Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ο Αρναούτογλου έδωσε για αύριο πάνω από τα 500 μέτρα το πρώι αλλά έδωσε και τις νυχτερινές ώρες ακόμη και σε πεδινές περιοχές 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βρε οξωωωωωω ρεεεεεεεεεε!Για να μας γυρναει τα μυαλα περισσοτερο ο ****** ο παιος....ρε οοουυυυστττ ρε brooo

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Ρε τι κανει; Την παλευει; Επαιζα μπαγλαμα και τωρα θα αρχιζω να παιζω κατι αλλο...

Ε αδερφε μου...Αυτο ειναι δικο μου χομπι...Ασε που πρεπει να στολιζεις καθε φορα..😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, BrainA είπε:

να βλέπω κατά τις 18 τα -10 Αθήνα γινεται?

Παιδιά όχι πάλι....δεν θα το αντέξω το -10 να γίνεται -3 με κούρασε φέτος....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο αυλώνας αυτός καθαυτός είναι ανατολικότερα από το χεθσινοβραδυνό, απλά έφερε καλύτερα 850, γιατί τα 500αρια δύσκολα θα είναι κάτω από -25

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, [weathermaniac] said:

ECG0-96.GIF?04-0

 

 

 

χαχαχαχα

Έλα που θα βγει αυτούσιο. Μην το γελάτε το ευρωπαϊκό. Εγώ προσωπικά πιστεύω για -8 να κλειδώνει. Υετο έχουμε. Πάμε πολύ καλά παίδες. Αύριο τζάκι έτοιμο και ξύλα. Έρχεται μια ωραία σοβαρή χιονοκακοκαιρια, καιρός να την απολαύσουμε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

ο αυλώνας αυτός καθαυτός είναι ανατολικότερα από το χεθσινοβραδυνό, απλά έφερε καλύτερα 850, γιατί τα 500αρια δύσκολα θα είναι κάτω από -25

Μιχαήλ για αύριο τελικά τι παίζει ο Αρναούτογλου έδωσε το πρώι 500 μέτρα και το βράδυ ακόμη και πεδινά ....τι να περιμένω μπερδεύτηκα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

Μιχαήλ για αύριο τελικά τι παίζει ο Αρναούτογλου έδωσε το πρώι 500 μέτρα και το βράδυ ακόμη και πεδινά ....τι να περιμένω μπερδεύτηκα 

πιστεύω πως θα υπάρξει υποτροπή το βράδυ που θα σε κάνει να δεις το πολυπόθητο χιόνι φίλε μου, έσω και να πέφτει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Μιχαήλ για αύριο τελικά τι παίζει ο Αρναούτογλου έδωσε το πρώι 500 μέτρα και το βράδυ ακόμη και πεδινά ....τι να περιμένω μπερδεύτηκα 

Για που?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...