Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειτονα εισαι.....σατανας....θα παρω τα δρεπανια.....χαχαχα.....πανω κατω θα πηγαινει το παιδι, τι δεν καταλαβαινεις:::

Ο τιμωρός καραδοκεί.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πάμε απλά να δούμε νιφάδες.. όπως πάει θα τις χάσουμε και αυτές...

όνειρο θερινής νυκτός από το 6αρι αικον για κεντροβόρεια.

Χειρότερο εννοείς?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

πάμε απλά να δούμε νιφάδες.. όπως πάει θα τις χάσουμε και αυτές...

όνειρο θερινής νυκτός από το 6αρι αικον για κεντροβόρεια

Γιατι ονειρα;Απο τα μικρα μοντελα ειναι υο καλυτερο.Αποδεικνυεται οτι ολα ειναι πιθανα για ολους!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα!

Σε μια κλωστη κρεμεται το ιστορικο απο το μετριο-μουφα. Αν εκει στις 120 ωρες ο αντικυκλωνας ενισχυθει στα 1040(αρχικα μονο) και καταφερει να ριτζαρει βορειοτερα, ο αυλωνας θα κατεβει και πιο νοτια-νοτιοδυτικα και δεν θα εκφυλιστει στο βαθμο που φαινεται τωρα! Με αυτον τον τροπο ολα θα παρουν το δρομο τους!.....

Ελπιζουμε σε βελτιωσεις στα επομενα αν και δεν μας εχει συνηθισει τελευταια. Ας ειναι λοιπον η στιγμη που θα εχουμε βελτιωσεις κι οχι εκφυλισμους.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Snowjunky είπε:

Χειρότερο εννοείς?

δεν νομίζω ότι η λέξη όνειρο παραπέμπει σε κάτι κακό😂 όχι βέβαια καταπληκτικό είναι, έχει ομοιότητες με χθεισνό ευρωπαίο

3 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Γιατι ονειρα;Απο τα μικρα μοντελα ειναι υο καλυτερο.Αποδεικνυεται οτι ολα ειναι πιθανα για ολους!!!!

όταν ο αυλώνας ξεκινάει από ισπανία [έστω και στις μακρινές ώρες] και  καταλήγουμε να ψάχνουμε τον υετό δεν μπορείς να είσαι πολύ αισιόδοξος.. Το επιτελείο σου έκανε δουλειά

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Με μια αποκοπουλα όλα γίνονται .... Επίσης στον Ατλαντικό όπως λέμε πολλές φορές τα πράγματα είναι ευμετάβλητα ... Οπότε εγώ είμαι ακόμα αισιόδοξος .... Θα το παρατήσω μεθαύριο αν δεν έχει αλλάξει κάτι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

δεν νομίζω ότι η λέξη όνειρο παραπέμπει σε κάτι κακό😂 όχι βέβαια καταπληκτικό είναι, έχει ομοιότητες με χθεισνό ευρωπαίο

όταν ο αυλώνας ξεκινάει από ισπανία [έστω και στις μακρινές ώρες] και  καταλήγουμε να ψάχνουμε τον υετό δεν μπορείς να είσαι πολύ αισιόδοξος.. Το επιτελείο σου έκανε δουλειά

Εμ Μιχαηλ αυτο ειναι επιτελειο οχι σαν το δικο μας ....εσυ ψαχνεις το δυτικο εγω της δυτικης μακεδονιας..ο βαγγελης τκ κεντροβορειο με κολπα..ο σωτος απογοητευμενος απο το φετινο χειμωνα ο τασος 30 ποντους στο λευκο πυργο...εμεις δεν ειμαστε επιτελειο σκορποχωρι ειμαστε 😂😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Εμ Μιχαηλ αυτο ειναι επιτελειο οχι σαν το δικο μας ....εσυ ψαχνεις το δυτικο εγω της δυτικης μακεδονιας..ο βαγγελης τκ κεντροβορειο με κολπα..ο σωτος απογοητευμενος απο το φετινο χειμωνα ο τασος 30 ποντους στο λευκο πυργο...εμεις δεν ειμαστε επιτελειο σκορποχωρι ειμαστε 😂😂😂

Το κέντροβορειο με κόλπα... Αχαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Dusterakos είπε:

Αν ο αζορικος δεν πλαγιαζε, θα μιλουσαμε για ιστορικο χιονια!!

