Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερό το 6αρι, ωραία κακοκαιρία έβγαλε. Λίγες βελτιώσεις στις θερμοκρασίες θέλει. 

Επεξεργάστηκε από g_ar
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλά γενικά τα πρωινά ρανς, βελτιωμένο το 6αρι! Λίγο πιο βόρεια το χαμηλό και είναι μπόμπα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

πολλα νερα το 6αρι gfs μετα τις 20 του μηνα + ψυχρη εισβολη..

gfs-1-240.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ολο κ μειωνει τις βροχες για 20 κ μετα βορεια ελλαδα στο τελος θα εχουμε τα γνωστα.100 σπριντ κ ουτε τον ειδαμε τον παναη.Δεν μπορω να καταλαβω πως μας ξεπερναν ετσι τα χαμηλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, menidi είπε:

Όχι άλλη Ζηνοβία και Ηφαιστίωνα. 

Φτάνει!!!!

Ας ελπίσουμε να γίνει κάτι αυτή την φορά

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ε πραγματικά κούρασε αυτό το πράγμα με τις προσηνεμες κακοκαιρίες και εμείς θέλουμε να δούμε έστω μια νιφαδα .......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είπα να βάλω εδώ αυτή τη φωτογραφία που δείχνει την Αθήνα σαν σήμερα το 2004 για εμψύχωση της νέας κακοκαιρίας που είναι προ των πυλών!

IMG_20200213_134143.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, menidi είπε:

Ναι...ενώ εμείς έχουμε πνιγεί στο χιόνι. Βρε τίποτα δεν έχει κάνει στα 400-.

τουλάχιστον είχατε βροχή και αρκετή μαλιστα τέλος πάντων ας λήξει εδώ η συζήτηση ότι θέλει ας κάνει 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αυτή την εικόνα την κρατάω. μακριά μεν, αλλά αν διατηρηθεί, ίσως να δούμε αξιόλογη χιονοκαιρία επιτέλους, και όχι ο Τούρκος...

anim_wqn7.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

24 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Ε πραγματικά κούρασε αυτό το πράγμα με τις προσηνεμες κακοκαιρίες και εμείς θέλουμε να δούμε έστω μια νιφαδα .......

Προσηνεμη κακοκαιρια;;;;

 

Screenshot_2020-02-13-14-15-05-499_com.android.chrome.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ολομόνο του το κύριο για τον υετό, αλλά και να έβγαινε θα ήταν όλο σε βροχή. Όταν έρχονται οι Τ δεν οι υπάρχει υετός..

είπαμε δεν είναι κακοκαιρία για πεδινά αυτή. αλλά Θέλουμε να βρέξει και λίγο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Προσηνεμη κακοκαιρια;;;;

 

Screenshot_2020-02-13-14-15-05-499_com.android.chrome.png

δεν έλεγα για αυτό γενικά εννοούσα ς

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

είπαμε δεν είναι κακοκαιρία για πεδινά αυτή. αλλά Θέλουμε να βρέξει και λίγο..

Να βρέξει μπορεί και τον Απρίλιο και τον Μάιο, ακόμη και το καλοκαίρι μπορεί να βρέξει. Χιόνι όμως μόνο τώρα και αν είμαστε τυχεροί μέχρι τις πρώτες μέρες του Μάρτη. Αλλιώς τουλάχιστον 8 μήνες αναμονή πάλι..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, yiannis_volos είπε:

Να βρέξει μπορεί και τον Απρίλιο και τον Μάιο, ακόμη και το καλοκαίρι μπορεί να βρέξει. Χιόνι όμως μόνο τώρα και αν είμαστε τυχεροί μέχρι τις πρώτες μέρες του Μάρτη. Αλλιώς τουλάχιστον 8 μήνες αναμονή πάλι..

ναι αλλά θα χιονίσει και στα βουνά σε υψόμετρα που δεν χιονίζει εύκολα τους επόμενους μήνες. Καταλαβαίνω απόλυτα, και εγώ θέλω να χιονίσει, αλλά επειδή ακριβώς ο αυλώνας αυτός δεν έχει αυτή την δυνατότητα, θέλω να καθίσει ώστε να βγει το μαξ του υετού που μπορεί να βγει. . Ευκαιρία για χιονιά ίσως υπάρξει στα μετά τις 23

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καθίστε να σταυρώσουμε κανα χαμηλό τις προκοπής για αρχή! Ναι μεν μπορεί να βρέξει και άνοιξη και καλοκαίρι αλλα τώρα είναι η εποχή που μας επισκέπτονται οργανωμένα χαμηλά!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

ναι αλλά θα χιονίσει και στα βουνά σε υψόμετρα που δεν χιονίζει εύκολα τους επόμενους μήνες. Καταλαβαίνω απόλυτα, και εγώ θέλω να χιονίσει, αλλά επειδή ακριβώς ο αυλώνας αυτός δεν έχει αυτή την δυνατότητα, θέλω να καθίσει ώστε να βγει το μαξ του υετού που μπορεί να βγει. . Ευκαιρία για χιονιά ίσως υπάρξει στα μετά τις 23

Ας χιονίσει στα βουνά και ας βρέξει στα πεδινά, απλά δεν με ενδιαφέρει. Δεν σημαίνει ότι δεν θέλω να βρέξει, απλά δεν με ενδιαφέρει να ασχοληθώ..

Υ.Γ. Κοπενχάγη αρχές Μαρτίου έχει Χειμώνα εκεί γενικώς;

Επεξεργάστηκε από yiannis_volos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, yiannis_volos είπε:

Ας χιονίσει στα βουνά και ας βρέξει στα πεδινά, απλά δεν με ενδιαφέρει. Δεν σημαίνει ότι δεν θέλω να βρέξει, απλά δεν με ενδιαφέρει να ασχοληθώ..

Υ.Γ. Κοπενχάγη αρχές Μαρτίου έχει Χειμώνα εκεί γενικώς;

και Απρίλιο μπορεί να χιονίσει εκεί φίλε, πόσο μάλλον αρχές Μαρτίου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...