Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 108 ωρες ποσα ειναι τα χαμηλα στον Ατλαντικο???χασαμε την μπαλα!

**οτι πρεπει για ταξιδακι με καραβι ειναι!χαχαχαχα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

με μεγαλύτερη επιτυχία θα κάνει καταβασούλα για βροχοχαμηλό ο τζίφος σε σχέση με πριν, και πάλι θα φύγει ανατολικά. Φυσικά το πέρασμα πιο πριν ήταν ακόμη μία φαντασίωση του τζίφου.. και το ούκμο θα κατεβάσει κάτι αλλά πολύ αποκομμένο πολύ μικρό. καμία σχέση με ευρωπαίο δηλαδή

Σενάριο τζίφου :ΜΠΑΡΟΎΦΑ ΝΟ1

Σενάριο ούκμο : ΜΠΑΡΟΥΦΑ ΝΟ2

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πάντως ο ΑΟ ανέβηκε και άλλο σε σχέση με εχθές. εχθές είχε μέσο όρο +2 μετά από τα +6+ που θα φτάσει σε 2 μέρες, τώρα είναι +3 plus μετά. ΄Ήτοι μέχρι τις 20 του μήνα δεν υπάρχει υποψία κατάβασης και ότι κατεβεί θα είναι πιο Light από οτιδήποτε μέχρι στιγμής.

ao.sprd2.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

+18 με τοπικά +20 στα 850 από το 12αρι του Gfs για 19 του μήνα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?&ech=300&mode=0&carte=2    Μιχαηλ,αν υπολογισουμε το γνωστο ανατολικισμα,αυτο ειναι για σενα συστημενο..χαχα!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

+18 με τοπικά +20 στα 850 από το 12αρι του Gfs για 19 του μήνα

μια χαρά,στρώνεται το έδαφος μεταφορικά,για να στρωθεί και κυριολεκτικά μετά. τέτοιο χάρτη τον περιμένουμε από το 2001

gfs-0-318.png?12

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, antinod είπε:

http://www.meteociel.fr/modeles/gfse_cartes.php?&ech=300&mode=0&carte=2    Μιχαηλ,αν υπολογισουμε το γνωστο ανατολικισμα,αυτο ειναι για σενα συστημενο..χαχα!!!!

συστημένη φάπα είναι 😣 και για εσάς συστημένο ρετάλι επίσης

3 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

μια χαρά,στρώνεται το έδαφος μεταφορικά,για να στρωθεί και κυριολεκτικά μετά. τέτοιο χάρτη τον περιμένουμε από το 2001

gfs-0-318.png?12

καλό είναι, αλλά αν υποθέσουμε που έφτασε το προηγούμενο, αυτό παίζιε να φτάσει ατλαντικό [πηγαίνοντας όμως εκεί λόγω ανατολικής μετατόπιησς. χαχαχα]

 

το 6αρι είχε φοβερό σενάριο. Θάψιμο από τα λίγα

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

συστημένη φάπα είναι 😣 και για εσάς συστημένο ρετάλι επίσης

καλό είναι, αλλά αν υποθέσουμε που έφτασε το προηγούμενο, αυτό παίζιε να φτάσει ατλαντικό [πηγαίνοντας όμως εκεί λόγω ανατολικής μετατόπιησς. χαχαχα]

 

το 6αρι είχε φοβερό σενάριο. Θάψιμο από τα λίγα

ίδια διάταξη ακριβώς είχε και στο 6αρι. περίεργο για τόσο μακριά να βγάζει ακριβώς το ίδιο σενάριο σε τόσο μακρινές ώρες. ακόμα πάντως προλαβαίνει να κάνει μεγάλο χιόνι. για θεσσαλονίκη εξάλλου το μεγαλύτερο προ σοφίας και μετά 2001 ήταν το μάρτη του 2005

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

ίδια διάταξη ακριβώς είχε και στο 6αρι. περίεργο για τόσο μακριά να βγάζει ακριβώς το ίδιο σενάριο σε τόσο μακρινές ώρες. ακόμα πάντως προλαβαίνει να κάνει μεγάλο χιόνι. για θεσσαλονίκη εξάλλου το μεγαλύτερο προ σοφίας και μετά 2001 ήταν το μάρτη του 2005

ε εντάξει το έχω ξαναδεί, δεν είναι τόσο παράξενο να βγάζει παρόμοια σερί σενάρια για μακριά, εκτός αν το κάνει πάνω από 5 φορές, εκεί αρχίζει και αλλάζει

 

αχ μανούλα μου alternative δυτική χιονοδιάταξη έβγαλε😍

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στημένο το κάνει ο τζιφος στις 340 ώρες να παίξει με τον πόνο των βορείων. Χαμηλό ταυτόχρονα Αδριατική και βόρειο Αιγαίο χαχαα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρα το γεγονος οτι εχω πηξει...Δε μπορω να μην το αναφερω..Μια απο τις πεντε κοπελες που ειναι για το promo στο περιπτερο μας ειναι καιροφιλη και μαλιστα καταιγιδακιας..Οταν μαλιστα της ειπα που γραφω και πως λεγομαι,μου ειπε πως με ξερει..κτλ...Μπαινει στο φορουμ ως επισκεπτης και μονο..Ελπιζω να γραφτει κιολας..Εδειξε να γνωριζει πραγματακια...Απλα ηρθε με 12 χρονια καθυστερηση..😋