Παντα "πλαγιαζει"! Το θεμα εδω ειναι οτι απλωνεται σαν χταποδι γιαυτο πιεζει την ολη κατασταση γρηγορα ανατολικα.....ειναι ομως πολυ νωρις κι ολα μπορουν να βελτιωθουν η να χαλασουν.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βελτιωμενα πλεον τα ανσαμπλ σκουπιδαιου και τζιφου,τα οποια εχουν αλλα σεναρια στα κυρια τους,με τον τζιφο να εχει σταθερα το χειροτερο σεναριο,αλλα επισης παντα και το πιο ακυρο στα ανσαμπλ. Ο αυλωνας εχει λεπτυνει,θελουμε να συνεχιστει ο εκφυλισμος του και στα επομενα τρεξιματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Παντα "πλαγιαζει"! Το θεμα εδω ειναι οτι απλωνεται σαν χταποδι γιαυτο πιεζει την ολη κατασταση γρηγορα ανατολικα.....ειναι ομως πολυ νωρις κι ολα μπορουν να βελτιωθουν η να χαλασουν.....

Ειναι απο τις λιγες φορες που η βελτιωση μπορει να γινει σε πραγματικες συνθηκες και οχι επειδη θελουμε να ελπιζουμε/πιστευουμε.

Υπαρχει η καιρικη προδιαγραφη γυρω γυρω απο τον αντικυκλωνα με μικρες αλλαγες να τον κανουν να αλλαξει το απλωμα του.

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είτε με εκφυλισμό είτε με χοντρό αυλωνα αυτούσιο... Φαβορί η Τουρκία όπως είχαμε πει...και αυτό γιατί στο τέλος θα πάει ανατολικά no matter what... Και στον εκφυλισμό δλδ ο λόγος είναι ότι φεύγει ο αυλώνας γρήγορα ανατολικά και μπορεί να κάνει μια αποκοπή της πλάκας με ρεταλια ψύχους...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, Beach-snow NG said:

Γειτονα εισαι.....σατανας....θα παρω τα δρεπανια.....χαχαχα.....πανω κατω θα πηγαινει το παιδι, τι δεν καταλαβαινεις:::

Ο τιμωρός καραδοκεί.....

Αχαχαχαχα γειτοναααααα δεν είχα καταλάβει ότι εννοούσε τα σκαλιά του σπιτιού ρε συ!!! 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πάλι χειροτερεύει ο αζορικός στο 6αρι.. θα πάει πιο ανατολικά μου φαίνεται... ρε μια μαμημένη νιφάδα δεν μπορούμε να δούμε??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 minutes ago, Beach-snow NG said:

Oλα θα χαλασουν και θα τιμωρηθειτε ολοι σας.....

Καλο καλοκαιρι!!

Το Δρεπανι για τη σοδειά του σιταριού δλδ γειτονα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

πάλι χειροτερεύει ο αζορικός στο 6αρι.. θα πάει πιο ανατολικά μου φαίνεται... ρε μια μαμημένη νιφάδα δεν μπορούμε να δούμε??

Κανεις λαθοοοοος καλο θα βγει τα γεωδυναμικα απο διπλα μας ρουφιουνται πιο ευκολα γιατι δε θα σηκωθει ο αζορικος τοσο ψηλα...οποτε αν παει ανατολικα θα βγει το πρωτο βημα για αποκοπη...πρωτο βημα οχι οτι θα βγαλει απο τωρα αποκοπη...ελπιζω να μην ειμαι τοσο γκαντεμης τωρα χαχαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...