Jump to content
antinod

Βγάλτε τα εσωψυχα σας...

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα!

Τώρα αν βγάλω τα σώψυχά μου που κάθε φορά για λίιιιγο, είτε θερμοκρασιακά, είτε για 4-5 χιλιόμετρα χάνεται θάψιμο, θα φανώ παραφωνία εδώ που άλλοι δεν βλέπουν νιφάδα;;;

Κάτι που αναμένεται και αε αυτήν την χιονοκακοκαιρία...

 

Όποιος θέλει να χορτάσει χιόνι, Άτταλη, Άγιος Αθανάσιος, Καμπιά, Στενή φυσικά, Μύστρος.... Χωριά με ευκολη πρόσβαση, από 20΄ έως 30΄ από Χαλκίδα και από πρώτα μέρη που τους πιάνει κ τελευταία που τους αφήνει ο χιονιάς με καλές θερμοκρασίες...

Σε τέτοια συστήματα, τα μισό μέτρο το έχουν για πλάκα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Μεσσαπός είπε:

Καλημέρα!

Τώρα αν βγάλω τα σώψυχά μου που κάθε φορά για λίιιιγο, είτε θερμοκρασιακά, είτε για 4-5 χιλιόμετρα χάνεται θάψιμο, θα φανώ παραφωνία εδώ που άλλοι δεν βλέπουν νιφάδα;;;

Κάτι που αναμένεται και αε αυτήν την χιονοκακοκαιρία...

 

Όποιος θέλει να χορτάσει χιόνι, Άτταλη, Άγιος Αθανάσιος, Καμπιά, Στενή φυσικά, Μύστρος.... Χωριά με ευκολη πρόσβαση, από 20΄ έως 30΄ από Χαλκίδα και από πρώτα μέρη που τους πιάνει κ τελευταία που τους αφήνει ο χιονιάς με καλές θερμοκρασίες...

Σε τέτοια συστήματα, τα μισό μέτρο το έχουν για πλάκα...

Όχι δεν είναι παραφωνία ο εχθρός του καλου ειναι το καλύτερο καλα κανεις και ζητάς το καλύτερο δυνατό γιατι ευκαιρίες ειναι μετρημένες μην γελιομαστε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 29/1/2023 at 10:41 ΠΜ, freeze είπε:

Πολύ έβαλες . .  Ξεκινάω από σήμερα ....

ΦΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΑΑΑΑΑΑΑ Γ@Μ0 ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΜΑΣ ... Τζάμπα οι μετανοιες  

Μας πετσοκοψε

giphy.gif.badcb0ddfb7b02de320851f5af194939.gif

Αυτομπαναρομαι για λίγο για να ρυθμίσω τα νεύρα μου 

Καλο κάνει η άποχη τελικα...ήδη σχεδιάζω τα επόμενα...και αν κάτσει έκατσε...😋...έχει ο καιρός γυρίσματα Στέφανε!!!😁

..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, vorios_polos είπε:

Καλο κάνει η άποχη τελικα...ήδη σχεδιάζω τα επόμενα...και αν κάτσει έκατσε...😋...έχει ο καιρός γυρίσματα Στέφανε!!!😁

..

Έτσι σε θέλω κομαντάντε.... Έχω και το όνομα της νέας Κ.Β κακοκαιρίας (οποτε κάτσει ) βγαλμένο από τα βάθη της πρόσφατης μετεο ιστοριας μας και από τα βάθη των ψυχών μας

Και το όνομα αυτής Φολος ο αγαθός Κένταυρος ....Σαλουτε στρατηγέ μας

https://el.m.wikipedia.org/wiki/Φόλος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, freeze είπε:

Έτσι σε θέλω κομαντάντε.... Έχω και το όνομα της νέας Κ.Β κακοκαιρίας (οποτε κάτσει ) βγαλμένο από τα βάθη της πρόσφατης μετεο ιστοριας μας και από τα βάθη των ψυχών μας

