Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Άγγελος είπε:

Όλα τα μοντέλα με συνοπτικές διαδικασίες από 24-25 Φεβρουαρίου και μετά φέρνουν ξανά την άνοιξη!

Πολύ μακρυά θα μου πειτε...

0BD48B48-E5E6-43C2-BEAC-BC17D400ABB6.png

3D735F2C-20CD-437E-B7B9-8FDB8A77BEAC.gif

Αν βγει η πρωτη εικονα παντως θα χει κι αλλη καταβαση τελη του μηνα και καλη μαλιστα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, teopap7 είπε:

Ενδιαφέρον

gfsnh-0-294.png

Τα τελευταία χρόνια έχουμε ψυχρό τέλη Φλεβάρη (από το 2018 και δώθε). Ακόμα και το 2017 πήγε να βγάλει ψύχος στα τέλη του Φλεβάρη αλλά δεν του βγήκε.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

δινει κρυο στις 27 αλλα θελει βελτιωση ακομα για να κατεβασει πιο σκουρα μπλε χρωματα..

gfs-1-324.png

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

και η επομενη εβδομαδα με αρκετο εως πολυ ενδιαφερον...τουλαχιστον ως προς τον υετο...!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, Athinaios said:

δινει κρυο στις 27 αλλα θελει βελτιωση ακομα για να κατεβασει πιο σκουρα μπλε χρωματα..

gfs-1-324.png

ειμαστε μακρια ακομα.....αλλα ελπιδες υπαρχουν ακομα και για πεδινο χιονι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θερμη παρακληση προς τους διαχειριστες. Θα σας παρακαλουσα καποιος να ανοιξει ενα θεμα αντιστοιχο με τον "Σχολιασμο χαρτων ονειρωξεων" που υπηρχε στο ΑΛΛΟ forum, ωστε οταν γραφουμε τα αντίστοιχα θεματα εκει. Εχει κουρασει η τακτικη να ανεβαινουν σε καθε σελιδα 5-6 αναρτησεις για χαρτες στις 500 ωρες απλα για να ανεβασουμε κατι. Μπαινουμε να διαβασουμε ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ χαρτων, οχι διακαεις ποθους του καθενος. Σορρυ για το off topic αλλα δημοκρατια εχουμε και ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Θερμη παρακληση προς τους διαχειριστες. Θα σας παρακαλουσα καποιος να ανοιξει ενα θεμα αντιστοιχο με τον "Σχολιασμο χαρτων ονειρωξεων" που υπηρχε στο ΑΛΛΟ forum, ωστε οταν γραφουμε τα αντίστοιχα θεματα εκει. Εχει κουρασει η τακτικη να ανεβαινουν σε καθε σελιδα 5-6 αναρτησεις για χαρτες στις 500 ωρες απλα για να ανεβασουμε κατι. Μπαινουμε να διαβασουμε ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ χαρτων, οχι διακαεις ποθους του καθενος. Σορρυ για το off topic αλλα δημοκρατια εχουμε και ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου. 

μονο που υπαρχει εσυ δεν το εχεις δει... υπαρχει απο περσι που φτιαξανε το φορουμ..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

μονο που υπαρχει εσυ δεν το εχεις δει... υπαρχει απο περσι που φτιαξανε το φορουμ..

Ακομα καλυτερα αφου υπαρχει και οντως δεν το ειδα. Αρα σχολιασμο χαρτων ονειροξεως στο αναλογο θεμα. Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, bouasss είπε:

Ακομα καλυτερα αφου υπαρχει και οντως δεν το ειδα. Αρα σχολιασμο χαρτων ονειροξεως στο αναλογο θεμα. Ευχαριστω πολυ.

ναι για τα αρκετα μακρινα , οχι για τον ιδιο μηνα που κατι παει να δειξει εστω ως ταση.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 minutes ago, bouasss said:

Θερμη παρακληση προς τους διαχειριστες. Θα σας παρακαλουσα καποιος να ανοιξει ενα θεμα αντιστοιχο με τον "Σχολιασμο χαρτων ονειρωξεων" που υπηρχε στο ΑΛΛΟ forum, ωστε οταν γραφουμε τα αντίστοιχα θεματα εκει. Εχει κουρασει η τακτικη να ανεβαινουν σε καθε σελιδα 5-6 αναρτησεις για χαρτες στις 500 ωρες απλα για να ανεβασουμε κατι. Μπαινουμε να διαβασουμε ΣΧΟΛΙΑΣΜΟ χαρτων, οχι διακαεις ποθους του καθενος. Σορρυ για το off topic αλλα δημοκρατια εχουμε και ηθελα να το βγαλω απο μεσα μου. 

