Jump to content
Ευαγγελος

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

53 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Προβληματισμός στα επιτελεία του Σπουργίτι

 

images.jpeg

Κανενας προβληματισμος.Τα παιδια του επιτελειου μου εχουν ρεπο ΣΚ.Απο βδομαδα θα χτυπαμε 24ωρα σε βαρδιες ωστε να καλυψουμε πληρως τα παραμετροποιημενα τρεξιματα και να να εισαγουμε κι ενα νεο λογαριθμο.Οπως.λεω μερες τωρα,το διαστημα 5 με 10 θα κατεβει πολικο δρεπανι.Τα υπολοιπα απο βδομαδα.Ασε με να ξεκουραστω,ανυπομονο,μικρο καναρινακι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, GEORGE SNOWMAN said:

Κανενας προβληματισμος.Τα παιδια του επιτελειου μου εχουν ρεπο ΣΚ.Απο βδομαδα θα χτυπαμε 24ωρα σε βαρδιες ωστε να καλυψουμε πληρως τα παραμετροποιημενα τρεξιματα και να να εισαγουμε κι ενα νεο λογαριθμο.Οπως.λεω μερες τωρα,το διαστημα 5 με 10 θα κατεβει πολικο δρεπανι.Τα υπολοιπα απο βδομαδα.Ασε με να ξεκουραστω,ανυπομονο,μικρο καναρινακι.

Γκουχ γκουχ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Ε κάνει μπαμ

Αζορικοι τέρατα 4 συνεχόμενα ραν μέσος όρος έπεσε κάτω από 0 σχεδόν τα περισσότερα σενάρια Τώρα κάτω από 0.

ΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΜΑΡΙΑ ΜΟΥ?

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΤΡΟΒΟΡΕΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΝΙΦΑΔΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΚΑΤΑΛΗΞΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΗΝΕΜΟΣ😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εξαιρετικό το πρωινό του τζίφου, όπως ακριβώς πρέπει να βγει η ψυχρή εισβολή στις αρχές φεβρουαρίου. Μισό μέτρο χιόνι εδώ δηλαδή. Ούτε τουρκίες ούτε βλακείες.😀

 

Διατηρήθηκαν οι βροχές για 26-27 από τζίφο, αλλά η πιθανότητα για κάτι εδώ 29-30 έπεσε [πάλι] οπότε όλα για όλα για αρχές φλεβάρη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, BrainA είπε:

H αγωνία θα σπάσει κόκκινο (όχι Βοιωτίας, το άλλο). Ανέβηκε σχετικό poll.

 

ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΕΓΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ......ΦΑΠΑ......Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΛΑΤΡΕΙΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΟΧΗ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημερα.αντι να μιλαμε για διαστηματα 10-15 μερες μετα να επικεντρωθουμε στο διαστημα  30-01?εχει πολλα ενδιαφεροντα ενσεμπλ ο τζιφος.ο αυλωνα παει ανατολικα δυτικα η πεφτει πανω μας.εχει μεγαλο ενδιαφερον και χρειαζεται παρακολουθηση.για το μετα μην ασχοληστε.μονο ο θεος ξερει.

Επεξεργάστηκε από thivasnow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαρτης συνολικα χιλιοστα βροχη ευρωπαιου μεχρι 30 του μηνα :

xx_model-en-308-0_modez_2020012500_132_17_157.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημέρα. Καλά τα λέει ο George   o Κρυονερίτης. Όλα εχουν πάρει τον δρόμο τους. Δεν υπάρχουν Ιταλίες και Κορσικές και Ισπανιόλες. Απο Δευτέρα θα τρίβουμε τα ματάκια μας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1979681010_graphe3_1000___22.9458_39.3667_Vlos(1).png.762dc648ac28e52a61256c068b0a4711.png

Μια ανακατωσούρα ακόμη από τα ενσ του τζίφου για τελη του μήνα-αρχές του νέου, πόσο μάλλον για το 1ο δεκαήμερο του Φεβρουαρίου. Μέχρι στιγμής έχουμε δει κάποια ενδιαφέροντα ραν στις 240+ ώρες, αυτό και τίποτα άλλο. Όταν πέσουμε στις 144 τότε θα μιλάμε σοβαρά.

Απορώ από που πηγάζει αυτή η σιγουριά ότι θα υπάρξει κάποια σοβαρή κατάβαση ψύχους, δεν έχουμε μάθει τίποτα από φέτος; Ξεχάσαμε κιόλας τι έγινε με τον πρόσφατο αυλώνα που κατέληξε στην Αρμενία ενώ στις 240+ ώρες φαίνονταν να έπεφτε πάνω στην Ελλάδα(ή γενικά κάπου κοντά στην περιοχή μας); 

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δεν υπάρχουν Ιταλίες και Κορσικές. 00ζ τζίφου Ιταλία και Κορσική από 0 έως -8 στα 850, τουρκία +4 έως +8 στα 850🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, thivasnow είπε:

καλημερα.αντι να μιλαμε για διαστηματα 10-15 μερες μετα να επικεντρωθουμε στο διαστημα  30-01?εχει πολλα ενδιαφεροντα ενσεμπλ ο τζιφος.ο αυλωνα παει ανατολικα δυτικα η πεφτει πανω μας.εχει μεγαλο ενδιαφερον και χρειαζεται παρακολουθηση.για το μετα μην ασχοληστε.μονο ο θεος ξερει.

