Jump to content
teo_73

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλη και δημιουργικη χρονια σε ολους παιδια.Με περισσοτερη τυχη στα καιρικα,και προσωπικα σας ονειρα.

Υ..Γ Ψαχνω και γω να βρω θεμα να γραψω...Για τις αναλυσεις και τις κακοκαιριες δε σας προλαβαινουμε😋

7.7c και απνοια στη πολη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά παιδιά!!!! Σε όλους και πανω απο ολα με υγεια, χαρες κι ευχαριστες εκπλήξεις!! Και χαρούμενη δεκαετία επίσης!! Να πραγματοποιηθούν οι στόχοι μας και η όποια επιθυμία μας!!!!! Και δυνατές καιροσιγκινήσεις!!!! Να 'μαστε όλοι καλά!!!!!!

Εδώ με την αγαπημένη μου τρελο-οικογένεια.. παιρνάμε όλοι μια όμορφη βραδιά κι έχει και part 2 αύριο, ανήμερα πρωτοχρονιάς!! Σας καληνυχτίζω..... να περνάτε όλοι καλά!!!

Πάμε για 31 τώρα...  χαχα το φλουρί φέτος το βρήκε ο παππούς! Που βάζει κάθε χρονο ψευτικά φλουριά και δε τον πιστεύει κανείς!!

Επεξεργάστηκε από Winterlove
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή και δημιουργική χρονιά με υγεία εύχομαι! Όσον αφορά τα καιρικά αυτή μπήκε με 5 βαθμούς εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης. Νομίζω καλά αν σκεφτεί κανείς την αναστροφή που είχαμε πριν τις 9-10 το βράδυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά και καλή χρονιά σε όλους!!!!!! 

Πρώτη αναφορά του ετους με θερμοκρασία τώρα 5.2 στην ταράτσα μου και τα βουνά γύρω μου με μέτρα χιόνι..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλη χρονια..Υγεια σε ολους σας και στους ανθρωπους που σας πλαισιωνουν...Να στε γεροι και καλοτυχοι...Για πρωτη φορα στην ζωη μου,μου εκατσε το φλουρι..Ισως αυτη η χρονια να ειναι απο τις πιο σημαντικες για μενα...Οπως και να χει..Καθε χαρα ευχομαι ολοψυχα σε ολους...Την αγαπη μου...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους υγεία....3 βαθμοί εδω Αγία Βαρβάρα.

Βλέπω ζερικι -10,5 θερμοκρασία τώρα ψιλοπραγματα Καλά πάμε χαχαχα δύναμη Πολύ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια καλά κ πολλά. Εύχομαι να βρείτε τον θυσαυρό σας που δεν μετριέται με χρήματα έχοντας υγεία αγάπη ειρήνη!
4,9 η Τ αυτή τη στιγμή!! πανέμορφη νυχτιά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Kαλημερα σας..Και παλι καλη χρονια σε ολους...Πολυ κρυο σημερα σε συνδυασμο με αυξημενη υγρασια!!Στους 2.1 η ελαχιστη..Αυτη την ωρα η θερμοκρασια στους 2.6 και η υγρασια ειναι στο 79%!!Καλη συνεχεια!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και πάλι Χρόνια πολλά παιδιά! Καλή Χρονιά σε όλους! Χαλαρό το Κρύο στο χωριό,από τις 7 χθες το απόγευμα ήταν στους -1 ,  η ελάχιστη έφτασε κάποια στιγμή τους -2 , ενώ τώρα έχουμε παλι -1 με συννεφιά. 

Ο Σταθμός στην ταράτσα  δεν έγραψε κάτω από 1,8 βαθμούς  ενώ τώρα είναι στους 2,6 παρά την χιονοκάλυψη. Θα τον αφήσω λίγους μήνες ακόμη στην ταράτσα να "κλείσει" δυο χρόνια,  για στατιστικούς λόγους, αφού εκεί τοποθετήθηκε πέρσι τον Σεπτέμβριο . 

Παρότι δεν έπεσε πολύ η θερμοκρασία δεν μπορείς να κυκλοφορήσεις έξω, όλα είναι παγωμένα. Μεγάλη η ζημιά που έκανε στο χιόνι αυτό το 12ωρο βροχής σε συνδυασμό με 9 b αέρα. Πάμε γερά για το επόμενο!

20200101_074833.jpg

20200101_075301.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά και από αυτό το θέμα !! Με ήλιο ξεκινήσαμε την πρώτη μέρα του έτους εδώ στην Ημαθία και θερμοκρασία που πλησιάζει ήδη τους 10 βαθμούς!! η ελάχιστη σημειώθηκε ακριβώς τα μεσάνυχτα με -0,1 και από τότε ο αέρα ανέβαζε την θερμοκρασία.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα..... Χρόνια πολλά και καλή χρονιά χιονοτρελαμενοι, με πολλά χιόνια στις πόρτες μας. Ξαστεριά 4 το πρωί με Τ στους 2, και στο ξημέρωμα πάνω πέσαμε στους 0. Αυτή την ώρα συννεφιά και 7 βαθμοί 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλή χρονιά σε όλους με υγεία και ευτυχία !

Μακάρι να δούμε χιόνια μέχρι και τον Πειραιά φέτος!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Θύελλα έξω από τους ΒΑ που σαρώνουν τα πάντα!

Καλή χρονιαααααααα!!

Αμα ξεκινουσες την φραση με το χιονο...θα ηταν ολα ομορφα..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...