Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Σχόλια,παρατηρήσεις και προτάσεις για το φόρουμ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις διορθώσεις εγώ όταν κάνω πάντως δεν αφορά αλλαγή άποψης, απλά αλλαγή ορθογραφίας/τυπογραφικών που μπορεί να μου ξεφύγουν, οπότε διαβάζοντας ένα παλιό μήνυμά μου, αν δω μαργαριτάρι στην ορθογραφία θα τρέξω να το αλλάξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολύ καλό αυτό με τα quotes. μπορείς να κάνεις πολλά ταυτόχρονα χωρίς να χρειάζεται να πατάς συνέχεια κουμπιά. επιλέγεις ακόμα και μια λέξη άμα θέλεις μόνο και το quotαρεις. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βλέπω ότι ακόμα και μετά από ώρες απραξίας, δεν γίνεται αυτόματη αποσύνδεση χρήστη. προτείνω να γίνει σαν μέτρο ασφάλειας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επειδή γενικά μπορεί να ξεχαστώ λόγω τρεχάματος, αν πάω σε κάποιον άλλον υπολογιστή μπορεί να ξαναμπώ στο φόρουμ, ενώ είμαι ήδη συνδεδεμένος, και για να μην γίνει καμιά χαζομάρα εκεί για αυτό το λέω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Προτείνω όταν μπαίνου λινκς για εικόνες να μην γίνονται κατευθείαν εικόνες, αλλά να σε πάει σε νέα καρτέλα, και όχι αυτό που γίνεται τώρα. Φυσικά να υπάρχει η επιλογή αντιγραφή επικόλληση, αλλά όχι μόνο αυτή.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα σε όλους! Επιτέλους, έπειτα από 1 μήνα "μοναξιάς" σε άλλη "γειτονιά", κατάφερα με τη βοήθεια του Μιχαήλ να σας βρω (Μιχαήλ σε ευχαριστώ πολύ!). Σίγουρα κανένας σας δε θα με θυμάται μια και ήμουν από τα πιο "αθόρυβα" μέλη λόγω του ότι οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες:classic_biggrin:... Η αλήθεια είναι όμως ότι εδω και 12 χρόνια σας διάβαζα ανελλιπώς και νιώθω ότι είμαι και γω κομμάτι της παρέας σας... Εύχομαι το νέο μας σπίτι να έχει γερά θεμέλια και όλοι μαζί να ζήσουμε αξέχαστες καιρικές εμπειρίες!

Μία πρόταση μόνο... Μήπως θα πρέπει να υπάρχει ένα νήμα αποκλειστικά αφιερωμένο στη γνωριμία με νέα μέλη; Δε ξέρω αν απλά εγώ δε βλέπω καλά αλλά δε βρήκα κάτι...

Επεξεργάστηκε από fuero
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

30 minutes ago, fuero said:

Καλησπέρα σε όλους! Επιτέλους, έπειτα από 1 μήνα "μοναξιάς" σε άλλη "γειτονιά", κατάφερα με τη βοήθεια του Μιχαήλ να σας βρω (Μιχαήλ σε ευχαριστώ πολύ!). Σίγουρα κανένας σας δε θα με θυμάται μια και ήμουν από τα πιο "αθόρυβα" μέλη λόγω του ότι οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες:classic_biggrin:... Η αλήθεια είναι όμως ότι εδω και 12 χρόνια σας διάβαζα ανελλιπώς και νιώθω ότι είμαι και γω κομμάτι της παρέας σας... Εύχομαι το νέο μας σπίτι να έχει γερά θεμέλια και όλοι μαζί να ζήσουμε αξέχαστες καιρικές εμπειρίες!

Μία πρόταση μόνο... Μήπως θα πρέπει να υπάρχει ένα νήμα αποκλειστικά αφιερωμένο στη γνωριμία με νέα μέλη; Δε ξέρω αν απλά εγώ δε βλέπω καλά αλλά δε βρήκα κάτι...

