Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα! 2,8 με 3,1 βαθμούς εδώ από τους δυο σταθμούς της περιοχής και αρχίζουμε να φλερτάρουμε και εμείς με την ιδέα να το δούμε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανακοινωθηκε διακοπη κυκλοφοριας φορτηγων και δειτε πριν λιγα λεπτα στην Μαλακασα, που διευθετηθηκε ξανα η κινηση.....φορτηγα στο οδόστρωμα!!!

received_178230676824033.jpeg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 minutes ago, Thalassa said:

Ουαου! Αχ συγκινουμαι.. Λογικα μεχρι και αυριο πρωι-μεσημερι τα βπ θα ειναι στα λευκα γιατι μενουν χαμηλες οι Τ..

Μη σου πω και μεχρι το σαββατο!!! Αυτο πιστευω θα μεινει. Μου αρκει το χιονι που επεσε και να κοψει τωρα θα ειμαι εκπληκτικα χαρουμενος. Περιμενα πολυ λιγοτερα!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ανοιξε ο καιρος δεν εχει τη μαυριλα που ειχε πριν. αλλα συνεχιζει να ριχνει χιονι και δεν εχει και νερα να τρεχουν σαν ποταμακια στις γωνιες(χαχα) οπως στη προηγουμενη κακοκαιρια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το χιόνι που ρίχνει στην Ιπποκράτειο είνια εντυπωσιακά πυκνό με μεγάλες νιφάδες και άπνοια σχεδόν. Χιόνι πολύ καλής ποιότητας. ΑΝ λέω ΑΝ, συνεχίσει έτσι μέχρι το βράδυ-ξημερώματα θα ξεπεράσει σε ύψος το προηγούμενο... Ήδη έχει ξεπεράσει τα 10 εκατοστά...

Επεξεργάστηκε από spirosm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Μη σου πω και μεχρι το σαββατο!!! Αυτο πιστευω θα μεινει. Μου αρκει το χιονι που επεσε και να κοψει τωρα θα ειμαι εκπληκτικα χαρουμενος. Περιμενα πολυ λιγοτερα!!

Οχι οχι δεν αρκει δωσε του θαρρος να ξεσπασει! Χαχαχ...και να ερχοταν σιγα σιγα και πιο κεντρο .............. !........!......!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δε ξέρω γιατί αλλά αυτή η κάμερα με έχει κερδίσει σήμερα!!!!!
http://www.livecameras.gr/up/dionysos.php?fbclid=IwAR37aFeZtWxE6M5hDpdhTXCR7n69nKH2QqaneD9HLqwktrmAxG2CG8_OPfk


 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...