Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Iceman21 είπε:

Μηδενίζει ο Διόνυσος..

 

4.7 στο νεο ψυχικο και 1.3 dp

Παμεε να νιφαδισει στα μερη μας. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, Athinaios είπε:

πετρουπολη βαση καμερας μαλλον ριχνει http://www.livecameras.gr/

Βροχουλα ειναι ακομα στη Πετρουπολη φιλε. Με 4.8c και 1.6c d.p δε γινεται να χιονισει.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Aγ. Μαρίνα, Ηλιούπολη 5.1°C από σταθμό δικό μου στο σπίτι..προφανώς του αυτοκινήτου ήταν λίγο (απ)αισιόδοξο το νούμερο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστικη βροχούλα στο Χαλάνδρι με 3.8c αυτή τη στιγμή. Περίεργο πάντως που το πρωί έκανε μια έξαρση με πυκνό χιονακι σε κάποια φάση στον Γέρακα που ήμουν με θερμοκρασία αντίστοιχη με τώρα . Ενώ τώρα είναι βροχούλα για την ώρα  

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πιάσαμε αρνητική λογικά εδώ καθώς τα λασπόνερα έχουν πλέον παγώσει . Ασθενής χιονόπτωση. Ένα ντου πλέον και όλα θα είναι ονειρικά. 

Το σημερινό περίπολο 3-6 , το όνειρο του κάθε χιονοφιλου

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Πιάσαμε αρνητική λογικά εδώ καθώς τα λασπόνερα έχουν πλέον παγώσει . Ασθενής χιονόπτωση. Ένα ντου πλέον και όλα θα είναι ονειρικά. 

Το σημερινό περίπολο 3-6 , το όνειρο του κάθε χιονοφιλου

Αγ.Παρασκευή εισαι?  Σε τι υψόμετρο?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Συγγνώμη ξεχνιέμαι. Για όσους με διαβάζουν είμαι στον Βαρνάβα στα 650 μέτρα (σε ενα στρατόπεδο πανω από το χωριό)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Πιάσαμε αρνητική λογικά εδώ καθώς τα λασπόνερα έχουν πλέον παγώσει . Ασθενής χιονόπτωση. Ένα ντου πλέον και όλα θα είναι ονειρικά. 

Το σημερινό περίπολο 3-6 , το όνειρο του κάθε χιονοφιλου

Το περιπολο εκει που εισαι ειναι το ονειρο του καθε φανταρου, αφου διαρκει 45-50 δευτερολεπτα!😂

μετα υποθετω nova κψμ αφου καποτε ειχε filmnet!

Εχω πετυχει τρελη στουπα τελη Μαρτη του 2003 κ για λιγες μερες ειχα χασει θαψιμο 90 εκατοστα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έκανε ενα μικρο μπαμ πριν 30 λεπτα στο Κρυονέρι . Έστρωσε λίγο στις εύκολες επιφάνειες αλλά έκοψε.Πέφτει πάντως η θερμοκρασία ακόμη και στο χωριό,στην Βοιωτία .'Επεσε σχεδόν 1,3 βαθμούς και πλέον είναι στους 2,1 στα 280μ χωρίς φαινόμενα .

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Santa snow είπε:

Συγγνώμη ξεχνιέμαι. Για όσους με διαβάζουν είμαι στον Βαρνάβα στα 650 μέτρα (σε ενα στρατόπεδο πανω από το χωριό)

Πι.α κ.λο εμπλοκή τα γνωστά hawk

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...