Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Με ευνοεί αυτή η δυτικιση?

Αυτη η δυτικιση ειναι για αλλον αυλωνα και δεν θα αφορα εμας...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελικά το χιόνι δεν θα το χάσω από το πανεπιστήμιο, αλλά κατάφερα από ακόμα χειρότερα πράγματα. έχω γαστρεντερίτιδα .. Σας χαιρετώ. πάω να αρχίσω τον χορό του ξερατού, που ταιριάζει απόλυτα με την καιρική αηδία... 

καλή συνέχεια

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

Τελικά το χιόνι δεν θα το χάσω από το πανεπιστήμιο, αλλά κατάφερα από ακόμα χειρότερα πράγματα. έχω γαστρεντερίτιδα .. Σας χαιρετώ. πάω να αρχίσω τον χορό του ξερατού, που ταιριάζει απόλυτα με την καιρική αηδία... 

καλή συνέχεια

 

Πωπω..το χειροτερο μου...περαστικα γρηγορα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, [weathermaniac] said:

Τελικά το χιόνι δεν θα το χάσω από το πανεπιστήμιο, αλλά κατάφερα από ακόμα χειρότερα πράγματα. έχω γαστρεντερίτιδα .. Σας χαιρετώ. πάω να αρχίσω τον χορό του ξερατού, που ταιριάζει απόλυτα με την καιρική αηδία... 

καλή συνέχεια

 

περαστικά Μισελακο !

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 hours ago, [weathermaniac] said:

έχει ένα ενδιαφέρον να βλέπεις τον ΑΟ να σπάει το ταβάνι του +6 σε πολλά σενάρια..

ao.sprd2.gif

 

βαρέθηκα.... Αλλά εδώ θα είμαστε για τα επόμενα. Να δούμε αν καταφέρει να πέσει το τιμημένο στα Γιάννενα μεθαύριο. που θα έχω όλη μέρα πανεπιστήμιο🤬

δεν σπάει απλά το +6 αλλά μάλλον χτυπάει 9αρι. Πριν επανέλθει σε ουδέτερες τιμές.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

54 minutes ago, Παπλαμουδας said:

Τι ψαχνουμε και τι συζηταμε υστερα;

καθε χρονο και χειροτερα!

ελεος

1BDF574A-BF98-4D28-95FC-69682C502F2E.jpeg

Όχι έλεος. Θυμασαι?😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Να πω ότι όταν παλιά άκουγα -5 το είχα γκαραντι ότι μιλάγαμε για Τ επιφάνειας όταν εμένα Τρίκαλα. Μετά κατάλαβα ότι μπορεί να αφορά στα 1500μ.😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν και είναι μακριά αυτό το Ατλαντικό χαμηλό είναι άκρως ανησυχητικό. Το κακό είναι ότι αρχίζει να εμφανίζεται και στα υπόλοιπα μοντέλα και όχι μόνο στο gfs που συνήθως υπερκτιμαει τα χαμηλά του Ατλαντικού. Αν έρθει έτσι το χαμηλό δυστυχώς θα είναι πολύ σοβαρή η κατάσταση εδώ πάνω. Ελπίζω να αλλάξουν τα πράγματα αλλιώς την επόμενη Δευτέρα θα μιλάμε για τεράστια θεομηνία. 😩😬

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3o1rns.jpg.217ca614bfe531a9e8d06cd730a9d0b7.jpgδεν θα σε αφήσω ποτέ.....

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Gary είπε:

Χαχαχαχα έλα ρε πατρίδα θα το δούμε το τιμημένο

χαχαχα πότε όμως ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Snowjunky είπε:

Ρε τι κουνελα είναι αυτός ο Ατλαντικός.δεν  μπορεί να βγει στην εμμηνόπαυση για κάνα 5νθημερο ν δούμε άσπρη μέρα

Θα ηρεμησει φιλε μου...το καλοκαιρι

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...