Και το όνομα αυτής Φολος ο αγαθός Κένταυρος ....Σαλουτε στρατηγέ μας

https://el.m.wikipedia.org/wiki/Φόλος

Τέλειο!!!...έρχεται ο ΦΟΛΟΣ...χαχαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 ώρες πριν, vorios_polos είπε:

Τέλειο!!!...έρχεται ο ΦΟΛΟΣ...χαχαχα

καλα εννοειτε αυτη η κακκοκαιρια μας ερχετε συνεχεια τα τελευταια χρονια κ νομιζω οτι αυτο το βιολι θα συνεχιστει κ τα επομενα χρονια Φυσικα για το υπολοιπο δεν περιμενω τιποτα πλακωμα αντικυκλωνα κ   ΤΕΛΟΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 28/1/2023 at 11:04 ΜΜ, Galanto είπε:

Μην αγχώνεσαι σε 10 μερες ς ολοι οι κεντροβορειοι εδω θα γράφουμε 😂😂😂😂😂

Νατος ο   ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ !!! 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Για να μην γκρινιάζω στην ανάλυση θέλω να πω ποσο μισώ τον Ευρωπαίο ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ο σιχαμενος να έχει το θερμότερο σενάριο ΚΑΘΕ ΜΑΜΗΜΕΝΗ ΦΟΡΑ  τον έχω σιχαθει πια . Μια φορά ρε μοντέλο της κακιας ώρας ξεκίνησες να μας δείχνεις την εισβολή(είχε το καλυτερο σενάριο) και εν τέλη παλι έχεις το χειροτερο τι να πω πια...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είμαι ο μόνος που όταν βλέπω μηνύματα από διάφορους άκυρους σε φβ/σόσιαλ του τύπου "Σιγά μη χιονίσει ρε, αφού έχει ήλιο και ζέστη σήμερα ψέυτες" θέλω να διαπράξω κακούργημα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Χιών said:

Είμαι ο μόνος που όταν βλέπω μηνύματα από διάφορους άκυρους σε φβ/σόσιαλ του τύπου "Σιγά μη χιονίσει ρε, αφού έχει ήλιο και ζέστη σήμερα ψέυτες" θέλω να διαπράξω κακούργημα;

Σιγά μη χιονίσει ρε, αφού έχει ήλιο και ζέστη σήμερα ψέυτες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

45 λεπτά πριν, snowjohn είπε:

Σιγά μη χιονίσει ρε, αφού έχει ήλιο και ζέστη σήμερα ψέυτες

Αύριο υετότρυπα πάνω από Δάφνη για παραδειγματισμό 🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τα ίδια λέγανε και λίγες μέρες πριν την Ελπίδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πότε θα έρθει ο ορίτζιναλ κεντροβορειος? Πότε θα βγει το.κσλο σενάριο.. πόσο να περιμένουμε πίαα.

Η αλλαγή της υπογραφής θα είναι αναγκαία και καυστικη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πωπω εχουμε φαει τετοια φαπα οι ΚΒ που νομιζω δεν υπαρχει προηγουμενο....ουτε τα 600 μετρα δεν εχει χιονι ο κισαβος και εχουμε 5 φλεβαρη....η μεγαλυτερη χουσπα ολων των εποχων....αυτο δεν ξεπλενεται με τιποτα....πρεπει να ρθει ο φολος με 2 βδομαδες χιονια βαρομετρικα απο ιονιο και τετοια....σταγονα βροχης μην δει το ματι μου κι ας παει ξεραιλα.....οτι πεσει μονο χιονι....αλλιως πεφτουμε σε ναρκωση και του χρονου με υγεια....γιατι....μετα τον χειμωνα η καλυτερη εποχη,ο επομενος!φολε ελα και πανε μας κορδελα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ στη Λούτσα χιόνισε 30λεπτα γύρω στις 08:30 με 9 το πρωί, το έστρωσε (καλά μην φανταστείτε...) ,σταμάτησε και τώρα έχει ήλιο και όλα είναι βρεγμένα σαν να έβρεξε. Οπότε μην σκατε, είναι σαν να μην έγινε...

