Jump to content
Avalanche

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αθηναίεεεε που είσαι ανανέωσε το κλιματικό cfs τα υπόλοιπα τα αφήνω πάνω σου! χαχαχα

[για εδώ και για τα κεντροβόρεια άθλιο  χαχα]

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χειρότερο το 18αρι του τζίφου για 20-21, μάλλον ο ευρωπαίος θα τουμπιάσει άσχημα αύριο.. Τώρα απλά ελπίζω να καπελωθεί ο Αζορικός μετά, ή να βγάλει χαμηλό. Δεν πάει άλλο η κατάσταση...

 

προβληματικό το 18αρι στην συνέχεια και πάλι, αν και έκανε βελτιώσεις στην Αμερική. Δεν πρέπει να το χάσουμε και αυτό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

42 minutes ago, [weathermaniac] said:

χειρότερο το 18αρι του τζίφου για 20-21, μάλλον ο ευρωπαίος θα τουμπιάσει άσχημα αύριο.. Τώρα απλά ελπίζω να καπελωθεί ο Αζορικός μετά, ή να βγάλει χαμηλό. Δεν πάει άλλο η κατάσταση...

Τι δεν πάει άλλο; Μια χαρά πάει σερί έτσι άμα θέλει 2-3 χρόνια ακόμα 😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, BrainA είπε:

Τι δεν πάει άλλο; Μια χαρά πάει σερί έτσι άμα θέλει 2-3 χρόνια ακόμα 😂

Όχι δε θα γίνει έτσι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Just now, Άγγελος said:

Κάτι καλό μαγειρεύεται για τα τελη του μήνα... για να δούμε μήπως και θυμηθούμε παλιές καλές εποχές!

84D27703-35D3-40A8-8628-DE48CD0912A0.png

είπαμε πόσο καιρό πριν ότι μια ζάρια το διάστημα 21/2 με 28/2 θα την έχουμε.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, BrainA είπε:

έπαθες Βαγγελη?😂

Όχι έπαθα dead silence ψάξε, μάλλον αυτό το το κουκλάκι εγγαστρίμυθου για αβαταρ  για να τρομάξω την ξηρασία και τους κακούς αυλώνες

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

είπαμε πόσο καιρό πριν ότι μια ζάρια το διάστημα 21/2 με 28/2 θα την έχουμε.....

και εγώ θα την έχωωω γιατί έτσι θέλω και έτσι είναι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τι εβγαλε παλι το γαμ.δι ρε νυχτιατικα, αι στα κομματια μας εχει τσσκισει τη ψυχολογια!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ρε σεις, εχω χασει τη μνημη μου, ποια χρονια χιονιζε 12-13 συνεχεις μερες στα Γιαννενα;

πριν το 2000;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 minutes ago, Παπλαμουδας said:

Ρε σεις, εχω χασει τη μνημη μου, ποια χρονια χιονιζε 12-13 συνεχεις μερες στα Γιαννενα;

πριν το 2000;

Μήπως εννοείς το 1940 ρε Γιωργο?😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 βαθμοί διαφορά στα 850 μεταξύ μέσου όρου και κύριου στα μακρινά, καμία σχέση οι διατάξεις, και παίζουμε τα ρέστα μας οι δυτικοί, αν και εφόσον εδραιωθεί η ευκαιρία.

 

καλές μοναξιές από κύριο και στο 18αρι.

Diagramme GEFS

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε ολους.

Τη Παρασκευή εάν δεν μας εγκαταλείψουν οι t ,και με λίγη υετικη τύχη παραπάνω τα ημιορεινά του νόμου Αττικής μπορούν να ξαναχιονιστουν,ενώ μπορεί να βρέξει αξιόλογα και στα πεδινά μας. Σε 36-48h θα ξέρουμε.

Σημαντικα θα είναι και τα χιόνια στη Πίνδο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορω να βρω τα αναλυτικα στοιχεια τωρα αλλα απο τις πολεις Φλωρινα και Καρπενησι εχουν πανω απο 20 και ακολουθουν κατα ποδας Γρεβενα Κοζανη Καστορια και λιγο πισω Τριπολη.

