Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλό μήνα φίλοι μου!!!!! Αλλάζει ο μήνας!! Εύχομαι τα καλύτερα και να μας τη κάνη τη χάρη.. για λίγο έστω πρέπει.. επιβάλλεται να ξυπνήσει το θηρίο!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα και από τις αναφορές πλέον. Ο Φλεβάρης θα μπει ζεστότατος στο πρώτο 5ήμερο.....τώρα προς το παρόν εδώ έχουμε 3,1 βαθμούς  με συνθήκες αναστροφής αλλά δύσκολο το κόβω να κάνει κάτω από το μηδέν....κοντά στο μηδέν  μπορεί....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλό μήνα..... Μόνο Φλεβάρη δεν θυμίζει έξω σήμερα.... 

9.6 ελαχιστη στην ταράτσα μου.... 

Λίγο πριν τους 17 τωρα

Ελπίζω η διαταραχή που φαίνεται την άλλη Πέμπτη να μας αποζημιώσει όλους και κυρίως τα  3/4 της Ελλάδας που κυριολεκτικά ακόμα δεν έχουν δει χειμώνα..... 

Αν και με ένα 2ημερο χιόνια ακόμα και μέχρι τις βάρκες δεν σώζεται η κατάσταση που έχει δημιουργηθεί στα βουνά μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17.4 βαθμοί στο Περιστέρι.... το ζέσταμα είναι αυτό για να 'μαστε έτοιμοι για τα καλά...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eνα μήνα σχεδόν μετά και κάποια χιονια διατηρουνται ακόμη μεσα στο χωριο της Σεττας!!!

YΓ Μελισσια 6οC η ελαχιστη σημερα εδω στα Μελισσια....

Screenshot_2020-02-01-14-17-14-389_com.foscam.foscam.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19,5 βαθμούς θεσσαλονίκη,δεν ξέρω αν θα προλάβει σήμερα,αλλά αύριο το 20αρι το έχουμε στο τσεπάκι πιστεύω

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18.8 η μέγιστη στο Περιστέρι (όχι σε εμένα, χαμηλά..... ανυπομονώ να φτιάξω τον σταθμό!)........ θυμίζει άνοιξη ξεκάθαρα.. μια ηλιόλουστη Μαρτιάτικη ημέρα! και δε κάνει καθόλου κρύο, ούτε φυσάει.. ΣΚ για βόλτες!!! Μας ξεγελάει και τίποτα δε προιδεάζει για το τι έρχεται..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5.7 - 20.6...Ισως η μεγαλυτερη διακυμανση σε αυτον τον σταθμο απο τον Μαϊο του 2018 που τοποθετηθηκε...Αυτην την στιγμη κλεινουμε 41(η 40)  ημερες με 1.8 mm

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

22 βαθμοί οι πρωταθλητές της ζέστης σήμερα .

Π Σκυλιτσι Ημαθίας στην καρδιά του κάμπου.

Και 32.5 βαθμοί ο ήλιος πάνω μας.

Περιμένοντας τι!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σήμερα που είμαι Σταυρό είχαμε μέγιστη 17,5 C  .... Στον αντίποδα η πόλη της Θεσ/νικης και τα προάστια βράσανε και η μετοχή του φραπέ πηρε την ανηφόρα

Ασπροβάλτα 17,4

Θεσ/νίκη κέντρο 19,9 όσο και ο δικός μου σταθμός

Νοεσις 19,1

Εύοσμος 20,6 

Καλαμαριά που νομίζω τον έχουν σε ψυγείο 17,2 (όταν όλοι οι σταθμοί της πόλης γράψανε από 19 και πάνω )

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23,5 το άνοιγμα της θερμοκρασίας

-1,5 με 22 βαθμούς

Π.Σκυλιτσι πεδιάδα της Ημαθίας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αν πραγματι ο καιρος ξερει να εξισορροπει τις συνθηκες , τι πρεπει να γινει για να φτασει η Βορεια Ελλαδα και ειδικοτερα η Θεσσαλονικη τις αλλες περιοχες?Πραγματικη αηδια μετα και απο τον περσινο Φεβρουαριο με ελαχιστες εξαιρεσεις

Επεξεργάστηκε από Χρηστος
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναουσα 17 βαθμοί σήμερα  🥵 τραλαλι τραλαρο, ήθελα να πάρω κάτι μπότες για την επερχόμενη κακοκαιρία και τελικά παρήγγειλα ένα τέλειο ζευγάρι πέδιλα (ποιο χρήσιμα νομίζω)🤮🤮🤮

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17αρια σε χωριο και Κρυονέρι,γύρω στους 7 τώρα  . Αν είναι να κρατήσει  λίγο και μετά να πάρει τα πάνω του ο Φλεβάρης δεν πειράζει. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21,2 βαθμοί η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι ...πραγματική άνοιξη..με τόσο ήλιο μάλιστα όλος ο κόσμος βγήκε έξω...κι έρχεται δριμύτερη συνέχεια μέχρι και την Τρίτη....βλέπω η ζήτηση στα παγωτά να πιάνει ρεκορ για τέτοια εποχή......στους 0,7 είχε πέσει η ελάχιστη....στους 5,2 τώρα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης Lepiana.snow

10 βαθμοί τώρα. Έπεσε μέχρι τους 5 νωρίς το πρωί..

Ο ανυπαρκτος χειμώνας συνεχίζετε για την περιοχή μου. 

Ευτυχώς έβρεξε λίγο πριν καμιά εβδομάδα. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...