Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές 1ης χιονοκαιρίας 2020...1-3/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θερίζει το κρύο..... Απίστευτος αέρας.... Ασταμάτητες ριπες πάνω από 50χλμ με μέγιστη 62....η αισθηση κρύου μονίμως κοντά στο 0 με ελάχιστη - 3.6

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, teo_73 είπε:

Η φωτο τα λεει ολα.Εδω λοιπον στα δυτικα εκτος απ το πρωινο περασαματακι που αφησε 2.1mm εχουμε αρκετες ωρες με ηλιοφανεια και πολυ λιγα συννεφα.Οπου περναει ομως κανα συννεφακι και κλεινει λιγο ο καιρος υπαρχει μεχρι και χιονονερο στο μενου.

Τωρα πρέπει να παιζει το αντίθετο. Έκλεισε στα δυτικά και άνοιξε αρκετά στα ανατολικά ( μου φαίνεται όμως πως ξανακλείνει):

 

Ανατολικά:

IMG_20200102_141724_1.jpg

 

Δυτικά:

IMG_20200102_141710.jpg

Επεξεργάστηκε από gakhun
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Γιάννης Μυλωνάς είπε:

Χιονοδρομικό Χελμού που είμαι τώρα, - 6 και ασθενή χιονόπτωση. Γεια σου Γιώργη χελμε 

Ωραίος Γιανναρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κρύο (5 βαθμοι), κλειστός καιρός κ αέρας δυνατός εδώ στους Αμπελόκηπους της Αθήνας. Πολύ καλές βροχές αυτή τη στιγμή σε όλη τη Ροδο κ μάλιστα με μονοψηφιες θερμοκρασίες ακόμα κ στα παραθαλάσσια! Στον ορεινό Εμπωνα μάλιστα  βλέπω ότι βρέχει με περίπου 6 βαθμούς. Εάν συνεχίσει έτσι κ πέφτοντας ή  θερμοκρασία όσο βραδιάζει, διόλου απίθανο τα ψηλά του Ατταβυρου κ ο Άγιος Ισίδωρος να χιονιστουν 

http://dagilberto.gr/rodos-live-camera/?lang=el

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη έξαρση της χιονόπτωσης .... όλα έχουν θαμπώσει ... και χιονίζει πολυ ....

Πίστευα ότι όσο περνάει η μέρα τα φαινόμενα θα εξασθενούν αλλα καμία σχέση ...το αντιθετο...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η γυναίκα μου πριν λίγο μου είπε ότι τη νύχτα που πέρασε κατα τις 4 το ξημερωμα έκανε αστραπή και μετά  άκουσε και δυο βροντές ... 

Χιονοκαταιγιδουλα επομένως είχαμε...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι υπεροχη κρυα χειμωνιατικη ημερα!!! Τα βουνα μας κατασπρα εξακολουθουν να χιονιζονται απο χιονομποροτσες που μπαινουν στο Νομο...

Τρομακτικες ριπες ΒΒΑ τς πηρε και τα σηκωσε ολα....

2.5 με 7.5 διακυμανση αλλα αισθηση γυρω στο 0....θεριζει εξω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...