Καλως ηλθες φιλε.Αυτο συζητουσαμε το βραδακι με τα παιδια.Πιθανων να γινει ενα τοπικ αμεσα.Καλη παραμονη και καλες αναφορες.🙂 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

44 minutes ago, fuero said:

Καλησπέρα σε όλους! Επιτέλους, έπειτα από 1 μήνα "μοναξιάς" σε άλλη "γειτονιά", κατάφερα με τη βοήθεια του Μιχαήλ να σας βρω (Μιχαήλ σε ευχαριστώ πολύ!). Σίγουρα κανένας σας δε θα με θυμάται μια και ήμουν από τα πιο "αθόρυβα" μέλη λόγω του ότι οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες:classic_biggrin:... Η αλήθεια είναι όμως ότι εδω και 12 χρόνια σας διάβαζα ανελλιπώς και νιώθω ότι είμαι και γω κομμάτι της παρέας σας... Εύχομαι το νέο μας σπίτι να έχει γερά θεμέλια και όλοι μαζί να ζήσουμε αξέχαστες καιρικές εμπειρίες!

Μία πρόταση μόνο... Μήπως θα πρέπει να υπάρχει ένα νήμα αποκλειστικά αφιερωμένο στη γνωριμία με νέα μέλη; Δε ξέρω αν απλά εγώ δε βλέπω καλά αλλά δε βρήκα κάτι...

Καλώσόρισες φίλε στην παρέα μας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλως ηρθατε παιδια...😀.Οπως ειπε και ο τεο πιο πανω οντος το συζητουσαμε αυτο με το να γινει ενα τοπικ για μια γνωριμια και δυο κουβεντες απο τον καθενα μας.θα το δουμε.Οσον αφορα αυτο που ειπε ο φιλος φουερο πιο πανω για τις γνωσεις που θεωρει οτι ειναι περιορισμενες τον καλω να τις μοιραζεται πλεον μαζι μας. καθως και ολες τις απορειες του η τις αποψεις του και ολοι μαζι  μεσα απο ενα ωραιο παρειστικο κλιμα να χτισουμε μερα με την μερα μηνα με το μηνα ενα ομορφο σπιτι(οπως αποκαλουμε αυτο τον χωρο απο την αρχη του) για να συγκατοικησουμε σε αυτη την τρελλα που λεγεται αγαπη για το χιονι-αγαπη για αυτο το μοναδικο που λεγεται καιρος...🌨️🌩️🌧️☀️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, fuero said:

Καλησπέρα σε όλους! Επιτέλους, έπειτα από 1 μήνα "μοναξιάς" σε άλλη "γειτονιά", κατάφερα με τη βοήθεια του Μιχαήλ να σας βρω (Μιχαήλ σε ευχαριστώ πολύ!). Σίγουρα κανένας σας δε θα με θυμάται μια και ήμουν από τα πιο "αθόρυβα" μέλη λόγω του ότι οι γνώσεις μου είναι περιορισμένες:classic_biggrin:... Η αλήθεια είναι όμως ότι εδω και 12 χρόνια σας διάβαζα ανελλιπώς και νιώθω ότι είμαι και γω κομμάτι της παρέας σας... Εύχομαι το νέο μας σπίτι να έχει γερά θεμέλια και όλοι μαζί να ζήσουμε αξέχαστες καιρικές εμπειρίες!

Μία πρόταση μόνο... Μήπως θα πρέπει να υπάρχει ένα νήμα αποκλειστικά αφιερωμένο στη γνωριμία με νέα μέλη; Δε ξέρω αν απλά εγώ δε βλέπω καλά αλλά δε βρήκα κάτι...

Ωπ τώρα το είδα!! Καλώς ήρθες φίλε Χρήστο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οποιοδήποτε μέλος μπορεί  να ανοίγει νέο θέμα, αρκεί να ειναι σχετικό με την εκάστοτε θεματολογία. 

Να τονιστεί  επίσης οτι είναι στην  στην κρίση των μοντς και των αντμινς το να μείνει το  εκάστοτε τοπικ ανοιχτό  ή αν συντρέχει σοβαρός λόγος να κλειδωθεί.

 Σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ 

1. Απαγορεύεται αυστηρά η οποιαδήποτε αναφορά σε εθνικά ζητήματα, η προσβολή της ιστορίας της χώρας μας από οποιονδήποτε  και η οποιαδήποτε έμμεση η άμεση αναφορά σε πολιτικά ζητήματα. Απαγορεύονται οι πολιτικές συζητήσεις.

2. Απαγορεύονται προσωπικές επιθέσεις,ειρωνικά και υποτιμητικά σχόλια  από οποιοδήποτε μέλος προς οποιοδήποτε μέλος, όπως επίσης και σε δημόσια πρόσωπα, καθώς και υποτιμητικά σχόλια για περιοχές της χώρας μας,η για οποιοδήποτε άλλο θέμα συζήτησης προκύψει. Μπορούμε να διαφωνούμε,να συζητάμε,να σχολιάζουμε,αλλά με κόσμιο, πολιτισμένο και φιλικό τρόπο.

