Jump to content
antinod

Βγάλτε τα εσωψυχα σας...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να χιονίσει Ιούνιο μέσα στην Αθήνα (στρώσιμο από Αγ. Παρασκευή και πάνω)  και μετά από 10 μέρες να πιάσουν 50 βαθμούς η Ελευσίνα και η Νέα Φιλαδέλφεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

34 λεπτά πριν, South Athens είπε:

Να χιονίσει Ιούνιο μέσα στην Αθήνα (στρώσιμο από Αγ. Παρασκευή και πάνω)  και μετά από 10 μέρες να πιάσουν 50 βαθμούς η Ελευσίνα και η Νέα Φιλαδέλφεια.

Μου άρεσε αυτό 🤣🤣🤣🤣 αλλά καλύτερα να γίνει εδώ και όχι Αθήνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια φορά.. Μια γαμη..... νη φορά να ξεκινήσει σωστά το φθινόπωρο. 

Μια φυσιολογική χρόνια ζητάω... Τίποτα άλλο....... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ δεν θα πω τίποτα, θα πω ότι ενώ έχω την κυκλοφορία που ψάχνω γενικά, ΕΙΜΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΚΟΡΩΝΟΠΑΡΤΑΚΗΔΩΝ!! Την βάψατε συνομωσιολόγοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Εγώ δεν θα πω τίποτα, θα πω ότι ενώ έχω την κυκλοφορία που ψάχνω γενικά, ΕΙΜΑΙ ΛΑΡΙΣΑ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΩΝ ΚΟΡΩΝΟΠΑΡΤΑΚΗΔΩΝ!! Την βάψατε συνομωσιολόγοι!

Δεν μπορείς να πας Γιάννενα και καλά λόγω της σχολής; Δεν έχεις κάποιον καθηγητή πιο άνεση να σου υπογράψει ένα χαρτί ότι πρέπει να πας για εργαστήρια κτλ;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να κάνω εγώ ποδαρικό για το 21 ... 

Ρε δεν ******** ρε 2021 γιατί πολύ σε καλοπιάσαμε!  "Θα είναι σίγουρα καλύτερο από το 20 " και λοιπές π@παριές ! Άστο διάολο με τα σκατοχαμηλά στο π@υστόνησο  !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σκεφτόμουν το εξής τις προάλλες

Ένα παιδί που γεννήθηκε στην Αθήνα το 1993-1996 περίπου είχε σε όλη την παιδική του ηλικία πολλές εικόνες με χιόνια (02-04-06-08) και θεωρεί πως είναι φυσιολογικό να χιονίζει πολύ κάποιες φορές στην Αθήνα, απλά τα τελευταία χρόνια το χιόνι που πέφτει έχει μειωθεί.

Ένα παιδί που γεννήθηκε το 2005 όμως και και τώρα πάει ήδη Λύκειο, έχει ελάχιστες εικόνες με χιόνια, δεν του φαίνεται καθόλου φυσιολογικό το ενδεχόμενο ενός ''ιστορικού χιονιά''. Επομένως αν κάποιος του λέει ότι παλιά έκανε κάθε τόσο δυνατούς χιονιάδες στην Αθήνα, θα λέει από μέσα του ''άσε μας ρε μπάρμπα που χιόνιζε''

Αν το αίσχος που ζούμε συνεχιστεί κι άλλο, μια ολόκληρη γενιά  ανθρώπων θα θεωρεί το χιόνι στην Αθήνα μύθο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ειχα παρατηρησει οτι εσπασε η δεκαετια 2010-2020 (μαυρη δεκαετια).. Κανονικα φετος θα πρεπει να δουμε κατι ιστορικο καπου στην Ελλαδα, δεν παει αλλο..

Ας ριξει 2 μετρα χιονι στη Θεσσαλονικη και 0 στην Αττικη δεν με νοιαζει πλεον, αρκει να εχουμε κατι σαν ιστορια να το λεμε, οπως λεμε για το 2004 2008 κ.α. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μακάρι Φλεβάρη εισβολες 1911,2004 και για σβησιματακι 2008 με την σειρά που εγιναν...να μαζέψουμε χιόνια μέχρι τον Μάιο...ααα ξέχασα και για εκκίνηση Φλεβάρη ένα 1882 παρακαλω

Επεξεργάστηκε από KapelosG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οταν στεκόμαστε μπροστά από μια οθόνη παρακολουθώντας τα μοντέλα αλλά δεν μας κάθονται οι διατάξεις όπως θα θέλαμε @[weathermaniac]@notios_polos@GEORGE SNOWMAN@nikolas 2365@menidi@Athinaios

322139F9-ECD3-470A-91CD-540BDEA21AC0.jpeg

Επεξεργάστηκε από stathis2b
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...