Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 hours ago, Hlioupolitis98 said:

-8 και -34 εδειχναν ομως. και υπηρχε και ενας μ.ο στους -7 στα περισσοτερα μοντελα. 

δεν γινεται καθε φορα να τα γκρεμιζει ετσι κατι δεν παει καλα

πόσες μέρες πριν το "εδειχνε" βρε Οδδυσακο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 hour ago, Hlioupolitis98 said:

προφανως μιλαμε για ρεταλι εν τελη  ετσι.

αξιοπρεπες δεν το ονομαζω. αξιοπρεπεστατο θα ηταν αν καθοταν το επομενο...

εδω παλιά θα ακούγαμε "μια χαρά κακοκαιρία έρχεται και είστε τυφλοι". Το ότι δεν το άκουμε πια αποτελεί τεράστια πρόοδο για το φόρουμ μας!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 hours ago, south coast said:

Ενταξει ρε συ brain τις ειχε τις Τ το πρώην μοντελο στις 6 μερες

 

edit λαθος Τάσο δεν πηγαινε για εσενα

6 μέρες δεν είναι προγνωσιμο διάστημα κατάλαβε το. το λέει η Μετεωρολογία όχι εγω. αλλιώς θα έβγαινε ένα μέγεθος πχ Ζιακοπουλος και θα σου έδινε πρόγνωση 

Επεξεργάστηκε από BrainA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, menidi είπε:

Τέτοιες μπούκες είναι σπάνιες. Μια εξ αυτών...ηταν ένα απόγευμα του Γενάρη το 93 αν θυμάμαι καλά, που η βροχή μετατράπηκε σε τρελό χιονι (Περιστέρι εμενα) και έστρωσε κάνα 10 πόντο έτσι στο ξεκουδουνο. Μετά το γύρισε σε βροχή.

1η δεκεμβρη ...

92 ή 93 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα, ευτυχώς αν και το προηγούμενο 24ωρο ήταν εφιαλτικό, πάλι καλά ήταν μόλις 24ωρο, οπότε είμαι αρκετά καλύτερα αυτή την στιγμή. Συννέφιασε έξω στα Γιάννενα, να δούμε τι θα γίνει σε αυτή την τυπική κακοκαιρία. Πάντως αν το το χαμηλό αντί για εκεί

gfs-0-36.png?6

 

ήταν αρκετά χιλιόμετρα δυτικότερα ώστε στην θέση των παράλιων της Τουρκίας ήταν τα Γιάννενα θα μιλούσαμε για πολύ δυνατή παπλαμούδα με στρωσίδια κτλ.. κάθε φορά που προσπαθεί για δυτικό χιονιά κάτι θα βγει λάθος.. τέλος πάντων, θέλω να ελπίζω ότι και αύριο το πρωί να το δούμε [αν και θα έχουμε θέμα με τις θερμοκρασίες], ενώ θα έχουμε χιονομπόρες όλη μέρα όπως φαίνεται, αρκεί να μας πετύχει καμία. 

επίσης το πρωινό 00ζ στις 198 ώρες ήταν ομορφιά. κατά άλλα οι δείκτες άθλιοι, ο εκτρωματικότερος χειμώνας όλων των εποχών. και ας υπερβάλλω.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τώρα που δεν υπάρχουν προσδοκίες και είμαστε ήρεμοι βάζω τον παρακάτω Χάρτη που αφορά το διάστημα μέχρι την Πέμπτη το μεσημέρι  και αφήνω την φαντασία να οργιάζει 😄

SmartSelect_20200204-162944_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Τώρα που δεν υπάρχουν προσδοκίες και είμαστε ήρεμοι βάζω τον παρακάτω Χάρτη που αφορά το διάστημα μέχρι την Πέμπτη το μεσημέρι  και αφήνω την φαντασία να οργιάζει 😄

SmartSelect_20200204-162944_Samsung Internet.jpg

Τι ειναι αυτο εσυ το εφτιαξες;;; χαχ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, oldboy332 είπε:

Τώρα που δεν υπάρχουν προσδοκίες και είμαστε ήρεμοι βάζω τον παρακάτω Χάρτη που αφορά το διάστημα μέχρι την Πέμπτη το μεσημέρι  και αφήνω την φαντασία να οργιάζει 😄

SmartSelect_20200204-162944_Samsung Internet.jpg

Θα βαλει πολυ χιονι το Καντηλι αν βγει αυτος ο χαρτης!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλησπέρα, ευτυχώς αν και το προηγούμενο 24ωρο ήταν εφιαλτικό, πάλι καλά ήταν μόλις 24ωρο, οπότε είμαι αρκετά καλύτερα αυτή την στιγμή. Συννέφιασε έξω στα Γιάννενα, να δούμε τι θα γίνει σε αυτή την τυπική κακοκαιρία. Πάντως αν το το χαμηλό αντί για εκεί

gfs-0-36.png?6

 

ήταν αρκετά χιλιόμετρα δυτικότερα ώστε στην θέση των παράλιων της Τουρκίας ήταν τα Γιάννενα θα μιλούσαμε για πολύ δυνατή παπλαμούδα με στρωσίδια κτλ.. κάθε φορά που προσπαθεί για δυτικό χιονιά κάτι θα βγει λάθος.. τέλος πάντων, θέλω να ελπίζω ότι και αύριο το πρωί να το δούμε [αν και θα έχουμε θέμα με τις θερμοκρασίες], ενώ θα έχουμε χιονομπόρες όλη μέρα όπως φαίνεται, αρκεί να μας πετύχει καμία. 

