά στην Αριδάσνη!!

τα λέμε κατά τις 12

Εγώ αυτό θα ευχηθώ. Αν είναι να βγάλει ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΧΙΟΝΙ οπουδήποτε ας χαλάσει για τους υπόλοιπους. Να δούμε και την ξακουστή παπλαμούδα.

Επεξεργάστηκε από nikolas 2365
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, casperakos είπε:

Μιχαήλ έλα Αθήνα να σε φιλοξενισω να κανουμε καμία Μ.... ΤΣΆΡΚΑ 

είσαι θεούλης.. αχχααχχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ας ελπισουμε μεχρι παρασκευη να εχουμε θετικες εξελιξεις ως προς το στησιμο του αζορ εως τοτε μπορουμε να ψαξουμε μερικους ιστορικους για το μιχαηλ 😋 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολυ καλος ο μεσος ορος.σωστα στησιματα και στοςυ δυο εμποδισμους.σωστο σημειο καταβασης ψυχρης εισβολης.δυτικισμα τοσο οσο...απλα μιχαηλ μαλλον θα πρεπει να αρχισεις να ψαχνεις την δευτερη εναλλακτικη σου τον κεντροβορειο γιατι χλωμιαζει το τερας ολοκληρο οπως το θες ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, notios_polos είπε:

πολυ καλος ο μεσος ορος.σωστα στησιματα και στοςυ δυο εμποδισμους.σωστο σημειο καταβασης ψυχρης εισβολης.δυτικισμα τοσο οσο...απλα μιχαηλ μαλλον θα πρεπει να αρχισεις να ψαχνεις την δευτερη εναλλακτικη σου τον κεντροβορειο γιατι χλωμιαζει το τερας ολοκληρο οπως το θες ...

μόνο που δεν δυτύκισε βαγγέλη.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, xirolivado είπε:

Είχε πει ότι θέλει να  το ανοίξει ο Μιχαηλ

Και φυσικά ο Μιχαήλ δεν έχει κανένα πρόβλημα γι αυτό.ίσα ίσα....απλά είχε πει σε κάποια φάση προχτές ότι το σκεφτόταν....αλλά σε καμία περίπτωση ότι είναι κάτι τόσο σημαντικό....άλλωστε άνετα όπως κάναμε με τον Μπάμπη για τον Δεκέμβρη μπορούμε να κάνουμε και για τον Μιχαήλ και για όποιον άλλον επιθυμεί τόσο πολύ σε όποιον μήνα θέλει στο μέλλον...να ανοίξουμε δηλαδή θέμα νωρίτερα και όταν φτάσει η ώρα να το ξεκλειδώσουμε,.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...