Jump to content
antinod

Βγάλτε τα εσωψυχα σας...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, dimitris27 είπε:

Έτσι όπως πάνε τα πράγματα φέτος θα πρέπει να μεταφερθεί ο σχολιασμός χαρτών εδώ..Σίγουρα δεν θα είμαστε of topic..

Εμεις ειμαστε οι πιο ατυχοι την τελευταια 3ετια δεν πηραμε τπτ.....τα λεγαμε και περσι μεγαλη δυσκοιλιοτητα...και ειδικα φετος για τα βουνα μας...εχει καταντησει αηδια.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Delsnow είπε:

Εμεις ειμαστε οι πιο ατυχοι την τελευταια 3ετια δεν πηραμε τπτ.....τα λεγαμε και περσι μεγαλη δυσκοιλιοτητα...και ειδικα φετος για τα βουνα μας...εχει καταντησει αηδια.....

Δυστυχώς μας έχει ξεχάσει ο θεός από το 18-19..Στην Μήδεια όμως δεν έριξε καλά προς σε σας;Κάπου είχα δει φωτό από Σπερχειάδα με 20-30 πόντους.Παντως για φέτος τον Δεκέμβρη ειμουν φουλ αισιόδοξος ,αλλά καταλήξαμε σε καιρικό εφιάλτη ..Τώρα στο θέμα των ορεινών δεν το έχω ξαναδεί αυτό φέτος πραγματικά..άδειο το Βελούχι λες και είναι Αύγουστος..ακόμη και αρχές Ιούνη σε καλύτερη κατάσταση είναι από τώρα..όλο και κάποια χιονουρα θα έχει απομείνει..Δεν ξέρω ειλικρινά..Κάτι μου λέει όμως ότι δεν θα φύγει έτσι φέτος..θα φανεί και  στα μέσα Γενάρη,.Που θα πάει θα λήξει με κρότο όλοι αυτή η παρωδία..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Δυστυχώς μας έχει ξεχάσει ο θεός από το 18-19..Στην Μήδεια όμως δεν έριξε καλά προς σε σας;Κάπου είχα δει φωτό από Σπερχειάδα με 20-30 πόντους.Παντως για φέτος τον Δεκέμβρη ειμουν φουλ αισιόδοξος ,αλλά καταλήξαμε σε καιρικό εφιάλτη ..Τώρα στο θέμα των ορεινών δεν το έχω ξαναδεί αυτό φέτος πραγματικά..άδειο το Βελούχι λες και είναι Αύγουστος..ακόμη και αρχές Ιούνη σε καλύτερη κατάσταση είναι από τώρα..όλο και κάποια χιονουρα θα έχει απομείνει..Δεν ξέρω ειλικρινά..Κάτι μου λέει όμως ότι δεν θα φύγει έτσι φέτος..θα φανεί και  στα μέσα Γενάρη,.Που θα πάει θα λήξει με κρότο όλοι αυτή η παρωδία..

Ναι εκει κανα 25 ποντο ειχε με την μηδεια αλλα ανεβηκαν πολυ οι τ και δεν κρατησε ουτε μια μερα...ασε το βελουχι το βλεπω καθε μερα απ το μπαλκονι μου οπως και την οιτη ουτε πασπαλο καλο δεν καταφεραν...ζητημα να χει χιονουρα..μακαρι ρε δημητρη να κανει κατι μεγαλο ...ερημωσαν τα χωρια μας αγνοειτε και ο χειμωνας και σε πιανει τρελα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, oldboy332 είπε:

Αι στο διάλο σε γαμημένε σκατόκαιρε !  

raptopoulos-rap.gif

Γενικά  ψύχραιμη αντίδραση για αυτά που έχουν γίνει στον καιρό εως τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

To ΣΚ όλοι για μπανάκι Καβούρι. Γίνεται πανικός από κόσμο αυτές τις μέρες. Οι θάλασσες είναι ακόμα ζεστές και για βουτιές! Δεν χρειάζεστε να είστε χειμερινοί κολυμβητές.

Καλωσήρθατε στην καλοκαιρινή Αθηναϊκή Ριβιέρα του Ιανουαρίου 2023 😜

Επεξεργάστηκε από South καυσωνάκιας
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

To ΣΚ όλοι για μπανάκι Καβούρι. Γίνεται πανικός από κόσμο αυτές τις μέρες. Οι θάλασσες είναι ακόμα ζεστές και για βουτιές! Δεν χρειάζεστε να είστε χειμερινοί κολυμβητές.

