Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 minute ago, menidi said:

Σε βλέπω έτσι καμαρωτό στη φώτο, και σε λυπάμαι να σου πω την αλήθεια (Β φάση...δεν υπάρχει)

χαχαχαχα οχι ενταξει δεν εχω προσδοκιες. Δεν τα παιρνω τοσο βαρια οσο αλλα παιδια εδω μεσα. 

Καμαρωτος και αισιοδοξος ειμαι απο τη φυση μου!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Σε βλέπω έτσι καμαρωτό στη φώτο, και σε λυπάμαι να σου πω την αλήθεια (Β φάση...δεν υπάρχει)

Μενιδιατη, πες κατι. Καλο θα βγει το gem.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

925hPa ειμαστε σοβαροι;;;;; χαχαααχαχαχαχα

εδω να σας δω. πονταρω οτι μπορει και πιο χαμηλα.

920 ειναι βασικα

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Ski snow είπε:

Σοβαρο γελιο χαρας η κοροιδιας.

ΠΡΟΣ ΧΑΡΑΣ ΙΣΩΣ.. ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΙΣΧΥΡΗ ΦΑΠΑ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟΥ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΟ ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το 12αρι του τζιφου ειναι τραγικο...Καταρχην πετσοκοψε κι αλλο τον υετο...Και κυριως για την Πεμπτη που οι θερμοκρασιες θα ειναι ευνοικες για να χιονισει και σε περιοχες με χαμηλο υψομετρο στην Αττικη.

Για την δευτερη φαση,σαφως δυτικισε αλλα δε προλαβαινει..Ουτε καν τα νησια του βα Αιγαιου δε προκειται να επηρεαστουν ποσο μαλλον η ανατολικη ηπειρωτικη χωρα.Ο Ατλαντικος δεν αφηνει κανενα περιθωριο...Καλο βραδυ και παμε γι αλλα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Το 12αρι του τζιφου ειναι τραγικο...Καταρχην πετσοκοψε κι αλλο τον υετο...Και κυριως για την Πεμπτη που οι θερμοκρασιες θα ειναι ευνοικες για να χιονισει και σε περιοχες με χαμηλο υψομετρο στην Αττικη.

Για την δευτερη φαση,σαφως δυτικισε αλλα δε προλαβαινει..Ουτε καν τα νησια του βα Αιγαιου δε προκειται να επηρεαστουν ποσο μαλλον η ανατολικη ηπειρωτικη χωρα.Ο Ατλαντικος δεν αφηνει κανενα περιθωριο...Καλο βραδυ και παμε γι αλλα...

Το 12αρι του τζιφου στο τελος θα δωσει την β φαση με τα επομενα. Κραταμε την δυτικιση και το βλεπουμε παρακατω το θεμα. Dramboui  at nicht.???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 minute ago, nikolas 2365 said:

ΈΚΑΝΕ ΑΠΟΚΟΠΗ..ΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

Ποια αποκοπη;;; δεν βλεπω καμια αποκοπη 😞 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, nikolas 2365 είπε:

ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΔΥΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΑΡΤΗ..  ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΙΟΝΙΑΔΕΣ ΣΕ ΜΙΚΡΕΣ ΩΡΕΣ.. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ

Ακριβως, και οχι μονο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΔΥΤΙΚΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΤΑΡΤΗ..  ΜΑΣ ΚΛΕΒΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΧΙΟΝΙΑΔΕΣ ΣΕ ΜΙΚΡΕΣ ΩΡΕΣ.. ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ

αυτα που βλεπουμε ειναι το δυτικο ακρο δεν το καταλαβαινεις;

ο ατλαντικος δεν αφηνει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θυμαμαι  που ξεκινουσε απο τουρκια και κατεληξε τελευταια στιγμη συρτη(τοτε ειχε αποκοπη) ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΧΑΧΑ... Και αυτο εγινε σε κοντινες ωρες. Θυμαμαι ξεκινησε με χαμηλο στη ροδο και κατεληξε εν τελη Ιταλια, συρτη και χιονισε στην Αθηνων-Πατρας που ειχε χρονια. 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάμε μην πέφτει το ηθικό μας !!

Θέλουμε θετική ενέργεια!!!

Επεξεργάστηκε από weatherforattica
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Υετικα βελτιωθηκαν τα ensembles για Θεσσαλονικη αλλα ανεβασαν και λιγο τις θερμοκρασιες...Εγω διατηρω τις ελπιδες μου για καποιες νιφαδες

ens_image (11).png

ens_image (12).png

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγω βλεπω ότι απο φάση Α και φάση Β πέρασαμε σε φαση αφασίας...

Εγω το παράτησα ήδη, δεν υπάρχει τίποτα, ούτε φαινόμενα θα έχουμε απλα λίγο κρύο που θα μας θυμίζει ότι είναι ακόμη χειμώνας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...