Jump to content
GEORGE SNOWMAN

Σχόλια,παρατηρήσεις και προτάσεις για το φόρουμ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια παρατήρηση μόνο,γιατί κατά τα άλλα πάει σφαίρα και είναι φουλ χρηστικό το καινούργιο αυτό φόρουμ,να μπει η τοποθεσία του καθενός δίπλα στο nickname του για να κατανοούν κυρίως τα νεότερα μέλη από πού είναι ποιός.Κατα τα άλλα εξαιρετικό στήσιμο,σφαίρα και χρηστικοτατο για κινητό...!!!!

Τα θερμά μου συγχαρητήρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, swordy said:

Καλή αρχή παιδιά! Και καλά χιονια και καιρικές συγκινησεις για το υπόλοιπο του χειμώνα!

Τελείωσε ο χειμώνας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, Theomanio said:

Μια παρατήρηση μόνο,γιατί κατά τα άλλα πάει σφαίρα και είναι φουλ χρηστικό το καινούργιο αυτό φόρουμ,να μπει η τοποθεσία του καθενός δίπλα στο nickname του για να κατανοούν κυρίως τα νεότερα μέλη από πού είναι ποιός.Κατα τα άλλα εξαιρετικό στήσιμο,σφαίρα και χρηστικοτατο για κινητό...!!!!

Τα θερμά μου συγχαρητήρια

Αφου φαινεται η τοποθεσια αγορινα κατω απ τη φωτο. Ειναι πιο σωστο να ειναι εκει. Για αυτο και στο προηγουμενο ηταν ετσι.Ασε που πιθανων να μη μπορει να μπει ο κωδικος αυτος διπλα στο ονομα και μεσα στη μπαρα.😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, teo_73 said:

Αφου φαινεται η τοποθεσια αγορινα κατω απ τη φωτο. Ειναι πιο σωστο να ειναι εκει. Για αυτο και στο προηγουμενο ηταν ετσι.Ασε που πιθανων να μη μπορει να μπει ο κωδικος αυτος διπλα στο ονομα και μεσα στη μπαρα.😉

Εγώ έλεγα μέσα στη μπάρα,αφού δεν γίνεται δεν πειράζει κιόλας,όποιος θέλει πατάει στο όνομα και γράφει από κάτω τη τοποθεσία...!!😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα. "Φυσαει" το φορουμ παιδες! Congrats! 

Λοιπον θα κανω κανα 2 επισημανσεις απλα και μονο για την ακομα που ευελικτη λειτουργια του φορουμ..

1) Θα ηταν καλα να υπαρχει πανω πανω ενα εικονιδιο που οταν το πατας να σε πηγαινει κατευθειαν στο προφιλ σου. Τωρα ακολουθειται μια διαδικασια πατωντας 2-3 φορες ωσπου να πας εκει.

2) Επισης προτεινω οι "Καιρικες εικονες 2019" να μετονομαστουν σε εναν ευρυτερο τιτλο πχ "καιρικες- φυσιολατρικες εικονες", μιας και εκει μεσα θα εμπεριεχονται πολλαπλα θεματα. Επιπλεον θα μπορουσε στο μελλον (και αναλογα τον αριθμο των μηνυματων και την επισκεψιμοτητα καθε θεματος) να αλλαξει η κατωθι καταταξη των κυριως θεματων του φορουμ. Ας πουμε βλεπω εδω οτι τα περισσοτερα μηνυματα τα εχει η αναλυση χαρτων. Οποτε να αλλαξει καταταξη και να ρθει πρωτο..

Screenshot-2019-02-22-07-09-28.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλαξε η σειρα των θεματων οπως σωστα ειπε ο Γιαννης.Θα αλλαξω και το ονομα των καιρικων εικονων.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια μικρή και καλοπροαίρετη πρόταση. Καλό ίσως είναι, να φαίνεται ο ακριβής χρόνος που έγινε το ποστ και όχι το κάπως αόριστο "15 ώρες πριν".

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Summersnow said:

ποτε θα μπορουμε να βαλουμε νεα μελη φιλους μας?

προς το παρον εβαλες την λαμπα σου στο προφιλ! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δημητρη (METFM) ειναι στο προγραμμα και θα γινει ομαδα αργοτερα στο fb. 