Το απαντάς μόνος σου φίλε το ερώτημα χωρίς αν το θες......η έκφραση ότι "έχει πολλά ενδιαφέροντα ανσάμπλ το τζίφος" τα λέει όλα .... ποιος; ο τζίφος;;;....δεν υπάρχει κανένα άλλο μοντέλο να δείχνει κάτι εκείνες τις ημέρες.....τα άλλα όλα μοντέλα είναι προς το παρόν σταθερά στο τίποτα το ιδιαίτερο για εκείνες τις ημέρες....τόσες σφαλιάρες και φέτος από τζίφο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, [weathermaniac] said:

δεν υπάρχουν Ιταλίες και Κορσικές. 00ζ τζίφου Ιταλία και Κορσική από 0 έως -8 στα 850, τουρκία +4 έως +8 στα 850🤣

Aπλά ξέχνα το. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, BrainA είπε:

Aπλά ξέχνα το. 

φυσικά και όχι, μετά από τέτοια αθλιότητα τα θέλω όλα δικά μου, γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω τίποτα. Οπότε αν πάει πιο δυτικά από το 00αρι ακόμα καλύτερα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

φυσικά και όχι, μετά από τέτοια αθλιότητα τα θέλω όλα δικά μου, γιατί μέχρι στιγμής δεν έχω τίποτα. Οπότε αν πάει πιο δυτικά από το 00αρι ακόμα καλύτερα

Στο ευχομαι Μιχαλακη.Να σε χιονισουν ολα τα ρανς του ΣΚ...🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Στο ευχομαι Μιχαλακη.Να σε χιονισουν ολα τα ρανς του ΣΚ...🤣

ωραία, αλλά μετά θα βρέχουν μόνο, και τις τελευταίες 2 μέρες να το αλλάξουν λίγο μήπως χιονίσει οριακά στα 500 μετρα, πιο κάτω νεράκι του θεού

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ωραία, αλλά μετά θα βρέχουν μόνο, και τις τελευταίες 2 μέρες να το αλλάξουν λίγο μήπως χιονίσει οριακά στα 500 μετρα, πιο κάτω νεράκι του θεού

Απο Δευτερα,κατεβαινω με το επιτελειο μου,με 4-3-3 και καθαρο φορ το καναρινι τον brain.Δε θες να βρεθεις αντιπαλος μας....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο Δευτερα,κατεβαινω με το επιτελειο μου,με 4-3-3 και καθαρο φορ το καναρινι τον brain.Δε θες να βρεθεις αντιπαλος μας....

Θέλει...😎

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο Δευτερα,κατεβαινω με το επιτελειο μου,με 4-3-3 και καθαρο φορ το καναρινι τον brain.Δε θες να βρεθεις αντιπαλος μας....

ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΛΑΘΟΣ........ΑΥΛΩΝΑς ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Απο Δευτερα,κατεβαινω με το επιτελειο μου,με 4-3-3 και καθαρο φορ το καναρινι τον brain.Δε θες να βρεθεις αντιπαλος μας....

συνάντησε με κάπου με το επιτελείο σου και η ατυχία μου μπορεί να ρίξει ένα δεντρο. Έγώ θα την γλιτώσω γιατί το έχω ξαναπάθει. Το επιτελείο όμως με αυτά τα άτομα και με κάτι τσίπουρα που άκουσα παραπάνω, θα βλέπει το δεντρό να πέφτει και θα χαίρεται γιατί θα νομίζει ότι είναι νιφάδα.😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διατηρήθηκαν οι βροχές στο 6αρι, και επειδή βλέπω ότι ο ευρωπαίος μας αύξησε σημαντικά την ποσότητα του υετού, επιτέλους θα μπούμε σε χειμερινό μουντ στα Γιάννενα. Τώρα η συνέχεια της εβδομάδας θα έχει σπαστό καιρό λόγω ασθενούς βορειοδυτικού ρεύματος. Και για την συνέχεια ελπίζουμε να γίνει ότι καλύτερο γίνεται από χιόνι εδώ [1 μετρο δηλαδή!!!!] γιατί γουστράρω.  5 χρόνια πάνε από την original παπλαμούδα, και αυτά είναι πολλά.

 

τα λέμε μετά. έχω εργασία την παλίρροια του Ευρίπου και είναι πολύπλοκο φαινόμενο και ψάχνω papers από την εποχή του νωε

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...