επίσης το πρωινό 00ζ στις 198 ώρες ήταν ομορφιά. κατά άλλα οι δείκτες άθλιοι, ο εκτρωματικότερος χειμώνας όλων των εποχών. και ας υπερβάλλω.

Θελω Βιντεο από χιονομπορα (αν σας πετυχει))γιατί εδώ υποθέτω τίποτα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μολις ειοα στη γυναικα μου οτι αυριο το πρωι μπορει να δουμε καμια νιφαδα...

Και μου λεει πας καλα αγορι μου βγες εξω λιγο να δεις τι ζεστη εχει ...😔😔😔

Η φλωρινα ειχε 2 ωρα το μεσημερι 19.9 βαθμους ...ευλογημενη πολη

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Θελω Βιντεο από χιονομπορα (αν σας πετυχει))γιατί εδώ υποθέτω τίποτα ?

χαχα φίλε μου δεν έχω τίποτα να το καταγράψω δυστυχώς το καινούργιο κινητό θα το έχω στα χέρια μου αφού περάσει η κακοκαιρία. Ωστόσο κάποιες εικόνες από σταθμούς μπορώ να σου δείξω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Μολις ειοα στη γυναικα μου οτι αυριο το πρωι μπορει να δουμε καμια νιφαδα...

Και μου λεει πας καλα αγορι μου βγες εξω λιγο να δεις τι ζεστη εχει ...😔😔😔

μια χαρά θα δείτε νιφαδα και την θερμοκρασία τώρα μην την φοβάσαι πολυ .........εδώ είναι το θέμα......ελπιζω ο Βαρδάρης να κάνει το θαύμα του

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, [weathermaniac] said:

Καλησπέρα, ευτυχώς αν και το προηγούμενο 24ωρο ήταν εφιαλτικό, πάλι καλά ήταν μόλις 24ωρο, οπότε είμαι αρκετά καλύτερα αυτή την στιγμή. Συννέφιασε έξω στα Γιάννενα, να δούμε τι θα γίνει σε αυτή την τυπική κακοκαιρία. Πάντως αν το το χαμηλό αντί για εκεί

gfs-0-36.png?6

 

ήταν αρκετά χιλιόμετρα δυτικότερα ώστε στην θέση των παράλιων της Τουρκίας ήταν τα Γιάννενα θα μιλούσαμε για πολύ δυνατή παπλαμούδα με στρωσίδια κτλ.. κάθε φορά που προσπαθεί για δυτικό χιονιά κάτι θα βγει λάθος.. τέλος πάντων, θέλω να ελπίζω ότι και αύριο το πρωί να το δούμε [αν και θα έχουμε θέμα με τις θερμοκρασίες], ενώ θα έχουμε χιονομπόρες όλη μέρα όπως φαίνεται, αρκεί να μας πετύχει καμία. 

επίσης το πρωινό 00ζ στις 198 ώρες ήταν ομορφιά. κατά άλλα οι δείκτες άθλιοι, ο εκτρωματικότερος χειμώνας όλων των εποχών. και ας υπερβάλλω.

Επίσης Μιχάλη αν είχαμε -10/850 και χαμηλό στη Ρόδο θα πανηγυριζαμε εδώ αλλά ο καιρός δεν έχει αν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, thanasismtrk said:

μια χαρά θα δείτε νιφαδα και την θερμοκρασία τώρα μην την φοβάσαι πολυ .........εδώ είναι το θέμα......ελπιζω ο Βαρδάρης να κάνει το θαύμα του

Θανάση, συμβουλη: ΠΟΤΕ τέτοια πληροφορία στη σύζυγο θα σε περάσει δικαστηριο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, BrainA είπε:

6 μέρες δεν είναι προγνωσιμο διάστημα κατάλαβε το. το λέει η Μετεωρολογία όχι εγω. αλλιώς θα έβγαινε ένα μέγεθος πχ Ζιακοπουλος και θα σου έδινε πρόγνωση 

Λεγεται ταση και οχι προγνωσιμοτητα

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, BrainA είπε:

Θανάση, συμβουλη: ΠΟΤΕ τέτοια πληροφορία στη σύζυγο θα σε περάσει δικαστηριο

Χαχαχα ρε ο θανασης δεν εχει γυναικα....σε εμενα επρεπε να τη δωσεις χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Χαχαχα ρε ο θανασης δεν εχει γυναικα....σε εμενα επρεπε να τη δωσεις χαχα

χαχαχα εννοείται απ'τους νεαρούς του foroum ειμαι 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...