Jump to content
vorios_polos

Έκτακτη συνάντηση θεσσαλονικης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αύριο στις 6 στο γνωστό γουρλιδικο μέρος.στο ποσειδώνιο.γιατι αυτός ο Αυλώνας είναι δικός μας.εχουμε φέρει πολύ πιο δύσκολα.αυτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, notios_polos είπε:

Αύριο στις 6 στο γνωστό γουρλιδικο μέρος.στο ποσειδώνιο.γιατι αυτός ο Αυλώνας είναι δικός μας.εχουμε φέρει πολύ πιο δύσκολα.αυτα

Ετσι σε θελω κοντρα στην ατυχια....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το απρόοπτο ...ποιο θα είναι?τα άσχημα ραν?...θα βγάζω σελφι με τον εαυτό μου...χαχα..πάντως μια χαρά μέρος είναι όπως και να χει

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χεχε. Ως προς εμένα, το απρόοπτο είναι η υποτροπή της ίωσης των παιδιών. Αλλά δείχνουν καλύτερα σήμερα οπότε όλα οκ. Βαγγελη δε θα χρειαστείς σελφι. Θα σε βγάζω εγώ όταν σταματήσουμε από τα πανηγύρια μετά τα 12αρια ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 ώρες πριν, George Trilofianos είπε:

Εγω ειμαι διπλα στο αλεα τωρα παιδια στη γενικη κλινικη, γενναει η γυναικα του αδερφου μου!!😄

Γίνεσαι θείος; Με υγεία να είναι το παιδί αν και γεννιέται σε έναν από τους πιο χάλια μήνες του έτους (εννοώ το σίχαμα που λέγεται Φεβρουάριος). 

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυστυχώς όταν οι συναντήσεις οργανώνονται τόσο έκτακτα...οι πιθανότητες να έρθω είναι μισές...ή θα δουλεύω απόγευμα  ή πρωί...είχα περι Κυριακή μόνο  μπορώ...αλλά δεν πειράζει....την επόμενη....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...