Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν βλεπω πια χαρτες δεν υπαρχει λογος αλλωστε το χασαμε το game. 2 ποντους ΒΠ θα ριξει και μια πετσα σε αμαξια ως Μαρουσι 

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μου αρεσει που οι της Αττικης δεν σχολιαζουν καθολου το αυριανο.Μαθημενοι στα χιονια βλεπεις..😜

Μιλα Αραουχο πεθαινω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Hlioupolitis98 είπε:

Αυριο βραδυ θα δουμε που θα κατασταλαξουν. 

Τελευταία δεν ξερω τι να πιστεψω εδω μεχρι τις 6 ωρες δυτικιζαν την πρωτη φαση...

 

ναι έτσι είναι όντως. αν υποθέσουμε ότι δυτικίζει και άλλο [σε σχεση με ευρωπαίο], ίσως φτάσετε σε μια τυπικής έντασης χιονοκαιρία με εξαιρετικές θερμοκρασίες

 

ενδιαφερουσα η συνέχεια του τζιφου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μου αρεσει που οι της Αττικης δεν σχολιαζουν καθολου το αυριανο.Μαθημενοι στα χιονια βλεπεις..😜

Ποιό αυριανό? 2μέρες κρύο, αντε και καμμιά νιφάδα και από Δευτέρα πισω στην άνοιξη... (πάντα για πεδινά έως ΒΠ, προφανώς και θα ρίξει Διόνυσο και Ιπποκράτειο)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 minutes ago, GEORGE SNOWMAN said:

Μου αρεσει που οι της Αττικης δεν σχολιαζουν καθολου το αυριανο.Μαθημενοι στα χιονια βλεπεις..😜

giphy.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, CATHA said:

Ποιό αυριανό? 2μέρες κρύο, αντε και καμμιά νιφάδα και από Δευτέρα πισω στην άνοιξη... (πάντα για πεδινά έως ΒΠ, προφανώς και θα ρίξει Διόνυσο και Ιπποκράτειο)

Κηφισια δεν θα ριξει?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Ποιό αυριανό? 2μέρες κρύο, αντε και καμμιά νιφάδα και από Δευτέρα πισω στην άνοιξη... (πάντα για πεδινά έως ΒΠ, προφανώς και θα ρίξει Διόνυσο και Ιπποκράτειο)

Κοιτα ενω και εγω συμφωνω μαζι σου, μην ξεχναμε τις στουπες με -2,9 στην ζηνοβια μεχρι και τα 100 μετρα ενω στρωσιματα ( οχι σεδρομους) με -0.4 επιφανειας εως τα ~260 μετρα. 

Μην εχουμε σαν κανονα τις Τ στα 850 παντα.

Βεβαια τοτε το χαμηλο ηταν εξαιρετικο σε θεση , σχημα και ισχυ

Επεξεργάστηκε από Επισκέπτης
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Ευαγγελος said:

Κηφισια δεν θα ριξει?

Μπορεί... δεν υπάρχει για εμένα κάποια σημαντική κακοκαιρία... όλα είναι τελείως οριακά... τα Φώτα μπορεί να το χάσαμε για 2 βαθμούς αλλά λιώσαμε 2 μέρες στη βροχή...

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Μου αρεσει που οι της Αττικης δεν σχολιαζουν καθολου το αυριανο.Μαθημενοι στα χιονια βλεπεις..😜

Χιόνια θα δούμε σίγουρα 😂😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βαγγελη μη μασας χαλαρα φιλε.....χιονοφετα....ετοιμασου για καλο χιονοπαρτυ....ελπιζω να μην αλλαξει κατι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Η ζωή είναι ωραία ρε,ελεος

πέστα βρε Κώστα .. . 

μη ξεχναμε πως αλλα περιμενει ο φιλος απο Φαληρο και αλλα ο φιλος απο Μαρουσι.

(αναλογα με το τι εχει ζησει η δει ο καθενας)

Ο φαληροφιλος θα κατουρηθει με 2 νιφαδες οταν αντιστοιχα ο Μαρουσοφιλος θα λεει κλαινν...λογικο.

αλλα μη παρασερνουμε τους υπολοιπους στη χιονομιζερια..κριμα ειναι.

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απορω με μερικους πραγματικα μουντρουχαλιδικα γκρινιαρηδες....ετσι ειστε και στην καθημερινοτητα σας? Τοσο δογματικα αρνητικοι και δυστυχισμενοι γινεσθε? Αληθεια απορω με αυτους γιατι ασχολουντσι με αυτο το χομπι....κοιτας μακρια κι απλωνεις λεβαντα καιρικη στο χαωδες περιιγυρο.....προσωπικος ο προβληματισμος.....

ΥΓ Γειτονα σταματα να παιζεις με κουκλες και κουκλακια κι απολαυσέ το αυριο....θα εχει χιονι και θαναι ωραια.....το Τρομσο ειναι μακρια μας!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Ποιό αυριανό? 2μέρες κρύο, αντε και καμμιά νιφάδα και από Δευτέρα πισω στην άνοιξη... (πάντα για πεδινά έως ΒΠ, προφανώς και θα ρίξει Διόνυσο και Ιπποκράτειο)

Κοιτα φιλε περι ορεξεως...προσωπικα και μια χιονοπτωση απλη να ριξει εδω πανω,θα κατσω να τη δω και ας μην κοιμηθω.Και ας εχει χιονισει ηδη αρκετα εδω φετος.Οταν υπαρχει λοιπον μεφαλη πιθανοτητα να πασπαλισει ως και μαρουσι τουλαχιστον εγω προσωπικα το θεωρω μια χαρα κακοκαιρια.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

51 minutes ago, menidi said:

Μην είσαι τόσο σίγουρος. Μπορεί και παραπανω. 

Αν στρωσει εστω και στα δεντρακια μου θα χαρω πολυ να ξερεις. !!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμηλα στα 90 μετρα υψομετρο τα χιονια στην αττικη 7 του μηνα μεσανυχτα με βαση τον χαρτη.. περνει δεδομενα απο gfs μου εχει πει ο weathermaniac..

42apcp_gfs_ellada_c_c.jpg

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 minutes ago, Beach-snow NG said:

Απορω με μερικους πραγματικα μουντρουχαλιδικα γκρινιαρηδες....ετσι ειστε και στην καθημερινοτητα σας? Τοσο δογματικα αρνητικοι και δυστυχισμενοι γινεσθε? Αληθεια απορω με αυτους γιατι ασχολουντσι με αυτο το χομπι....κοιτας μακρια κι απλωνεις λεβαντα καιρικη στο χαωδες περιιγυρο.....προσωπικος ο προβληματισμος.....

ΥΓ Γειτονα σταματα να παιζεις με κουκλες και κουκλακια κι απολαυσέ το αυριο....θα εχει χιονι και θαναι ωραια.....το Τρομσο ειναι μακρια μας!!

Εντάξει γείτονα

giphy.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...