Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

Αναφορές ισχυρής κακοκαιρίας ''ΗΦΑΙΣΤΙΩΝΑΣ'' 5-8 Ιανουαρίου 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Just now, dionisis00 said:

Ειμαι εκαλη ισχυρο χιονονερο πιο πολυ προς βροχη. Δικιο ειχε ο δικος μας τσαμπα τον φαγατε

Ακριβως. Αυτο εγραφα εδω και ωρα και κανενας δε με πιστευε. Πριν εριχνε χιονονερο, τωρα το εχει γυρισει πιο πολυ προς βροχη,

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, aidiothir said:

Ακριβως. Για 1-2 βαθμους κελσιου παραπανω χανουμε απιστευτο χιονι που θα μπορουσε να ειχε ριξει. Κριμα.

Ας ελπισουμε τωρα που νυχτωνει να πεσει λιγο η θερμοκρασια αν και χλομο το βλεπω.

Αν και ανήκω στους απαισιόδοξους - ρεαλιστές το πίστευα το 5ντο... δεν είμαι τόσο σίγουρος πιά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, aidiothir είπε:

Ακριβως. Αυτο εγραφα εδω και ωρα και κανενας δε με πιστευε. Πριν εριχνε χιονονερο, τωρα το εχει γυρισει πιο πολυ προς βροχη,

Σου την λεμε για το ψεμα που λες για τον διονυσο οχι για εκαλη. Ο διονυσος θαβεται η εκαλη ολοι ξερουμε οτι δν εχει ακομα καθαρη χιονοπτωση

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, dionisis00 said:

Ειμαι εκαλη ισχυρο χιονονερο πιο πολυ προς βροχη. Δικιο ειχε ο δικος μας τσαμπα τον φαγατε

πηγαινε Διονυσο, κ πες μας. . .στα ψηλα του.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, CATHA said:

Αν και ανήκω στους απαισιόδοξους - ρεαλιστές το πίστευα το 5ντο... δεν είμαι τόσο σίγουρος πιά...

Catha, βάστα γερα! ειμαι μαζι σου !!  : ) θα το δουμε το 5ποντο - το θεμα ειναι να το δουμε καθ υψος, χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Hlioupolitis98 said:

Σου την λεμε για το ψεμα που λες για τον διονυσο οχι για εκαλη. Ο διονυσος θαβεται η εκαλη ολοι ξερουμε οτι δν εχει ακομα καθαρη χιονοπτωση

Ειπα οτι Διονυσο χιονιζε πανω απο τα 500μ κανονικα και το εστρωνε κιολλας. Απο τα 450-500 μετρα και κατω ειχε την ιδια κατασταση με εδω που ειμαι Εκαλη, δηλαδη χιονονερο πριν. Τωρα δεν ξερω τι κανει πιο πανω γιατι εχει να παω απο εκεινη την ωρα.

Και δεν ειπα ψεμμα. Ειπα οτι ειδα. 

 Σορρυ για το  off-topic. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αμα ειχαμε το -9 το ομορφο κλειδομενο τωρα θαμιλουσαμε για ιστορικες καταστασεις αφου και εχανε δυναμικη όπως τωρα, θα εφτανε εστω ενα -6 γεματο...

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, geod said:

Catha, βάστα γερα! ειμαι μαζι σου !!  : ) θα το δουμε το 5ποντο - το θεμα ειναι να το δουμε καθ υψος, χεχε

Αστα κλαφτα ... 2,7 τώρα και καθάρισε και η κάμερα στην Πεντέλη ωραία πετσούλα...φοβάμαι οτι η θερμοκρασία ακολουθεί τα ενσεμπλσ και οχι το κυριο...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, geod said:

πηγαινε Διονυσο, κ πες μας. . .στα ψηλα του.

Ειμαι safe house, ολικη χιονοστρωση αλλα φαινομενα ασθενη και νομιζω ριχνει και σταγονες με το χιονι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Δεν μπορει να πεσει κατω απο 3.4 ... Δεν θελει ... Το χαμηλο ειναι σε θεση που διαλυει το ψυχος...

εδω θελουμε υετο  21-7GR_mfq0.GIF

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο Υμηττός εχει πραγματικά γινει ενα σκετο ασπρο χρωμα οχι λογω νεφωσης αλλα υπερβολικα πυκνων χιονοκουρτινων που εχουν στρωσει τα παντα μεχρι τα 400

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Athinaios said:

Μετά τις 11 το βράδυ το πιο ενδιαφέρον κομμάτι του καιρού. Πτώση της θερμοκρασίας και τα χιόνια ίσως κατέβουν και στα 150 μετά τις 1 με 2 το πρωί στο λεκανοπέδιο και τελείως πεδινά στο δυτικό. Το διάστημα αυτό μάλιστα φαίνεται έξαρση των φαινομένων. - πηγη angelos lampiris

Good news . Μακαρι να γινει αυτο. Που το ειπαν  για να το τσεκαρω κι εγω;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, aidiothir είπε:

Ακριβως. Αυτο εγραφα εδω και ωρα και κανενας δε με πιστευε. Πριν εριχνε χιονονερο, τωρα το εχει γυρισει πιο πολυ προς βροχη,

Eσύ αμφισβητούσες ακόμη και βίντεο από άλλες περιοχές που χιόνιζαν από τα 280-300μ. και επέμενες ότι δεν χιονίζει πουθενα κάτω από 500μ. να λές ολη την αλήθεια.....και κλείνει το θέμα εδώ....η παρέμβασή μου, επειδή δεν μ αρέσει να με κοροιδεύουν στα μούτρα κι εμένα και όλο το φόρουμ....τέλος.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, aidiothir said:

Good news . Μακαρι να γινει αυτο. Που το ειπαν  για να το τσεκαρω κι εγω;

Επειδή το θυμάμαι το παλικάρι είναι πάντα λίγο υπερβολικός... χωρίς αυτό να σημαίνει οτι δεν θα συμβεί ο,τι λέει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε παιδιά ποιος λεει οτι θα πέσει κι άλλο η θερμοκρασία; η θερμοκρασία στα 500 έχει πάρει την ανηφόρα και θα φτάει -26 το βράδυ.

Μη κάνετε hopecasting βλέποντας τα 850 που βάση ραδιοβόλησης είναι είδη 1-2 βαθμούς πιο πάνω απο τις προβλέψεις.

Όσοι είμαστε Αττική κάτω απο τα 350 δε βλέπουμε χιόνι. Αμαξάκι και βόλτα όσο το ρίχνει πιο πάνω.

Εδώ βρέχει Εκάλη και Πολιτεία Κηφισιάς ακόμα!

Επεξεργάστηκε από mrpaco
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, snowmix99b said:

Υπομονή παίδες λίγο ακόμα. Αν σε κάνα 2 ώρες δεν έχουμε αναφορά απο Δροσιά και Εκάλη βάζουμε τίτλους τέλους και το καιμε.

Παντως αυτη τη στιγμη Δροσια εχουμε ποτιστικη βροχη! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...