Καλωσήρθατε στην καλοκαιρινή Αθηναϊκή Ριβιέρα του Ιανουαρίου 2023 😜

Καλά τα νερά είναι ζεστά οκ, ο καιρός καλός κλπ κλπ...

Πώς είναι δυνατόν να πάει κόσμος να κολυμπάει στο Τσερνόμπιλ που λέγεται Σαρωνικός; Από Φάληρο μέχρι Ανάβυσσο παίζει το νερό να είναι πιο βρώμικο και από τα τηγανόλαδα σε επαρχιακό σουβλατζίδικο του '80. 

9 χρόνια τώρα δεν έχω βουτήξει ούτε το δαχτυλάκι μου σε αυτό το έλος και ούτε πρόκειται. Θυμάμαι στο Γυμνάσιο που πηγαίναμε σαν τα χαζά με το 140 για μπάνιο σαν τις σαρδέλες, και γύρναγα με εξανθήματα στο σπίτι... Τουλάχιστον ας έχουν την αξιοπρέπεια να πάνε ένα Πόρτο Ράφτη, ένα Σούνιο ρε αδερφέ. Μπλιαξ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χιών είπε:

Καλά τα νερά είναι ζεστά οκ, ο καιρός καλός κλπ κλπ...

Πώς είναι δυνατόν να πάει κόσμος να κολυμπάει στο Τσερνόμπιλ που λέγεται Σαρωνικός; Από Φάληρο μέχρι Ανάβυσσο παίζει το νερό να είναι πιο βρώμικο και από τα τηγανόλαδα σε επαρχιακό σουβλατζίδικο του '80. 

9 χρόνια τώρα δεν έχω βουτήξει ούτε το δαχτυλάκι μου σε αυτό το έλος και ούτε πρόκειται. Θυμάμαι στο Γυμνάσιο που πηγαίναμε σαν τα χαζά με το 140 για μπάνιο σαν τις σαρδέλες, και γύρναγα με εξανθήματα στο σπίτι... Τουλάχιστον ας έχουν την αξιοπρέπεια να πάνε ένα Πόρτο Ράφτη, ένα Σούνιο ρε αδερφέ. Μπλιαξ.

Δεν εχω κανει ΠΟΤΕ μπανιο στον βοθρο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, Χιών said:

Καλά τα νερά είναι ζεστά οκ, ο καιρός καλός κλπ κλπ...

Πώς είναι δυνατόν να πάει κόσμος να κολυμπάει στο Τσερνόμπιλ που λέγεται Σαρωνικός; Από Φάληρο μέχρι Ανάβυσσο παίζει το νερό να είναι πιο βρώμικο και από τα τηγανόλαδα σε επαρχιακό σουβλατζίδικο του '80. 

9 χρόνια τώρα δεν έχω βουτήξει ούτε το δαχτυλάκι μου σε αυτό το έλος και ούτε πρόκειται. Θυμάμαι στο Γυμνάσιο που πηγαίναμε σαν τα χαζά με το 140 για μπάνιο σαν τις σαρδέλες, και γύρναγα με εξανθήματα στο σπίτι... Τουλάχιστον ας έχουν την αξιοπρέπεια να πάνε ένα Πόρτο Ράφτη, ένα Σούνιο ρε αδερφέ. Μπλιαξ.

Μια χαρά είναι το Καβούρι. Πεντακάθαρο!Χρόνια τώρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, South καυσωνάκιας είπε:

Μια χαρά είναι το Καβούρι. Πεντακάθαρο!Χρόνια τώρα

Κοίτα, έχοντας καταγωγή από Λευκάδα και σπίτι εκεί, τα στάνταρ μου για παραλίες είναι πολύ διαφορετικά. Της Αττικής μου φαίνονται στην καλύτερη μετριότατες, αλλά οκ γούστα είναι αυτά. Όμως για την καθαριότητα δεν μπορώ να ακούσω αντίρρηση.

