Jump to content
Beach-snow NG

Αναφορές 1ης χιονοκαιρίας 2020...1-3/1....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 minutes ago, sakis13 said:

Τωρα θα σας τη σπασω αλλα μη βαρατε..Εφοσον η μερα θα κυλησει με μετρησιμο υετο..Ετσι για το γουρι θα βαλω πλωρη για τα 700mm για φετος...Βρηκα και το φλουρι για πρωτη φορα...😋Με αγαπη...

857 μετρημένα εδώ το.2019 Σακαρε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, BrainA είπε:

857 μετρημένα εδώ το.2019 Σακαρε

Ευγε συντροφε....Τρομερα νερα τα τελευταια χρονια Κωστα μου..

Κατι ασχετο και με συγχωρειτε..Μεσα σε μια βδομαδα γραφτηκαν πανω απο 10000 μηνυματα στο φορουμ..Τωρα το παρατηρησα τυχαια..Ημασταν καπου στα 36000 μηνυματα και ειμαστε στα 47500!!!

Ψεκαδες και δω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Δε ξερω ρε συ...καποια πραγματα δειχνουν περιεργα.Ξερω καταρχην οτι εισαι αντιθετος με το ΕΑΑ γενικα και τις προγνωσεις του μου το χεις πει προσωπικα το χεις γραψει κι ολας, και δευτερον τσουβαλιασες και αναφερθηκες σε ολες τις προβλεψεις.Ολες οι προβλεψεις δεν ειναι το μετεο σορρυ φιλε...Δε το συνεχιζω ειπα απλα τη γνωμη μου πανω στις προβλεψεις και πανω σε αυτο που παρεθεσες.Και το κυριο μελημα μου ηταν να δω με εικονα αυτο που ελεγες για τη συννεφια.

Ψιχαλιζει και εδω.

Ξερω οτι με πας πολυ κοντρα οταν πω κατι...χαχαχαχα...αλλα εισαι κ μεγαλος ανθρωπος......σημερα με 10 ατομα καιρικους που μιλαγα αυτο λεγαμε.....ηλιο ειχαν ως αργα το βραδυ που κοιταζα κι επιμενω....τα γεγονοτα απιτυπωνω....αν δεν αρεσουν επειδη μπορει καποιος να ειναι φιλικα διακειμενος καπου αυτο δεν μ αφορα....προσωπικα τα χωνω παντου οταν πρεπει....εδω απλα σχολιο εκανα κι αμεσως μ αμφισβητησες γερο μου....δεν πειραζει καλη καρδια καλη χρονια...υγεια χαρα....

Κρυο μπρρρρρρ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Beach-snow NG είπε:

Ξερω οτι με πας πολυ κοντρα οταν πω κατι....σημερα με 10 ατομα καιρικους που μιλαγα αυτο λεγαμε.....ηλιο ειχαν ως αργα το βραδυ που κοιταζα κι επιμενω....τα γεγονοτα απιτυπωνω....αν δεν αρεσουν επειδη μπορει καποιος να ειναι φιλικα διακειμενος αυτι δεν μ αφορα....προσωπικα τα χωνω παντου οταν πρεπει....εδω απλα σχολιο εκανα κι αμεσως μ αμφισβητησες....δεν πειραζει καλη καρδια καλη χρονια...υγεια χαρα....

 

Beach βάλε καμιά φωτο από Βίλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια δεν υπαρχει αυτο το πραγμα στα βιλλια....θαμμενα τα παντα....πολυ δυσκολες συνθηκες....

20200101_145710.jpg

20200101_145412.jpg

20200101_145353.jpg

20200101_145321.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, george1280 είπε:

Άρχισαν καθόλου φαινόμενα Βίλια;

Οχι ακομη αλλα ειναι μαγευτικα....εχωπολκες φωτο γι αργοτερα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μελίσσια βροχουλα και ηδη σχεδον 2mm με 6οC....

Aναφορα φιλου οτι χιονιζει στην Πεντελη στο βουνο!!.....βιαζεται!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλή χρονιά εύχομαι σε όλους σας! βροχάκηδες χιονάκηδες καυσωνάκιδες όλοι οι καλοί χωράνε, κοινός παρονομαστής ο καιρός φυσικά!

πήξαμε στη βροχή στον Άλιμο στην προηγούμενη κακοκαιρία με την θερμοκρασία κολλημένη στους 3c. O Υμμητός κουραμπιές και το κρατάει χαλαρά.

Στα σημερινά, ασθενή βροχούλα εδώ και λίγο, ενώ ο ουρανός είναι σκοτεινός προσφέροντας μια άκρως χειμωνιάτικη ατμόσφαιρα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Ξερω οτι με πας πολυ κοντρα οταν πω κατι...χαχαχαχα...αλλα εισαι κ μεγαλος ανθρωπος......σημερα με 10 ατομα καιρικους που μιλαγα αυτο λεγαμε.....ηλιο ειχαν ως αργα το βραδυ που κοιταζα κι επιμενω....τα γεγονοτα απιτυπωνω....αν δεν αρεσουν επειδη μπορει καποιος να ειναι φιλικα διακειμενος καπου αυτο δεν μ αφορα....προσωπικα τα χωνω παντου οταν πρεπει....εδω απλα σχολιο εκανα κι αμεσως μ αμφισβητησες γερο μου....δεν πειραζει καλη καρδια καλη χρονια...υγεια χαρα....

