Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο μόλις είδα κι εγώ τώρα.... όντως τι γίνεται??

16.7!!!! βαθμούς εγώ με 43% υγρασία (Χρυσούπολη Περιστέρι 100μ.)

Ακούστε διαφορά εγώ με Περιστέρι χαμηλά 55μ... δίπλα στον Κηφισό είναι ο σταθμός στα όρια με Αθήνα αν τα λέω καλά... 12.2 βαθμοί τώρα εκεί αλλά υγρασία.. 71% εκεί!!!!

και Χαιδάρι 151μ. ... 46% υγρασία και 16.4 βαθμοί τώρα, που συμφωνούν με τον δικό μου σταθμο (αυτόν που έχω τώρα)... αυτος ο σταθμός απ' ότι βλέπω απ' τους 12 και κάτι βαθμούς ανέβηκε απότομα γύρω στις 22:00 ενώ έπεσε αντίστοιχα η υγρασία.....

παίζει κάτι άραγε??

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Αυτο μόλις είδα κι εγώ τώρα.... όντως τι γίνεται??

16.7!!!! βαθμούς εγώ με 43% υγρασία (Χρυσούπολη Περιστέρι 100μ.)

Ακούστε διαφορά εγώ με Περιστέρι χαμηλά 55μ... δίπλα στον Κηφισό είναι ο σταθμός στα όρια με Αθήνα αν τα λέω καλά... 12.2 βαθμοί τώρα εκεί αλλά υγρασία.. 71% εκεί!!!!

και Χαιδάρι 151μ. ... 46% υγρασία και 16.4 βαθμοί τώρα, που συμφωνούν με τον δικό μου σταθμο (αυτόν που έχω τώρα)... αυτος ο σταθμός απ' ότι βλέπω απ' τους 12 και κάτι βαθμούς ανέβηκε απότομα γύρω στις 22:00 ενώ έπεσε αντίστοιχα η υγρασία.....

παίζει κάτι άραγε??

Παίζει βοριάς...που ανεβάζει τις θερμοκρασίες!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10.7 ελαχιστη στην ταράτσα μου.... Στους 17.9 τώρα..... Άνοιξη κανονική.... 19.5 έγραψε το αυτοκίνητο μου πριν λίγη ώρα στο κέντρο πολης

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 5οC η ελάχιστη νωρίς το πρωί με το σίχαμα (ήλιος) να είναι δυνατός ακόμη και στα τέλη Φλεβάρη. Άμα αρχίσαμε έτσι τότε το 3μηνο Ιούνιος - Ιούλιος - Αύγουστος τι θα κάνουμε παίδες; Τώρα στους 16οC και αναμένεται και συνέχεια (άνοδος).

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μια ανασα πριν το πρωτο 20αρι στα κεντρικα κ νοτια του Νομου....Ανοιξη με τα ουλα της πλεον κ τα πρωτα κοντομανικα ειναι.γεγονος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

18 βαθμοί μέγιστη στα Θεοδώριανα Αρτας 1.000 μετρα υψομετρα

Λίγο έμεινε για να φύγει η καιρικη τραγωδία. 

 

Screenshot_20200225-145830.png

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

18 βαθμοί μέγιστη στα Θεοδώριανα Αρτας 1.000 μετρα υψομετρα

Λίγο έμεινε για να φύγει η καιρικη τραγωδία. 

 

Screenshot_20200225-145830.png

...απίστευτη στέγνα μέχρι τις κορυφές ... θα κάνουμε relancer σύντομα .... αλλά και το Μάρτη που παραδοσιάκα είναι δυνατός στην Ήπειρο ...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...απίστευτη στέγνα μέχρι τις κορυφές ... θα κάνουμε relancer σύντομα .... αλλά και το Μάρτη που παραδοσιάκα είναι δυνατός στην Ήπειρο ...!!!

Ότι και να κάνει τώρα δύσκολο να τα κρατήσει, μιας και τα κρύα απουσιάζουν.   Φυσικα για να δούμε τι θα δώσει και ο Μάρτης. 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τελειωνει ο χειμωνας και ενα χιονι της προκοπης στην βασιλιτσα δεν εριξε να το κρατησει.Οτι χιονι εριχνε το ελιωνε παρα πολυ γρηγορα απ οτι βλεπαμε και στις καμερες.Τραγικος ο χειμωνας εκει οσον αφορα τις χιονοπτωσεις σε μεγαλα υψομετρα.

Σημερα 

vasilitsa1.thumb.jpg.94c8e91f5af98ac3a2ea846d4e65f411.jpg

vasilitsa.thumb.jpg.a2798b62f824e32ad984bf3f148b0f1f.jpg

 

 

Επεξεργάστηκε από heavy snow
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, heavy snow είπε:

Τελειωνει ο χειμωνας και ενα χιονι της προκοπης στην βασιλιτσα δεν εριξε να το κτρατησει.Οτι χιονι εριχνε το ελιωνε παρα πολυ γρηγορα απ οτι βλεπαμε και στις καμερες.Τραγικος ο χειμωνας εκει οσον αφορα τις χιονοπτωσεις σε μεγαλα υψομετρα.

Σημερα 

vasilitsa1.thumb.jpg.94c8e91f5af98ac3a2ea846d4e65f411.jpg

vasilitsa.thumb.jpg.a2798b62f824e32ad984bf3f148b0f1f.jpg

 

 

Δεν θυμάμαι στα χρόνια που κοιτάω τις κάμερες της Βασιλίτσας (15+) τέτοια εικόνα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εικόνες από το Χ/Κ Καλαβρύτων (23-24/2), στον φορτωμένο επιτέλους Χελμό....τηρουμένων πάντα των αναλογιών του φετινού χειμώνα!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, ουρανός, βουνό, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, βουνό, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, βουνό, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, χιόνι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: ένα ή περισσότερα άτομα, χιόνι, βουνό, φύση και υπαίθριες δραστηριότητες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17,8 η μέγιστη εδώ στο Μακροχώρι με ηλιοφάνεια φυσικά όλη μέρα....με την ελάχιστη νωρίς το πρωί στους 4,6 ..ενω τώρα βρισκόμαστε στους 10,3.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...