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Παρα το γεγονος οτι εχω πηξει...Δε μπορω να μην το αναφερω..Μια απο τις πεντε κοπελες που ειναι για το promo στο περιπτερο μας ειναι καιροφιλη και μαλιστα καταιγιδακιας..Οταν μαλιστα της ειπα που γραφω και πως λεγομαι,μου ειπε πως με ξερει..κτλ...Μπαινει στο φορουμ ως επισκεπτης και μονο..Ελπιζω να γραφτει κιολας..Εδειξε να γνωριζει πραγματακια...Απλα ηρθε με 12 χρονια καθυστερηση..😋

Χουφτ ....επς γραφτην γράφτην ρε συ Σακη..και τις άλλες επίσης 😋😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, sakis13 είπε:

Παρα το γεγονος οτι εχω πηξει...Δε μπορω να μην το αναφερω..Μια απο τις πεντε κοπελες που ειναι για το promo στο περιπτερο μας ειναι καιροφιλη και μαλιστα καταιγιδακιας..Οταν μαλιστα της ειπα που γραφω και πως λεγομαι,μου ειπε πως με ξερει..κτλ...Μπαινει στο φορουμ ως επισκεπτης και μονο..Ελπιζω να γραφτει κιολας..Εδειξε να γνωριζει πραγματακια...Απλα ηρθε με 12 χρονια καθυστερηση..😋

να μπει ρεεεε. είμαστε που είμαστε μειονότητα σαν καταιγιδάκηδες, αυτή ως κοπέλα και καταιγιδάκιας είναι λόττο χαχα 1/5million είμαι σίγουρος χαχα

 

ισχνό σήμα στα ενσεμπλς, αλλά αν υπάρξει θα το φέρουμε δυτικά

#ολαδυτικα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΣ είπε:

Χουφτ ....επς γραφτην γράφτην ρε συ Σακη..και τις άλλες επίσης 😋😂

Τις ειπα να παρακολουθησουμε all together καμια νυχτερινη καταιγιδουλα..Και ειναι και γειτονακι...Νεο κοσμο μενει...Κοιτα μικρος που ναι ο κοσμος ρε Μπαμπινο...Αντε σε λιγο φευγω...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

να μπει ρεεεε. είμαστε που είμαστε μειονότητα σαν καταιγιδάκηδες, αυτή ως κοπέλα και καταιγιδάκιας είναι λόττο χαχα 1/5million είμαι σίγουρος χαχα

 

ισχνό σήμα στα ενσεμπλς, αλλά αν υπάρξει θα το φέρουμε δυτικά

#ολαδυτικα!!!

Λοττο θα ταν να ερθει και σε καμια συναντηση...Εκει να δεις γελια...Βλεπω οι μισοι παντρεμενοι του φορουμ του χρονου να ναι ελευθεροι...🤪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, salonikatasos είπε:

μια χαρά,στρώνεται το έδαφος μεταφορικά,για να στρωθεί και κυριολεκτικά μετά. τέτοιο χάρτη τον περιμένουμε από το 2001

gfs-0-318.png?12

Τί θα έφερνε φίλε μου;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, sakis13 είπε:

Λοττο θα ταν να ερθει και σε καμια συναντηση...Εκει να δεις γελια...Βλεπω οι μισοι παντρεμενοι του φορουμ του χρονου να ναι ελευθεροι...🤪

κρίμα που δεν είναι μικρότερη😅 το νου σου εσύυυυ

 

κλάμα η πίεση εδώ, μονος ο τζίφος, αλλά θα το φτάσουμε Κορσική για να μείνει αυτή την φορά.

Diagramme GEFS

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Παρα το γεγονος οτι εχω πηξει...Δε μπορω να μην το αναφερω..Μια απο τις πεντε κοπελες που ειναι για το promo στο περιπτερο μας ειναι καιροφιλη και μαλιστα καταιγιδακιας..Οταν μαλιστα της ειπα που γραφω και πως λεγομαι,μου ειπε πως με ξερει..κτλ...Μπαινει στο φορουμ ως επισκεπτης και μονο..Ελπιζω να γραφτει κιολας..Εδειξε να γνωριζει πραγματακια...Απλα ηρθε με 12 χρονια καθυστερηση..😋

Μαζεψου!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

32 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Παρα το γεγονος οτι εχω πηξει...Δε μπορω να μην το αναφερω..Μια απο τις πεντε κοπελες που ειναι για το promo στο περιπτερο μας ειναι καιροφιλη και μαλιστα καταιγιδακιας..Οταν μαλιστα της ειπα που γραφω και πως λεγομαι,μου ειπε πως με ξερει..κτλ...Μπαινει στο φορουμ ως επισκεπτης και μονο..Ελπιζω να γραφτει κιολας..Εδειξε να γνωριζει πραγματακια...Απλα ηρθε με 12 χρονια καθυστερηση..😋

Κοίτα μην μπαίνει και καμία άλλη κοπέλα στο forum σαν επισκέπτης...Θα περάσεις δύσκολαααα!😄😄😄

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Τί θα έφερνε φίλε μου;

Το 6αρι ηταν πολυ μεγαλο χιονι κεντροβορεια ελλαδα,το 12αρι χαλασε μετα τις 350 ωρες,αλλα πιο πριν ειχε ακριβως ιδια πορεια με το 6αρι.  Δυνατες διαταξεις για κεντρικη και βορεια ελλαδα με backdoor αυλωνα κι αποκοπες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...