Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το ούκμο μέσα σε ένα ραν, από το καλύτερο σενάριο πλην τζεμ, πήγε στο χειρότερο, χειρότερο από αικον.. πραγματικά αδιανόητο. αναμονή τζεμ, κάθε μοντέλο μετράει ακόμα και το πιο άχρηστο. καλή συνέχεια έχω διάβασμα, και επειδή θα είμαι εκτός μετά, λογικά δεν θα σας συντροφεύω στο 18αρι

 

τίποτα δεν τελείωσε ακόμα σε καμία περίπτωση. μόλις μάθουμε για την λίμνη, αν υπάρξει παίζετε δυνατά αν όχι κάπου εκεί τελειώνει το παιχνίδι και ομαδική Bepathol, algofren και λέοντος μαζί..  Εύχομαι τα καλύτερα χαιρετώ!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ευτυχως το ουκμο δεν ειναι καλο στον ατλαντικο..απο εκει ξεκινα το θεμα. Κανει πολυ νωρις αποκοπη! Νομιζω κι ελπιζω ο παιος να μας χαιδεψει τα ματια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οταν εισαι τοσο κοντα σε.ενα επος....εγω θα ασχοληθω με την κοπτοραπτικη αν δεν κατεβει και το.πλεξιμο

 

 

Screenshot_2020-02-01-18-12-50-791_com.android.chrome.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Hlioupolitis98 είπε:

σιωπη και παλι. 2ο ραν ο τζιφος παρομοιος να μην αγγιζει καν...

δεν πειραζει δν ηταν για εμας

Παλικαρι μου,κατι λαθος βλεπεις. Ο τζιφος εκανε βελτιωσαρα και 200χλμ πιο δυτικα και θα σε ψαχνουμε με ελικοπτερα !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, antinod είπε:

Παλικαρι μου,κατι λαθος βλεπεις. Ο τζιφος εκανε βελτιωσαρα και 200χλμ πιο δυτικα και θα σε ψαχνουμε με ελικοπτερα !!!!

δεν ξερω αν εινα ιεφικτο να το κανει. οσο παει το δυτικο οριο μετατωπιζεται ανατολικοτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Η όλη φάση κρέμεται κυριολεκτικά από μια κλωστή..... απ' το να τα χάσουμε όλα μέχρι να πάρουμε το μέγιστο δυνατό!

Τίποτα δε μπορεί να ειπωθεί ακόμα.. παραμόνο η απότομη πτώση της θερμοκρασίας από Τετάρτη!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και ραπτικη και βαψιμο νυχιων θα κανω σε κοπελες (και οχι μονο) αν δεν κατεβει σε μας.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το πιο κουλό με το ούκμο είναι ότι ενώ το ψιλοπήγαινε τρένο εδώ κ αρκετά ραν ξαφνικά πέταξε από το πουθενά λεπτό αυλώνα κ αποκοπή. Το αικον πχ ραν με ραν σχεδόν κάνει τραμπάλα σε χοντρό/λεπτό. Ο τζίφος από την άλλη είναι ο μόνος που δεν έδειξε νομίζω έστω κ σε ένα ραν τέτοια αποκοπή σε αντίθεση με όλα τα άλλα πλέον. Για να δούμε. 

Εδώ βέβαια είναι σχεδόν απίθανο να αλλάξει κάτι προς το καλό είτε έτσι είτε αλλιώς, αλλά για διάφορες άλλες περιοχές παίζουν διάφορα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οπως πολυ σωστα ειπε ο Γιωργαρος...Βελτιωση απο τζιφο αλλα το ουκμο τραγικο...Αρα..Υπομονη..Κακα τα ψεματα το ουκμο ειναι μανουλα σε κατι τετοιες λιμνουλες...Ευελπιστω να ηταν απλα μια κακη παρενθεση αλλα ο αγγλος σπανιως βγαζει ακυρα σεναρια..Τρεμω στην ιδεα να τον ακολουθησουν στα επομενα ραν τα υπολοιπα μοντελα..Γιατι σε μια τετοια περιπτωση,χαιρεταμε πολυ προωρα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

εσυ εχεις κλειδωσει θαψιμο  χαχαχα περα απο την πλακα

Τίποτα και για κανέναν  δεν εχει κλειδώσει  φίλε μου..Ενα οφθαλμολουτρο απλα , αυτη την φορά ετυχε στα νησια τουΒ.Αιγαιου...στο επομενο ραν θα εχει εξαφανιστει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Τίποτα και για κανέανα δεν εχει κλειδώσει  φίλε μου..Ενα οφθαλμολουτρο απλα , αυτη την φορά ετυχε στα νησια τουΒ.Αιγαιου...στο επομενο ραν θα εχει εξαφανιστει

Τα Λουτρά όταν χιονίζει γενικά στην Λέσβο θάβονται? 😃

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...