Νικο θα δουμε εαν υπαρχει τετοια δυνατοτητα στην πλατφορμα.Και εγω θελω την ωρα οπως και εσυ. Αλλα αν δε γινεται θα μεινει ετσι. Εαν θες να δεις την ακριβη ωρα των ποσταρισματων αφηνεις το ποντικι πανω στην ωρα που εγινε το ποστ.

Χαρη μολις μπει το domain. (συντομα) Προς το παρον ειμαστε κλειστο groupακι.

Screenshot_8.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια σκέψη απλή.....Τα γράμματα μήπως μπορεί να γίνουν λίγο πιο έντονα;....σα να μου φαίνονται χαλαρά στο γκρι-άσπρο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ήρθα και εγώ με την βοήθεια του Μιχαήλ! Πάμε να μεγαλώσουμε την παρέα! Επίσης πολύ καλό design, γρήγορο και αποτελεσματικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

46 minutes ago, Beach-snow NG said:

Μια σκέψη απλή.....Τα γράμματα μήπως μπορεί να γίνουν λίγο πιο έντονα;....σα να μου φαίνονται χαλαρά στο γκρι-άσπρο....

Συμφωνώ Κώστα..ειδικά για εμάς τους πρεσβύωπες 🙄ειναι απαραίτητη η αλλαγή σε καπως πιο σκούρο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανήκω σε διάφορα forum πάνω από 15 χρόνια... 

Αυτό που έχω να πω είναι πως το forum μας είναι εκπληκτικά γρηγορο και εύχρηστο. 

Χαίρεσαι να είσαι μέσα πραγματικά. 

Επίσης είναι τρομερό το ποσό εύκολα ανεβάζεις φώτο και βίντεο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ ωραια φαινεται η πλατφορμα μεχρι στιγμης και αρκετα ευχρηστη. Μονο 2 παρατηρησεις εχω (βασικα μια παρατηρηση και μια απορια):

1. Αν γινεται να δεχεται μεγαλυτερου μεγεθους αρχειου εικονες προφιλ, καθως δοκιμασα αρκετες που δεν τις δεχοταν λογω υπερβασης του οριου (0.49MB αν θυμαμαι καλα) και τελικα κατεληξα σε αυτην που εχω τωρα μετα απο αρκετες προσπαθειες...

2. Οταν εκανα εγγραφη δεν μου σταλθηκε το email επιβεβαιωσης του λογαριασμου μου, παρ' ολα αυτα καταφερα να συνδεθω και να συμμετεχω κανονικα στο φορουμ. Δεν θα υπαρξει καποιο προβλημα με αυτο, σωστα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η πλατφορμα ειναι σιγουρα γραμμενη σε html5 ενω η σχεδιαση και τα κουμπια παραπεμπουν -προσομοιαζουν πολυ στο facebook. και αυτο ειναι τεραστιο πλεονεκτημα ωστε να "μαθουν" γρηγορα το φορουμ ατομα που ειναι πολυ εξοικιωμενα στiς ευκολιες του fb

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Panos_Katerini said:

Πολυ ωραια φαινεται η πλατφορμα μεχρι στιγμης και αρκετα ευχρηστη. Μονο 2 παρατηρησεις εχω (βασικα μια παρατηρηση και μια απορια):

1. Αν γινεται να δεχεται μεγαλυτερου μεγεθους αρχειου εικονες προφιλ, καθως δοκιμασα αρκετες που δεν τις δεχοταν λογω υπερβασης του οριου (0.49MB αν θυμαμαι καλα) και τελικα κατεληξα σε αυτην που εχω τωρα μετα απο αρκετες προσπαθειες...

2. Οταν εκανα εγγραφη δεν μου σταλθηκε το email επιβεβαιωσης του λογαριασμου μου, παρ' ολα αυτα καταφερα να συνδεθω και να συμμετεχω κανονικα στο φορουμ. Δεν θα υπαρξει καποιο προβλημα με αυτο, σωστα?

Όχι Πανο κανένα πρόβλημα. Κάποια μέλη που γνωρίζαμε καλά από πριν,μπήκαν για χάρη συντόμευσης με αυτό τον τρόπο.

Θα το κοιτάξουμε για τις εικονες.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...