Επεξεργάστηκε από BillG
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 2/5/2020 at 10:00 PM, BrainA said:

Eπιτέλους με τη....μιρλα! Ελεος! Μια χαρά υπέροχος ειναι ο χειμώνας, επειδη εσείς δεν το βλέπετε πρέπει να χαλάει το κλίμα στο φορουμ?

(Κατι δικά μου).

Πάλι με χρόνια και καιρούς πάλι δικά μας θα 'ναι, μπαρμπα @BrainA. Σκέψου σε 2-3 χρόνια από το 2020 να έχουμε 2 ιστορικούς με 30 και 50 πόντους και ένα ακόμα 10 ποντο έστω και πρόσκαιρο. Να δω τι θα λες μετά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

On 2/7/2023 at 4:44 PM, Seth13 said:

Πάλι με χρόνια και καιρούς πάλι δικά μας θα 'ναι, μπαρμπα @BrainA. Σκέψου σε 2-3 χρόνια από το 2020 να έχουμε 2 ιστορικούς με 30 και 50 πόντους και ένα ακόμα 10 ποντο έστω και πρόσκαιρο. Να δω τι θα λες μετά. 

Εντάξει μην ειμαστε πλεονέκτες. Έζησα 2002-2004-2006-2008 στα ψηλά του Ζωγράφου. 2010-2011-2012-Αριάδνη-Τηλέμαχο-Μήδεια-Ελπίδα-Αρχίδαμο, στο Πάτημα, και δεν αναφέρω έως 10ποντα. Όλα καλά. Και βέβαια και έναν ΑΝΥΠΕΡΒΛΗΤΟ Μάρτη 1987 στα Τρίκαλα,

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΡΕΦΑΡΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΕΤΣΑ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΜΑΞ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΩΛΟΚΑΙΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ Γ................ παραθέτω μία μία την χιονοκάλυψη απο το Meteo και φωτογραφίες της Αργολίδας και σε καμία δεν εχω χιόνι...Έχω βάλει τις κακοκαιρίες με σειρά Λέανδρος,Μήδεια,Ελπίδα,Βαρβάρα😊

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214517.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214553.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214543.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214533.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214604.png

Επεξεργάστηκε από Πελοποννήσιος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 hours ago, Πελοποννήσιος said:

ΝΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΘΑ ΡΕΦΑΡΩ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΕΤΣΑ ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΜΑΞ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΧΙΟΝΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΙΑΔΝΗ ΚΩΛΟΚΑΙΡΕ ΑΝΤΕ ΚΑΙ Γ................ παραθέτω μία μία την χιονοκάλυψη απο το Meteo και φωτογραφίες της Αργολίδας και σε καμία δεν εχω χιόνι...Έχω βάλει της κακοκαιρίες με σειρά Λέανδρος,Μήδεια,Ελπίδα,Βαρβάρα😊

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214517.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214553.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214543.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214533.png

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-10 214604.png

Και αναρωτιόμουν τι σου έκανε εν τέλει. Είναι δύσκολο μέρος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 ώρες πριν, Seth13 είπε:

Και αναρωτιόμουν τι σου έκανε εν τέλει. Είναι δύσκολο μέρος. 

Εεε αφού δεν ανέβαζα αναφορές σου λέω υο μόνο που έκανε κάτι on off και κάτι πρόσκαιρα κλεισίματα για να μου σπάει τα νεύρα δεν ξέρω γιατί τόσο εμμονή ο καιρος τα τελευταία χρόνια στην ευρύτερη περιοχή 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Περιμένοντας σοβαρά χιόνια και σοβαρό χειμώνα για να αλλάξω την  υπογραφή μου σε κάτι καλό. Δεν θα γίνει ΟΥΤΕ φέτος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...