Jump to content
Winterlove

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Fu man chu είπε:

8 βαθμοί εδώ με μέτριο άνεμο και βαρύ μουντό ουρανό και τα καταιγιδοφόρα σύννεφα να μας προσπερνάνε.. ούτε σταγόνα μέχρι στιγμής

...για να δούμε πόσο θα σας στρώσει ...❄️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...για να δούμε πόσο θα σας στρώσει ...❄️

Πέντε ποντοι καλά είναι. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

23 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...για να δούμε πόσο θα σας στρώσει ...❄️

Φίλε μου εμπειρικά θα μιλήσω και με κριτήριο την τελευταία κακοκαιρία της 5 Φεβρουαρίου(και όχι μόνο αυτή)..οι πάντες από προγνωστες μέχρι μοντέλα μου έδιναν ένα 6ωρο χιονόπτωσης μέσα στην νύχτα και ήλιο λαμπρό για το υπόλοιπο της μέρας...το αποτέλεσμα??24 Ώρο χιονόπτωσης μέχρι αργά την νύχτα της επομένης...οπότε,άποψη μου προσωπική είναι αυτή,ο καιρός στο τέλος θα κάνει αυτό που θέλει αυτός.φυσικα ήταν και η μοναδική μέρα χιονόπτωσης φέτος

 

Επεξεργάστηκε από Fu man chu
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ξεκίνησες χαζοβροχη στο χωριό. 

8 βαθμοί και 3mm μέχρι στιγμής. 

Προσωπικά δεν περιμένω κάτι αύριο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

17.1 βαθμοι στον Ευοσμο τωρα...

Βγάλε σεζλονγκ.... Χτύπα και ένα μοχίτο και άραξε μπαλκοναρα..... Αφού δεν μπορούμε να το αποφύγουμε ...ας το απολαύσουμε ...🍸😎

13,4 σε εμας

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Fu man chu είπε:

Φίλε μου εμπειρικά θα μιλήσω και με κριτήριο την τελευταία κακοκαιρία της 5 Φεβρουαρίου(και όχι μόνο αυτή)..οι πάντες από προγνωστες μέχρι μοντέλα μου έδιναν ένα 6ωρο χιονόπτωσης μέσα στην νύχτα και ήλιο λαμπρό για το υπόλοιπο της μέρας...το αποτέλεσμα??24 Ώρο χιονόπτωσης μέχρι αργά την νύχτα της επομένης...οπότε,άποψη μου προσωπική είναι αυτή,ο καιρός στο τέλος θα κάνει αυτό που θέλει αυτός.φυσικα ήταν και η μοναδική μέρα χιονόπτωσης φέτος

 

...το ότι ο καιρός έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο ....είναι το μόνο σίγουρο ... απλά εμείς τον ''παρακαλάμε'' να μας εκπλήσσει ευχάριστα .... 🌨️

ΥΓ.Αλήθεια πόσο έβαλε στις 5 του μήνα ?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

35 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...το ότι ο καιρός έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο ....είναι το μόνο σίγουρο ... απλά εμείς τον ''παρακαλάμε'' να μας εκπλήσσει ευχάριστα .... 🌨️

ΥΓ.Αλήθεια πόσο έβαλε στις 5 του μήνα ?

Τίποτα ιδιαίτερο φίλε μου...5 εκατοστά όλα κι όλα..ενώ χιόνιζε με ένταση ανά διαστήματα το μόνο που κατάφερε ήταν αυτό

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Fu man chu είπε:

Τίποτα ιδιαίτερο φίλε μου...5 εκατοστά όλα κι όλα..ενώ χιόνιζε με ένταση ανά διαστήματα το μόνο που κατάφερε ήταν αυτό

... με θετικές χιόνιζε ...???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 ώρες πριν, Beach-snow NG είπε:

X/K Bασιλίτσας πριν κανα μισάωρο.....περιμέναμε κάτι τέτοιο απόψε;;;

 

και πολύ άργησε μάλιστα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ο χειροτερος χειμωνας στα ηπειρωτικα χιονοδρομικα τα τελευταια 20 χρονια ...και ο δευτερος χειροτερος μετα το 2006 7 στις πολεις τις κεντρικης βορειας και δυτικης ελλαδας συνεχιζεται.....

