Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

διάλεξα ένα τυχαίο στα 500 μ υψόμετρο και ιδού... βασικά όλοι παρόμοιο γράφημα εχουν... βέβαια έχουν ξεκινήσει και φαινόμενα γιατι οι σταθμοί καταγράφουν υετό261924418_.thumb.jpg.81d65f2a5d36b75cf2b0f388c6a16b72.jpg

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, EVIA 1987!! είπε:

Τοσο κοντα στα υπεροχα! Λιγο, μονο λιγο να αλλαξει κλιση ο αυλωνας και να πεταξει εστω μια λεπτη μυτουλα προς Αιγαιο, και τα 500ρια θα κατρακυλησουν, και χαμηλο θα πεταξει, και θα φερει τα -12 πανω μας....μακαρι! 

*Μια 24ωρη χιονοθυελλα ψαχνουμε, αφου το "τερας" ειναι ακριβως διπλα μας!

Παμεγερα

xx_model-en-308-0_modez_2020020412_111_5017_108_m45.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, freeze είπε:

διάλεξα ένα τυχαίο στα 500 μ υψόμετρο και ιδού... βασικά όλοι παρόμοιο γράφημα εχουν... βέβαια έχουν ξεκινήσει και φαινόμενα γιατι οι σταθμοί καταγράφουν υετό261924418_.thumb.jpg.81d65f2a5d36b75cf2b0f388c6a16b72.jpg

τι έγινε ήρθε πιο γρήγορα το κρύο???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

τι έγινε ήρθε πιο γρήγορα το κρύο???

οχι.... αναμενόμενο για εκεί..... σκέψου οτι η πόλη έχει μεσο υψόμετρο 500μ... το περίεργο είναι η πολύ απότομη πτώση ...

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, freeze είπε:

οχι.... αναμενόμενο για εκεί..... σκέψου οτι η πόλη έχει μεσο υψόμετρο 500μ

εγώ τελικά πιθανότατα θα δω χιόνι η όχι 

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, freeze είπε:

διάλεξα ένα τυχαίο στα 500 μ υψόμετρο και ιδού... βασικά όλοι παρόμοιο γράφημα εχουν... βέβαια έχουν ξεκινήσει και φαινόμενα γιατι οι σταθμοί καταγράφουν υετό261924418_.thumb.jpg.81d65f2a5d36b75cf2b0f388c6a16b72.jpg

Για που είναι αυτό? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

εγώ τελικά πιθανότατα θα δω χιόνι η όχι 

Ελα βρε τι σκας .... ότι είναι να γίνει θα γίνει .... Have faith.... να πέφτει πιστεύω θα το δεις για λίγο ... για να το στρώσει δεν νομίζω ..... αλλά shit happens🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο την κυριακη και απο τα λιγα που εχω δει εχω διαλεξει να παρακολουθω σ ολα τα του τα ραν μαλλον το μοντελο που χει πιασει πιο σωστα την κακοκαιρια απ ολα.Μιας και ολα το ακολουθουν.και εχω κολησει σ ενα σεναριο και μονο που ακομη δεν το χει δειξει αλλα πιστευω οτι μπορει να το δειξει...σ αυτες τις ωρες και ετσι οπως ανοιγοντε οι ισοβαρεις στα δυτικα μας και με το χαμηλο το πρωτο να εχει φυγει μαυρη θαλασσα πιστευω παρα πολυ σ μικρο κεντρακι αποτυπωμενο ομως στον χαρτη καπου νοτια της χαλδιδικης που μπορει να κανει θαυματα στο ναο καστ και να μας χαρισει πολλα περισσοτερα ακομη και απ αυτα που δειχνει τωρα.και για το μετεπειτα ειναι το μονο που βγαζει υετο στα προσηνεμα στη λεγομενη β.φαση..arpegeeur-0-36.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, freeze said:

διάλεξα ένα τυχαίο στα 500 μ υψόμετρο και ιδού... βασικά όλοι παρόμοιο γράφημα εχουν... βέβαια έχουν ξεκινήσει και φαινόμενα γιατι οι σταθμοί καταγράφουν υετό261924418_.thumb.jpg.81d65f2a5d36b75cf2b0f388c6a16b72.jpg

ΑΠΊΣΤΕΥΤΟ 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

38 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Μου έφτιαξε την διάθεση και μου έδωσε ελπίδες μόλις το διαβασα  😁😁😁😁αν και κρατάω πολύ μικρό καλάθι 

Καλύτερα τρυπητο να φεύγει και το νερο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 hours ago, BrainA said:

6 μέρες δεν είναι προγνωσιμο διάστημα κατάλαβε το. το λέει η Μετεωρολογία όχι εγω. αλλιώς θα έβγαινε ένα μέγεθος πχ Ζιακοπουλος και θα σου έδινε πρόγνωση 

Και η προγνωση που κανει η ΕΜΥ 3-7 ημέρες τι ειναι προφητεία ;Η μετεωρολογία δεν λεει κατι τετοιο παρόλο που επι της ουσίας συμφωνω μαζι σου .Απλα η προγνωση εχει γινει πολυ δυσκολη τα τελευταια χρονο άνω των 100ωρων Όταν απο τις 200ωρες μας ερχεται ο αυλωνας (μιλαω για τα τρεξίματα του Αμερικάνου παντα) και φτάνουμε στις 140 με ιδανικές θερμοκρασιες  τοτε ελπίζεις και φυσικά Μιλαμε για ταση κ Οχι προγνωση 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στην Πριστινα του Κοσοβου η θερμοκρασια επεσε 9c σε μιση ωρα.Οι θερμοκρασιες μπαινουν για να δειξουν την βιαιοτητα του ψυχρου μετωπου,και πως αυτο δυναται να επηρασει μεσα στη νυχτα και αυριο το πρωι τη βορεια χωρα.

image.thumb.png.27043f6b68c14282a2f51504482f2bd4.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

διαγραμμα ευρωπαιου θερμοκρασια στα 850 Αθηνα αρκετη πτωση για 8 του μηνα :

screencapture-meteologix-com-gr-forecast-264371-athens-ensemble-euro-temperatur850-1580848855239.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

βασικά από ότι είδα από κάμερες στην Βουλγαρία .... χιονίζει από τα 650 μ περιπου  τώρα αλλά πριν 45 λεπτά ήταν στο +10 !!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 minutes ago, south coast said:

Και η προγνωση που κανει η ΕΜΥ 3-7 ημέρες τι ειναι προφητεία ;Η μετεωρολογία δεν λεει κατι τετοιο παρόλο που επι της ουσίας συμφωνω μαζι σου .Απλα η προγνωση εχει γινει πολυ δυσκολη τα τελευταια χρονο άνω των 100ωρων Όταν απο τις 200ωρες μας ερχεται ο αυλωνας (μιλαω για τα τρεξίματα του Αμερικάνου παντα) και φτάνουμε στις 140 με ιδανικές θερμοκρασιες  τοτε ελπίζεις και φυσικά Μιλαμε για ταση κ Οχι προγνωση 

η ΕΜΥ δεν κάνει πρόγνωση 7 ημερών. Κάνει γενική εκτίμηση γι αυτό και αλλάζει συνεχώς όπως και τα μοντέλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...