Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

μακάρι χεχε. Πάντως εγώ τα @ρχι@@ μου θα πάρω πάλι αφού και να ήθελα να μείνω Λάρισα έχω επιτήρηση σε εξεταστική για τους φοιτητές! Και το λίγο που θα πέσει στα Γιάννενα θα το χάσω🤪

εγω να παω? η θα δω 5-10 ποντους κ αυτο ειναι ολο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Να ρωτησω μονο.για κεντροβορεια συμφωνεί και ο Ευρωπαίος με τον τζιφο; Άλλωστε ειναι κοντινές ωρες..

Οχιιιιιι

Το κακο ειναι οτι δε συμφωνουν ουτε γα ανσαμπλ του ευρωπαιου..μονο κανα 2 3 συμφωνουν

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, dimitris27 είπε:

κατα μερο ορο δινει -6 με -8 αττικη την ωρα των εντονων φαινομενων ενω και οι ανεμοι φαινονται καλοι.Με αυτα τα στοιχεια ισως χιονιζε και χαμηλοτερα των 100μετρων στις εξαρσεις

Γελιεστε. Με αυτα χιονιζομαι στο λιμανι της ελευσινας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Barney-sal είπε:

Να ρωτησω μονο.για κεντροβορεια συμφωνεί και ο Ευρωπαίος με τον τζιφο; Άλλωστε ειναι κοντινές ωρες..

Δεν συμφωνεί.. Ακόμα. 

(για τον λόγο που ανέφερα πιο πάνω) 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ρε παιδιά εντάξει ο Κώστα icelarissa δεν έχει άδικο, ένα τρέξιμο ήταν αυτό όλο και όλο. το ούκμο πχ δεν δίνει τίποτα απολύτως στα κεντροβόρεια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Αααα καταλαβα εγω νομιζα εξασθενισε...και οφειλεται στο σχημα αυλωνα αν θα δυτικισει η στον ατλαντικο

Κοιτα Αντωνη

 

Screenshot_2020-02-02-12-13-03-512_com.android.chrome.png

Screenshot_2020-02-02-12-13-40-026_com.android.chrome.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Δεν ξερω αν εχετε δει οι Αττικαριοι οτι τα ειπεδα παγοποιησης εχουν πεσει στα 400μετρα για 12 ωρες με 30μμ υετου!!!Μιλαμε για χιονοστρωσεις ως τα 100μετρα

Γιατι ομως? Στα 850 ειμαστε -6 με ,-7 πολλες ωρες.... 

Το στρωσιμο δν το πιστευω προσωπικα δν θα μηδενιζει στην επιφάνεια με τετοιες Τ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και μς εντονα φαινομενα. Καλος χιονουετος. Δεν το περιμενα τοσο προς το καλυτερο. Θα φταινε και τα αλλα μοντελα  πριν που τα πηγαν καλυτερα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ρε παιδιά εντάξει ο Κώστα icelarissa δεν έχει άδικο, ένα τρέξιμο ήταν αυτό όλο και όλο. το ούκμο πχ δεν δίνει τίποτα απολύτως στα κεντροβόρεια.

Το ουκμο όμως ταλαντευεται ακόμα σε σχέση με τον τζιφο που κάνει μετατοπισεις '' τοσο-οσο ''. Τουλάχιστον στην επερχόμενη πρώτη φάση αυτό είναι εμφανές.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ρε παιδιά εντάξει ο Κώστα icelarissa δεν έχει άδικο, ένα τρέξιμο ήταν αυτό όλο και όλο. το ούκμο πχ δεν δίνει τίποτα απολύτως στα κεντροβόρεια.

Μιχαηλ τα αλλα μοντελα τρεχουν σε μεγαλεςαναλυσειςς...και δεν ειναι τυχαιο οτι στο 6 αρι δυτικισε αρκετα κια τζιφος και αικον...οποτε τα αλλα μπορει να ακολουθησουν το απογευμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άντε είναι η ευκαιρία όλης της ηπειρωτικής χώρας να δει καλό χιονι....

Η καλη μέρα από το πρωί φαίνεται...

Καλά και βελτιωμένα επόμενα τρεξίματα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τιιιιι  χαχαχχαχαχαχαχχα το πλατύ στην απέξω.....     αν και δεν νομίζω 

Screenshot_20200202-121902_Chrome.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Γιατι ομως? Στα 850 ειμαστε -6 με ,-7 πολλες ωρες.... 