Κρυο μπρρρρρρ

Καλα αστο παππουλη.🙂 Τα 10 ατομα που λες και οποιες συζητησεις γινανε μεταξυ σας δεν αφορουν τη κουβεντα μας αγορινα.Μπορεις φυσικα να αποτυπωνεις τα γεγονοτα ρεαλιστικα,φιλοσοφικα-φιλολογικα και απο οποια σκοπια θες.Δημοκρατια εχουμε,αλλα οταν μπαινεις σε μια κουβεντα και ο αλλος σου ζηταει κατι για αυτα που ισχυριζεσαι γιατι εκεινος αλλα βλεπει και εχει και τις εικονες μπροστα του,καλο θα ειναι να υπαρχουν στοιχειωδεις εξηγησεις και αποδειξεις.Θελησες να το εξηγησεις ετσι,καλως,Ετσι θα μεινει και γραμμενο.Παμε παρακατω. Τωρα για το φιλικα διακειμενος τι να πω...Τοσα χρονια δεν εχουμε δωσει δικαιωμα στο να νομιζει καποιος οτι προμοταρουμε καποιον οργανισμο.Πριν γραψεις αυτα σου ανεφερα οτι δε κλικαρω καν στις προβλεψεις. Ωραιο προμο ε? Το κανω μονο για στατιστικα και ειδησεις οπως το κανουνε και αλλα μελη και παντα το καναμε.Τελος απο μενα.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επικές μέρες.... Ονειρεμενες..... 

7.6 τώρα με αίσθηση 4 και ψεκαδες.... 

Πολύ βαρυς καιρός... Χαμένα σε χιονοκουρτινες τα βουνά.... 

Δώσε πονοοοοοοοοοοοοο 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.7 βαθμοί τώρα  Ποταμος Κέρκυρας που αποτελεί και την ψηλότερη θερμοκρασία πανελλαδικα

Η Δυτική Ελλάδα δεν έχει πάρει χαμπάρι από χειμώνα ακόμα ούτε μια μέρα.... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, teo_73 said:

Καλα αστο παππουλη.🙂 Τα 10 ατομα που λες και οποιες συζητησεις γινανε μεταξυ σας δεν αφορουν τη κουβεντα μας αγορινα.Μπορεις φυσικα να αποτυπωνεις τα γεγονοτα ρεαλιστικα,φιλοσοφικα-φιλολογικα και απο οποια σκοπια θες.Δημοκρατια εχουμε,αλλα οταν μπαινεις σε μια κουβεντα και ο αλλος σου ζηταει κατι για αυτα που ισχυριζεσαι γιατι εκεινος αλλα βλεπει και εχει και τις εικονες μπροστα του,καλο θα ειναι να υπαρχουν στοιχειωδεις εξηγησεις και αποδειξεις.Θελησες να το εξηγησεις ετσι,καλως,Ετσι θα μεινει και γραμμενο.Παμε παρακατω. Τωρα για το φιλικα διακειμενος τι να πω...Τοσα χρονια δεν εχουμε δωσει δικαιωμα στο να νομιζει καποιος οτι προμοταρουμε καποιον οργανισμο.Πριν γραψεις αυτα σου ανεφερα οτι δε κλικαρω καν στις προβλεψεις. Ωραιο προμο ε? Το κανω μονο για στατιστικα και ειδησεις οπως το κανουνε και αλλα μελη και παντα το καναμε.Τελος απο μενα.

 

εδω παιδια ειναι για αναφορες..απλα σας το υπενθυμιζω...!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχουλα προς χιονονερο στα Βιλλια....το φερνουμεεεε....

Πωπωπω νοστιμαδαααασσ

ΥΓ Παπουλη αδελφε μου, γενικα το ειπα το προμο που ειπες....μακρια απο μενσ τα υπολοιπα....τοσα χρονια γεννεες 14 που λενε τους εχω περασει...απλα με πειραξε που μ αμφισβητησες για τον ηλιο....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παλικάρια μου χρονια πολλα κ καλη χρονια σε όλους , υγεια και χιόνια πολλα στην πόρτα όλων . 

Π Φαληρο ενα γλυκό κρύο της τάξης των μονοψηφίων Τ μακριά απο χιόνι άρα κ απο άξιο αναφοράς 😏

Αναμενω καμια έκπληξη παλι να παρω τους δρόμους . Αλλιώς Δευτερα (;; ) . Καιρικο ενδιαφέρον ζεστό και καιρός που συμβαδίζει απολυτα με το ημερολόγιο μερες τωρα , τι αλλο να ζητήσει κανεις ; Πάντως το παει εξαιρετικά και συνηθως σε τέτοια καιρικά μοτίβα σκάνε και κάποιες ευχαριςτες εκπλήξεις 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...