3. Απαγορεύεται η ανάρτηση εικόνων που έχουν ακατάλληλο περιεχόμενο. (γυμνές φωτογραφίες, η οτιδήποτε άλλο είναι προκλητικό ή ακατάλληλο).

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε συνεχεια του μηνυματος του Μπαμπη πιο πανω και ως απαντηση στον Κωστα..

Ανοιγετε νεα τοπικς χωρις βεβαια να γινεται καταχρηση και με την προυποθεση να ειναι σχετικα με την εκαστοτε θεματολογια.Αν για παραδειγμα ο γιατρος θελει να ανοιξει ενα φωτοαφιερωμα για ενα απο τα πολλα ταξιδια του σε τροπικους προορισμους,μπορει να ανοιξει το σχετικο τοπικ!

Ακομα χτιζουμε το φορουμ και δοκιμαζουμε τα παντα,ερχομενοι πολλες φορες σε αντιφατικες αποφασεις για καποια δομικα ζητηματα,Δεν τρεχει τιποτα,θα ψαχνομαστε συνεχως και θα βελτιωνομαστε.Δωστε χρονο στο φορουμ να εξελιχθει και ειναι σιγουρο οτι απο το φθινοπωρο και μετα θα ειμαστε ετοιμοι με ενα αψογο και φιλοξενο φορουμ!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πρότεινα να υπάρχει ενότητα. Φωτογραφία. Γενικά. Όχι απαραίτητα ταξίδια.  Όπως έχει ενότητα. " Κινηματογράφος- θέατρο". 

Ok να το ανοίξω . Αλλά που να το βάλω τώρα αν δεν υπάρχει ενότητα σχετική . Ούτε αθλητικά είναι . Ούτε μουσική, ούτε κινηματογράφος. 

Για αυτό λέω να μπει ένα ακόμη.Με τίτλο φωτογραφία.  Όπου θεωρητικά μπορεί κάποιος να αναφέρει και τεχνικές φωτογραφίας. Μαρκες κάμερας. Κτλ κτλ..

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, Κώστας. said:

Εγώ πρότεινα να υπάρχει ενότητα. Φωτογραφία. Γενικά. Όχι απαραίτητα ταξίδια.  Όπως έχει ενότητα. " Κινηματογράφος- θέατρο". 

Ok να το ανοίξω . Αλλά που να το βάλω τώρα αν δεν υπάρχει ενότητα σχετική . Ούτε αθλητικά είναι . Ούτε μουσική, ούτε κινηματογράφος. 

Για αυτό λέω να μπει ένα ακόμη.Με τίτλο φωτογραφία.  Όπου θεωρητικά μπορεί κάποιος να αναφέρει και τεχνικές φωτογραφίας. Μαρκες κάμερας. Κτλ κτλ..

 

ξεκινα..ανοιχτηκε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ερώτηση. Εγώ θέλω να ανοίξω θέμα με αυτοκίνητα γενικά, επειδή παρακολουθώ αρκετά. {βέβαια από τεχνικά χαρακτηριστικά δεν είμαι γνώστης γενικά]. Ανήκει στο γενικό θέμα τεχνολογία?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, [weathermaniac] said:

Ερώτηση. Εγώ θέλω να ανοίξω θέμα με αυτοκίνητα γενικά, επειδή παρακολουθώ αρκετά. {βέβαια από τεχνικά χαρακτηριστικά δεν είμαι γνώστης γενικά]. Ανήκει στο γενικό θέμα τεχνολογία?

Στη τεχνολογια Μιχαλη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Στη τεχνολογια Μιχαλη

Ωραία. Θα το ανοίξω πιο μετά:classic_smile:

θα το κάνω και σαν ψηφοφορία μάλιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Κώστας. said:

Χαχαχαχαχα. Καταστροφή. Πώς το παθες; Καλά σε λέει. Δεν είναι για χορταση τα λαικ.

Το έπαθα εντωμεταξύ πριν τις 12, αλλά και μου λέει για today και μπαίνω μετά τις 12 και πάλι δεν μπορώ χαχαχα. Πάντως πραγματικά δεν δίνω Like Παντού. Απλά έτυχε να μπω στις φωτογραφίες σου και μου τα έφαγες μπαγάσα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...