Το στρωσιμο δν το πιστευω προσωπικα δν θα μηδενιζει στην επιφάνεια με τετοιες Τ

στα Γιάννενα έχω δει στρώσιμο με 1+ βαθμό μετά από 200+ χιλιοστά βροχής. ναι είναι λίγο νερουλό το κάτω μέρος, αλλά αν έβγαινε αυτούσιο το 6αρι, θα είχατε καλές θερμοκρασίες σχετικά και εσείς στο υψόμετρό σου. Οκ δεν θα ήταν αρνητικές, όμως εκεί στον 1 βαθμό με τέτοιον χαμό στρώνει άνετα

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μιχαηλ τα αλλα μοντελα τρεχουν σε μεγαλεςαναλυσειςς...και δεν ειναι τυχαιο οτι στο 6 αρι δυτικισε αρκετα κια τζιφος και αικον...οποτε τα αλλα μπορει να ακολουθησουν το απογευμα

σε αυτό δεν έχεις άδικο, αλλά ο μόνος λόγος που θεωρώ κάτι τέτοιο εφικτό είναι επειδή.. εγώ θα πάω Γιάννενα...

5 λεπτά πριν, giannis.mar είπε:

Το ουκμο όμως ταλαντευεται ακόμα σε σχέση με τον τζιφο που κάνει μετατοπισεις '' τοσο-οσο ''. Τουλάχιστον στην επερχόμενη πρώτη φάση αυτό είναι εμφανές.. 

το ούκμο έκανε μεγάλη -τεράστια τούμπα εχθές, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να οδηγήσει σε περισσότερη αρχική δυτίκιση. Πάντως κανένα μοντέλο δεν έδειξε σωστά την τάση σε γενικές γραμμές. Όλα χάλια τα πήγαν

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εξαιρετικό τρέξιμο για Αττική... Πέμπτη απόγευμα έως Παρασκευή πρωί το κρίσιμο διάστημα... ζητούμενο η αύξηση του υετού, τις θερμοκρασίες τις έχουμε...

Εάν επιβεβαιωθεί από το 12αρι είμαστε σε καλό δρόμο για την καλύτερη χιονοκακοκαιρία εδώ και αρκετό καιρό... 

ΥΓ δεν υπάρχει δεύτερη φάση πλέον... ο,τι πάρουμε έως Παρασκευή μεσημέρι...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

στα Γιάννενα έχω δει στρώσιμο με 1+ βαθμό μετά από 200+ χιλιοστά βροχής. ναι είναι λίογο νερουλό το κάτω μέρος, αλλά αν έβγαινε αυτούσιο το 6αρι, θα είχατε καλές θερμοκρασίες σχετικά και εσείς. στο υψόμετρό σου. Οκ δεν θα ήταν αρνητικές, όμως εκεί στον 1 βαθμό με τέτοιον χαμό στρώνει άνετα

σε αυτό δεν έχεις άδικο, αλλά ο μόνος λόγος που θεωρώ κάτι τέτοιο εφικτό είναι επειδή.. εγώ θα πάω Γιάννενα...

το ούκμο έκανε μεγάλη -τεράστια τούμπα εχθές, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αυτό μπορεί να οδηγήσει σε περισσότερη αρχική δυτίκιση. Πάντως κανένα μοντέλο δεν έδειξε σωστά την τάση σε γενικές γραμμές. Όλα χάλια τα πήγαν

Θεσσαλονικη πως το βλεπεις?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιωθω ευλογια!!! Μπραβο στην Βορεια χωρα! Και μισο μετρο στον φιλο weathermaniac να ηρεμησει λιγο γιατι μας εχει αναστατωσει πολυ 🙂 

Το icon επισης αρχισε να ψυθιριζει μια αποκοπη, το θεμα ειναι τι ''κομματι'' θα κοπει!! Δεν ξερω ψηνεται πολυ η φαση για αποκοπη και μακαρι να γινει.

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Χρηστος είπε:

Θεσσαλονικη πως το βλεπεις?

Καλύτερα από εδώ πάντως πιο πιθανό το βλέπω να τρώμε εδώ βροχή και εσείς να έχετε υγρό χιόνι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στρωσιμο που θα λιώνει αμεσως ρε παιδια? ...

Δεν ξερω εχω ξενερωσει απειρα. Ωστόσο νιωθω πιο ηρεμος ξέροντας οτι αυτη η δεύτερη φαση κλειδωσε για ακομα πιο Α-ΒΑ ουτε τους τουρκους δεν θα πιασει οποτε δν χασαμε κατι εφοσον δεν θα κατεβει καν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...