Φέτος το Σεπτέμβρη πήγαμε με την ανηψιά μου 2 ετών στο Καβούρι και είδαμε να επιπλέουν πλαστικά, χαρτιά και λάδια μέσα στη θάλασσα, και η άμμος ήταν τίγκα στο σκουπίδι. Αηδία. Την βάλαμε να τσαλαβουτήξει λίγο πόδια και φύγαμε. Πότε ξανά στον βόρβορο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλα τα λεει ο λεβανταρος και για τον τζιφο αλλα  και τον ευρωπαιο

Αισχροι και οι δυο φετος

Επεξεργάστηκε από Spyros Snowstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Χιών είπε:

Κοίτα, έχοντας καταγωγή από Λευκάδα και σπίτι εκεί, τα στάνταρ μου για παραλίες είναι πολύ διαφορετικά. Της Αττικής μου φαίνονται στην καλύτερη μετριότατες, αλλά οκ γούστα είναι αυτά. Όμως για την καθαριότητα δεν μπορώ να ακούσω αντίρρηση.

Φέτος το Σεπτέμβρη πήγαμε με την ανηψιά μου 2 ετών στο Καβούρι και είδαμε να επιπλέουν πλαστικά, χαρτιά και λάδια μέσα στη θάλασσα, και η άμμος ήταν τίγκα στο σκουπίδι. Αηδία. Την βάλαμε να τσαλαβουτήξει λίγο πόδια και φύγαμε. Πότε ξανά στον βόρβορο.

Εγώ Βαρκιζα που πηγαίνω 14 χρόνια, μια χαρά καθαρά νερά έχει. Εντάξει, Άλιμο, Καλαμάκι, Γλυφάδα δεν έχω παει αλλά όσο πιο μακριά από Αθήνα τόσο καλύτερα είναι πιστεύω 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε μην σνομπαρετε της παραλιες της Αττικης 😄 Περα απο την Βαρκελωνη ειμαστε ισως η μοναδικη μεγαλουπολη στην Ευρωπη που εχει την ευκαιρια ο κοσμος να πηγαινει για μπανιο σε αξιοπρεπεις παραλιες διπλα στην πορτα του!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ειδικά φέτος το γεγονός ότι έκανα μαύρισμα Δεκέμβριο και Ιανουάριο από τα μπάνια στο Καβούρι είναι από τα άγραφα. Σε λίγο θα βάλω κανά γιαούρτι για τα εγκαύματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 5/2/2020 at 10:09 ΜΜ, larissa_mare είπε:

Καταλαβαινω απόλυτα και τους προσηνεμους για το 2008..το.περασαμε αδερφια.εδω απο το.2006 μεχρι Αριαδνη. Μονο εφημεριδες μας τυχαιναν.. Υπομονη. Εγω ημουν β λυκειου και η Αριαδνη ηρθε οταν πια ημουν 27..

Ησουν θεσσαλονικη γι αυτο χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Γενικα δυο σεναρια υπαρχουν πλεον αυτη τη στιγμη η αποδυναμωση αυλωνα και ενδεχομενη αποκοπη στυλ ουκμο ας το ποθμε η καθαρος αυλωνας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, Galanto είπε:

Μην αγχώνεσαι σε 10 μερες ς ολοι οι κεντροβορειοι εδω θα γράφουμε 😂😂😂😂😂

Πολύ έβαλες . .  Ξεκινάω από σήμερα ....

ΦΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ Γ@Μ0 ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ... Τζάμπα οι μετανοιες  

Μας πετσοκοψε

giphy.gif.badcb0ddfb7b02de320851f5af194939.gif

Αυτομπαναρομαι για λίγο για να ρυθμίσω τα νεύρα μου 

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 hours ago, freeze said:

Πολύ έβαλες . .  Ξεκινάω από σήμερα ....

ΦΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ Γ@Μ0 ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ... Τζάμπα οι μετανοιες  

Μας πετσοκοψε

giphy.gif.badcb0ddfb7b02de320851f5af194939.gif

Αυτομπαναρομαι για λίγο για να ρυθμίσω τα νεύρα μου 

χαχαχαχααχαχαχα παρε το φρεντο και πηγαινε παραλια να ηρεμησεις.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Dusterakos είπε:

χαχαχαχααχαχαχα παρε το φρεντο και πηγαινε παραλια να ηρεμησεις.

Το έριξα στις ρακές σήμερα μπρο... Σε ενα κρητικό μεζεδοπωλείο Σαλόνικα... Καλμαρα.... Χαχαχα.... Ε πάλι όπως και πέρυσι βλέπω την Άνοιξη να μας ξαναχιονισει... (Στον Σταυρό Θεσσαλονίκης τουλάχιστον)... Ο χειμώνας πλέον δεν φτιάχτηκε για εμάς ...!! Σαλουτε 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...