Υπομονη θα φυγει το εκτρωμα....στη βασιλιτσα το ξαναλεω ειτε χιονισει ειτε οχι ανουσιο πλεον...δεν υπαρχει στρωμα παγωμενου χιονιου...και ενα μετρο να ριξει σε 3 μερες θα χει φυγει ολο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντυπωσιακό που οι καταιγίδες σχηματίζουν σχήμα Ο! Επίσης κατά περιόδους βγαίνουν πυρήνες στην Ήπειρο όπως και στην δυτική Θεσσαλία βγήκε ένας. Πάμε για μια όμορφη χειμερινή μέρα αύριο, που αν είμαστε τυχεροί, θα το γυρίσει πρόσκαιρα σε χιόνι στα Γιάννενα ή το πρωί στην έξαρση [7-8] ή μετά το μεσημέρι που πλέον θα έχουμε -2 στα 850 και φαινόμενα από Αδριατική, που θα κόβει όμως λίγο η Αλβανία. η Πιο καλή χειμερινή κακοκαιρία για Ήπειρο στο φετινό έκτρωμα.

 

 

κεραυνίδια 20km βορειοδυτικά μας!! Για να δούμε!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

εντυπωσιακό που οι καταιγίδες σχηματίζουν σχήμα Ο! Επίσης κατά περιόδους βγαίνουν πυρήνες στην Ήπειρο όπως και στην δυτική Θεσσαλία βγήκε ένας. Πάμε για μια όμορφη χειμερινή μέρα αύριο, που αν είμαστε τυχεροί, θα το γυρίσει πρόσκαιρα σε χιόνι στα Γιάννενα ή το πρωί στην έξαρση 97-8] ή μετά το μεσημέρι που πλέον θα έχουμε -2 στα 850 και φαινόμενα από Αδριατική, που θα κόβει όμως λίγο η Αλβανία. η Πιο καλή χειμερινή κακοκαιρία για Ήπειρο στο φετινό έκτρωμα.

 

 

κεραυνίδια 20km βορειοδυτικά μας!! Για να δούμε!

...ζήστο ...⛈️

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαμός έξω!! πολύς αέρας και βροχή!

 

κουβάδες!!!

Παντως έχει 10 ολόκληρους βαθμούς.. έπρεπε να είχε πολύ χαμηλότερη Τ.. ίσως να περάσει η καταιγίδα και μετά..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

χαμός έξω!! πολύς αέρας και βροχή!

 

κουβάδες!!!

Παντως έχει 10 ολόκληρους βαθμούς.. έπρεπε να είχε πολύ χαμηλότερη Τ.. ίσως να περάσει η καταιγίδα και μετά..

άμα χιονίσει πρόσκαιρα  τράβα βίντεο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, thanasismtrk είπε:

άμα χιονίσει πρόσκαιρα  τράβα βίντεο 

και να τραβήξω δεν ξέρω πως να το ανεβάσω , αλλά θα προσπαθήσω. Πήρα βίντεο πριν με τον χαμό, αλλά ξέχασα ότι έπρεπε να ήταν 10 sec για να μπορέσει να μπει...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Κατακόρυφη πτώση σημειώνεται αυτή την στιγμή, από τους 10.1 στους 7.6 σε 10 λεπτά!

 

αυτό το λευκό στην εικόνα μας πλησιάζει [είναι πολύ κοντά απλά η κάμερα είναι μακριά] να δούμε τι θα γίνει

824578901_mazia27-2-20202.thumb.jpg.895caa52c2229de40ff9687c86a5533f.jpg

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...