2123310427_.JPG.8c574d2caace2c5fdfe8d3d5fc77c8b0.JPG

Επεξεργάστηκε από korfalonas
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

39 λεπτά πριν, korfalonas είπε:

Δεν μπορω να βρω τα αναλυτικα στοιχεια τωρα αλλα απο τις πολεις Φλωρινα και Καρπενησι εχουν πανω απο 20 και ακολουθουν κατα ποδας Γρεβενα Κοζανη Καστορια και λιγο πισω Τριπολη.

2123310427_.JPG.8c574d2caace2c5fdfe8d3d5fc77c8b0.JPG

αυτός ο χάρτης δείχνει πως αν δεν κάνω λάθος την τοποθεσία και δεν είμαστε εμέις Καλαμπακα και είναι  τα Τρίκαλα, πως η Λάρισα έχει παραπάνω μέρες καθώς και η Καρδίτσα. όσο κρατάω στοιχεία από το 1997 δεν έχει γίνει ποτέ αυτό..... κάποιο λάθος υπάρχει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, meteora said:

αυτός ο χάρτης δείχνει πως αν δεν κάνω λάθος την τοποθεσία και δεν είμαστε εμέις Καλαμπακα και είναι  τα Τρίκαλα, πως η Λάρισα έχει παραπάνω μέρες καθώς και η Καρδίτσα. όσο κρατάω στοιχεία από το 1997 δεν έχει γίνει ποτέ αυτό..... κάποιο λάθος υπάρχει

Ναι οι δυο κουκιδες εκει ειναι Τρικαλα και Καλαμπακα.Προφανως εχει παραπανω η Καλαμπακα απο οσο δινει.Οι σταθμοι ειναι της Εμυ.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, teo_73 είπε:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε ολους.

Τη Παρασκευή εάν δεν μας εγκαταλείψουν οι t ,και με λίγη υετικη τύχη παραπάνω τα ημιορεινά του νόμου Αττικής μπορούν να ξαναχιονιστουν,ενώ μπορεί να βρέξει αξιόλογα και στα πεδινά μας. Σε 36-48h θα ξέρουμε.

Σημαντικα θα είναι και τα χιόνια στη Πίνδο.

Καλημερα γειτονακι..Με τα μεχρι τωρα στοιχεια παντως εχει υποβαθμιστει η διαταραχη σημαντικα..Ελπιζουμε σε βελτιωσεις...

Και κατι πολυ πιο σημαντικο...Χρονια Πολλα αγορινα μου...Πολυχρονος..Υγεια...Και τυχη!!!1000mm ετησιο και 1 μετρο χιονι στκ γηπεδο του περαματος!!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

33 λεπτά πριν, sakis13 είπε:

Καλημερα γειτονακι..Με τα μεχρι τωρα στοιχεια παντως εχει υποβαθμιστει η διαταραχη σημαντικα..Ελπιζουμε σε βελτιωσεις...

Και κατι πολυ πιο σημαντικο...Χρονια Πολλα αγορινα μου...Πολυχρονος..Υγεια...Και τυχη!!!1000mm ετησιο και 1 μετρο χιονι στκ γηπεδο του περαματος!!!

Κράτα γερά κάνα μηνα για τις ευχές αστεριιιι😉 

Υγ.Αυτα τα υποβαθμισμένα είναι όλα τα λεφτά καμία φορα🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλημέρα, για εμάς εδώ ταβάνι είναι τα 5 χιλιοστά την Παρασκευή.. Η συνέχεια ψιλοκαταστράφηκε, αν και άνετα αλλάζει.

Υ.Γ Χρόνια πολλά teooo

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

καλημέρα, για εμάς εδώ ταβάνι είναι τα 5 χιλιοστά την Παρασκευή.. Η συνέχεια ψιλοκαταστράφηκε, αν και άνετα αλλάζει.

Υ.Γ Χρόνια πολλά teooo

Μαιιιικ σε κανα 20ημερο είμαι βρε.Σε ευχαριστώ πάντως🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Οι θοδωρηδες γιορταζουν στις 7 μαρτη φετος..Ειναι κινητη γιορτη. Καποιοι γιορταζουν και σημερα αλλα οχι ο δικος μας..Δε πειραζει,οι ευχες ειναι ευχες..Παμε να βελτιωσουμε την διαταραχη της πεμπτης..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...