Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα δικά μας μιας και δεν περιμένουμε τίποτα άλλο απολογισμός 9mm - 77,3 km/h Μέγιστη ριπή χθές και 55 km/h σήμερα ... τώρα 5,2 C με σπαστή συννεφιά και -4,3dp

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Άλλα 2 έως 12 χιλιοστά έπεσαν μέσα στην νύχτα μέχρι το πρωί στον Βόλο και πλέον φθάσαμε τα 17 έως 34.6 χιλιοστά.

SBc4DDt.jpg

Περίπου στις 4-5 το πρωί πρέπει να έριχνε και χιονόνερο. Πάνω το Πήλιο άσπρισε

dfteNw2.jpg

UgoVRlx.jpg

 

1cf2Z1K.jpg

Η ελαφριά χιονόστρωση ξεκινάει περίπου από την Ζαγορά δηλαδή από τα 500μ.

B0dvGRu.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως βλέπω τον καιρό και με εμπειρία μου λέει ότι θα χουμε ωραία νύχτα όλοι!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Και το συζητάς ρε φιλε???? 

Εννοείται..... 

ΥΓ. Σου στέλνω Iban να βάλεις 100 ευρακια😂😂😂

Θα γραψω οτι ειναι απο φιλαρακι μου

Θα σε κανω φειμους🤣

Ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

12 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Ο δικός μου φόβος είναι πως αν δεν υπάρξει επιφανειακός ΒΑ δύσκολα εμείς των 200μετρων στα ανατολικά της πόλης θα δούμε χιονόπτωση.... Δυστυχώς ο ΒΔ ανεβάζει πολύ την υγρασία οπότε και έχουμε ψηλό σδ όπως στη Ζηνοβια που εδώ έβρεχε με 1.8 βαθμους

Μακαρι να βγω ψευτης

Μηπως τα λες αντιθετα? Ο ΒΔ σου ανεβαζει την υγρασια? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, EVIA 1987!! είπε:

Μηπως τα λες αντιθετα? Ο ΒΔ σου ανεβαζει την υγρασια? 

Στη Ζηνοβια κάτω από 90% υγρασία δεν έπεσα ποτέ  εδώ... Τι να πω τώρα???? 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Στη Ζηνοβια κάτω από 90% υγρασία δεν έπεσα ποτέ  εδώ... Τι να πω τώρα???? 

Απλα μου φαινεται περιεργο. Μπορει ομως τοπικα να συμβαινει, οπως και εκει που μενεις οπως λες. Θεωρουσα οτι ο δυτικος ανεμος ειναι υγρος μονο σε προσηνεμες δυτικες προς τη θαλασσα περιοχες. Οπως και να εχει, θα δουμε το βραδυ ολοι...κοντη γιορτη.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ελεος με την Τ τωρα ηφαιστειωνα θυμιζει αυτο... Ελπιζω να πιασω ενα -2 ή -3 μεσα στις μερες αυτες ετσι για να λεω οτι επιασα ελαχιστη φετος -3, μη λεω οτι επιασα ελαχιστη 0.6... Κριμα ειναι..

Επεξεργάστηκε από Dusterakos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πλέον μένω ν.σμυρνη αλλά εψησα κορίτσι να κοιμηθούμε(κοιμηθεί)πατρικό Μαρούσι απόψε!!!Αν δεν χιονίσει την γ..ησα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 λεπτά πριν, ΧΕΛΜΟΣ είπε:

Στη Ζηνοβια κάτω από 90% υγρασία δεν έπεσα ποτέ  εδώ... Τι να πω τώρα???? 

Για τον ανεμο τη νυχτα το μετεο δινει καθαρα βορειο..και λιγα μποφορ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, menidi είπε:

Αρνιακος εγγύηση!!! Σπάνια λέει για κέντρο η 150μ. Πάντα λέει για Αττική Οδό. Επιτέλους αισιοδοξία. 5.5 βαθμοί τώρα εδω

Τούμπαρε θα έλεγα ...σε αναμονή λοιπόν..έβαλε αρκετό αέρα στο Νέο Ψυχικό.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 minutes ago, menidi said:

Κι εγώ σκεφτομαι να σηκώσω τους υαλοκαθαριστήρες στο αμάξι. 

Για να μην κάθονται οι δεκαοχτουρες

Πάντως δεν είναι σωστό να κάνουμε chat εν μέσω σφοδρής κακοκαιρίας....Να τα λέμε κι αυτά!!!

Σωστό. Στα του καιρού πυκνή νέφωση εδώ στο Πάτημα Χαλανδρίου 5.2°C και αρέα γενόμενα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

14 minutes ago, kostasmarousi13 said:

Εγώ πλέον μένω ν.σμυρνη αλλά εψησα κορίτσι να κοιμηθούμε(κοιμηθεί)πατρικό Μαρούσι απόψε!!!Αν δεν χιονίσει την γ..ησα

κυριολεκτικα??? χαχαχαχαχαχ!!! καλα να περασετε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 με 10 ποντοι αναλογα την επιφανεια εδω.Η χιονοπτωση εχει σταματησει εδω και ωρα και το χιονι εχει "κατσει" κι εχει πεσει απο τα δεντρα ενω η Τ ανεβηκε στον 1 βαθμο.

Δεν εχω ιδεα για το βραδυ,ουτε που εχω κοιταξει κατι απο χθες το βραδυ που ειχαμε την πρωτη μπουκα.Μακαρι να κανει κατι καλο οσο χαμηλοτερα,αν και ο καιρος εκανε ηδη τα δωρακια του αρκετα χαμηλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδω να πούμε ότι η ραδιοβόληση η μεσημεριανή έβγαλε νικητή τον Ευρωπαίο.........-2.3 την ώρα που στο ίδιο σημείο Αμερικανός έδινε -4 και Ευρωπαίος -2........χαμηλά τη μπάλα λοιπόν για τη συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Jimmyrogue1984 είπε:

Εδω να πούμε ότι η ραδιοβόληση η μεσημεριανή έβγαλε νικητή τον Ευρωπαίο.........-2.3 την ώρα που στο ίδιο σημείο Αμερικανός έδινε -4 και Ευρωπαίος -2........χαμηλά τη μπάλα λοιπόν για τη συνέχεια

Α καλα κρασια. Τοσο χαλια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

απο αργα το απογευμα το κεντρο του βαρομετρικου θα ειναι περιπου στην Ροδο ακριβως εκει που το θελουμε με αρκετα καλα γεωδυναμικα...ηδη και στην Σατ φαινεται απο το βορειο Αιγαιο να οργανονονται οι νεφωσεις που θα μας απασχολησουν αργοτερα...επισης και η Τ απο το βραδυ πεφτει κατω απο το -6 στην Αττικη στα 850 και με σχετικα χαμηλη υγρασια φαινεται πως θα εχουμε χιονι εως και αρκετα χαμηλα....λογικα μεχρι το ξημερωμα οπου το βαρομετρικο απομακρυνεται οριστικα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι αλλά υετικά τα πάει καλύτερα ο Αμερικανός...........εστω κι ετσι αν συνδιαστεί με τις Τ του Ευρωπαίου και τα 200 με 250 χοντρικά το βλέπουν το βράδι και ξημέρωμα.Μακάρι να έχει και το λεκανοπέδιο υετό οπως το δείχνει ο Αμερικάνος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 minutes ago, nikolas 2365 said:

Α καλα κρασια. Τοσο χαλια

αμα απομακρυνθει το χαμηλο θα πεσουν και η Τ παιδια....και με την Ζηνοβια το χαμηλο ηταν κοντα μας γιαυτο και δεν ειδαμε χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...