Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

41 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ζητώ η τρελααααα

Αρρωστιααααααα

IMG_20200206_120800.jpg

Πετα το τσιγαρο, βαλε το κασκολ και φτανεις τα +100 like!!!😁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Παπλαμουδας είπε:

Πετα το τσιγαρο, βαλε το κασκολ και φτανεις τα +100 like!!!😁

Τσιγάρο και χιόνια πάνε μαζί Γιώργη.... 😂😂😂😂

Έπρεπε να εχω πάρει και τη ρακή μαζι🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Thalassa είπε:

Δεν πειραζει ..πολυ ωραιες φωτο!αν μαθεις μεχρι τη νυχτα τι γινεται προς νεκροταφειο ζωγραφου... θα περιμένω ολο ελπιδα κι αγωνια....!

Θα έχω ενημέρωση ανά λεπτό μετά την πρώτη νιφάδα που θα δω.... Και εννοείται οδοιπορικό στα ψηλά της περιοχής 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 minutes ago, Thalassa said:

Εννοεις για ολικη χιονοστρωση πανω απο τα 200 , ετσι? Γιατι χιονοπτωση τη δινουν και για χαμηλοτερα..

Οχι για χιονόπτωση λέω από τα 200, για χιονόστρωση λογικά θα μιλάμε από 300 και πάνω.......δεν λογιζω χιονόπτωση για τα 150 πχ γιατι πιστεύω ότι θα ναι χιονόλυτο.Εγω δλδ αυτό πιστεύω!Και εξαρτάται και τη περιοχη και τα σημεία δρόσου......

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Οχι για χιονόπτωση λέω από τα 200, για χιονόστρωση λογικά θα μιλάμε από 300 και πάνω.......δεν λογιζω χιονόπτωση για τα 150 πχ γιατι πιστεύω ότι θα ναι χιονόλυτο.Εγω δλδ αυτό πιστεύω!Και εξαρτάται και τη περιοχη και τα σημεία δρόσου......

Ηδη εχουμε χιονονιφαδες ως τα 80μ. ποια 200 λετε....το βραδυ εχει ως θαλασσα....και χιονοστρωσεις εκπληξη.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Jimmyrogue1984 είπε:

Οχι για χιονόπτωση λέω από τα 200, για χιονόστρωση λογικά θα μιλάμε από 300 και πάνω.......δεν λογιζω χιονόπτωση για τα 150 πχ γιατι πιστεύω ότι θα ναι χιονόλυτο.Εγω δλδ αυτό πιστεύω!Και εξαρτάται και τη περιοχη και τα σημεία δρόσου......

Καλως..θενκς...απλα μετεο δινει χιονοπτωση για ενα 12 ωρο, απο το απογευμα κ επειτα,στα βορεια-βορειοανατ προάστια και ηδη στα βπ το εχει στρωσει ενω δεν το εδινε κανεις πουθενα...αρα λογικα ελπιζει ο ανθρωπος οτι θα δωσει χιονοστρωση και πιο χαμηλα..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

19 minutes ago, Beach-snow NG said:

Ηδη εχουμε χιονονιφαδες ως τα 80μ. ποια 200 λετε....το βραδυ εχει ως θαλασσα....και χιονοστρωσεις εκπληξη.....

Μακάρι

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μπραβο παιδια καλα να περασετε σημερα ολη μερα...θα χιονισει χαμηλα...ο καιρος τρολαρει τους μετεωρολογους...σε μια κακοκαιρια δεν εβαλαν ονομα ουτε της εδωσαν σημασια και θα χιονισει χαμηλα και στο κεντρο χαχα

Ολοι οι βορειοι μαζι σας σημερα να βλεπουν αναφορες ..

Ααααα και να εκτιματε το καιρο...ακομα και σε ενα χαλια χειμωνα παρτε οτι καλυτερο μπορειτε..

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να ανεβαζετε καμια φωτο.. οταν μπορειτε ρε....αλλα μια οικογενεια ειμαστε αν σας ζητουσε το παιδι σας γαλα δε θα του δινατε😢..ε εμεις ζηταμε καμια φωτο μονο κωστας και κανα 2 αλλοι ανεβαζουν...😂

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

παλι αστοχια προς τα υψομετρα o ζιακοπουλος που εδωσε ανευ σημασιας χιονια 300 μετρα και πανω  ριχνει πολυ χαμηλοτερα και το εχει στρωσει κιολας..

Επεξεργάστηκε από Athinaios
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ βροχή εδώ από χτες το βράδυ.. Σταμάτησε για λίγες ώρες και τώρα ξανάρχισε με ραγδαιοοτητες και ηλεκτρικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...