Φίλε χρησιμοποίησε το ignore list ... δουλεύει άψογα... βάζεις κάποιους σε βάζουν κάποιοι άλλοι και κανένας δεν στεναχωριέται και αποφεύγονται οι προστριβές...

Δυστυχώς καιρικά δεν υπάρχει κάτι να περιμένουμε αυτή τη στιγμή... οδεύουμε προς τη λήξη ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, CATHA είπε:

Φίλε χρησιμοποίησε το ignore list ... δουλεύει άψογα... βάζεις κάποιους σε βάζουν κάποιοι άλλοι και κανένας δεν στεναχωριέται και αποφεύγονται οι προστριβές...

Δυστυχώς καιρικά δεν υπάρχει κάτι να περιμένουμε αυτή τη στιγμή... οδεύουμε προς τη λήξη ...

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου για την επισημανση. Δεν το ειχα προσεξει οτι υπαρχει τετοια επιλογη. Με σωνεις στο τσακ. Ευχαριστω και παλι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

26 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

ναι για τα αρκετα μακρινα , οχι για τον ιδιο μηνα που κατι παει να δειξει εστω ως ταση.. 

Ταση φιλε μου βλέπουμε στα γενικα πράγματα. Οχι σε πιθανα φαινόμενα στις 312 ωρες.. κουραζει αυτό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σε βάθος μεγαλύτερο των   επτά ημερών οι καιρικές  προβλέψεις είναι να 'χαμε να λέγαμε .... Τα σχόλια  με πιθανές κακοκαιρίες  σε πχ 13 ημέρες από σήμερα τα ονομάζω ευχές .... Μα το θέμα δεν εμπεριέχει κάπου τον όρο "ευχές" ... Χωρίς να έχω διάθεση να θίξω κάποιον...

ΥΓ

Αφού δεν έχουμε κάποια χιονοκακοκαιρία τουλάχιστον θα βρέξει καλά αλλά δεν αρκεί θέλει πολύ περισσότερο. Εκτός απροόπτου θα  έχουμε  πρόβλημα μετά τον Απρίλη ... Στην περιοχή της Καλαμάτας δεν θυμάμαι ποτέ μου τον χείμαρρο Νέδοντα κατάξερο ήδη  από τον Ιανουάριο να έχει εικόνα που συνήθως  Μάιο παρουσιάζει.... Ούτε και το σχετικά κακό 2016 συνέβη κάτι τέτοιο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπέρα, το 6αρι μείωσε τα φαινόμενα για εδώ 20-21, βέβαια χαλάλι αν έβγαινε ο απίστευτος και τρομερός χιονοαυλώνας στο τέλος!! Τα ενσέμπλς είναι θετικό που έοχυν σενάρια με πολύ χαμηλές πιέσεις για εδώ. ωστόσο είναι πολύ μακριά.

ακόμα πιο κορδόνι ο Αο και πιο κάτω σε σχέση με εχθές

ao.sprd2.gifnao.sprd2.gif

 

πριν από αυτό πάλι κινδυνεύει το ρεκόρ του +5/5 βέβαια

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, ICELARISSA είπε:

https://e-meteolarissa.blogspot.com/2020/02/blog-post.html?m=1 η αναλυση μας για τα μελλουμενα

Αν παίξει η ανατολική Ευρώπη, εδώ πάλι τα 3 μας θα πάρουμε δυστυχώς...

Μου αρέσει που τα πετυχαίνεται όλα, αλλά τότε οπού ήταν το ευνοϊκό σενάριο τότε έγινε η στραβή χαχαχα🤣

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Αν παίξει η ανατολική Ευρώπη, εδώ πάλι τα 3 μας θα πάρουμε δυστυχώς...

Μου αρέσει πουα τα πετυχαίνεται όλα, αλλά τότε οπου ήταν το ευνοϊκό σενάριο τότε έγινε η στραβή χαχαχα

Ουσιαστικα μονο το δευτερο 15νθημερο του γεναρη χασαμε χαχχα λιμνη στην ισπανια μας εκανε τη ζημια του χρονου παλι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...