Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχουμε ξεπεράσει τα μμ που μας δίναν στο σύνολο της μέρας τα μοντέλα.... 5-6 τα πιο αισιόδοξΑ και κοντευουμε τα 8μμ και ρίχνει.... 3,7 c στα 50μ υψόμετρο.... Ταγαράδες Θερμης

Επεξεργάστηκε από freeze
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

59 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Δεν εχω σταθμο αλλα σε τέτοιες περιπτώσεις είμαστε 0,7 κατω απο το κέντρο στάνταρ . Και βαλε.( Δεν ειναι μονο το υψόμετρο ειναι που ειναι και β βδ σαν τοποθεσία. Πιο ευάλωτοι στο βαρδαρη κλπ.. Σε αρκετές περιπτώσεις εχει τυχει οριακοτητα που εδω Συκιές και Νεαπολη ακομη να χιονιζει και κεντρο και ανατολικά ακομη και Πυλαία να τρωνε φόλα (βλ. 2010,2012 κ.α.)) Ξημερώματα επίσης εχει παντα..

Δηλαδή το θερμοκρασιακό εύρος εδώ είναι σαφώς μικρότερο από εκεί (Μίκρα). Αυτό μου λες με λίγα λόγια. Ειδικά σε μέρες με έντονη καλοκαιρία και χωρίς ανέμους. Όπως πχ χθες.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στα Γιάννενα έβλεπα πως άρχισε να αυξάνει το ψιχάλισμα και μόλις ανέβηκα την σκάλα σταμάτησε.. δεν είναι αυτά κακοκαιρίες...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

στα Γιάννενα έβλεπα πως άρχισε να αυξάνει το ψιχάλισμα και μόλις ανέβηκα την σκάλα σταμάτησε.. δεν είναι αυτά κακοκαιρίες...

Μιχαηλ δε πειραζει του χρονου εμεις παλι ..να μαστε καλα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Galanto είπε:

Μιχαηλ δε πειραζει του χρονου εμεις παλι ..να μαστε καλα 

εγώ για του χρόνου φίλε για τα Γιάννενα μόνο 3 χειμώνες έχω αποδεκτούς. 4-5, 12-13, 17-18, τίποτε άλλο!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Δηλαδή το θερμοκρασιακό εύρος εδώ είναι σαφώς μικρότερο από εκεί (Μίκρα). Αυτό μου λες με λίγα λόγια. Ειδικά σε μέρες με έντονη καλοκαιρία και χωρίς ανέμους. Όπως πχ χθες.

Ετσι νομίζω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ψιλοχιονιζει τριπολη συμφωνα με την καμερα...

χλαπατσα πρεπει να ειναι..στα ορεινα που δειχνει πρεπει να ριχνει καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 έως 8 χιλιοστά άφησε το πέρασμα στον κάμπο της Θεσσαλίας ενώ στον Βόλο που ήταν πιο ισχυρό άφησε 13 έως 20 χιλιοστά. Λίγα τα χιόνια στα ορεινά.. Ας ελπίσουμε σε καλύτερη συνέχεια στο δεύτερο μισό του Φλεβάρη και στον Μάρτη με πολλά νερά και χιόνια στα ημιορεινά Θεσσαλίας, Μακεδονίας..

Επεξεργάστηκε από MeteoTirnavos
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

49 λεπτά πριν, Barney-sal είπε:

Ετσι νομίζω..

Αυτό δεν είναι και τόσο καλό όμως. Καλύτερα ψύχρα το πρωί και ζέστη το μεσημέρι παρά περισσότερη ζέστη το ξημέρωμα και κρύο το μεσημέρι.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, freeze είπε:

Καλή βροχή Θέρμη εδώ και λίγη ώρα .... Ο Χορτιάτης όπως φαίνεται από την κάμερα του αελιος πέτρα ασπρισε ... Και αναμένουμε οι πεδινοί καμία εκπληξουλα από το απόγευμα και μετά όπου φαίνεται μια υποτροπή .... Στους 3,8 C τώρα 

να το περιμένω το απόγευμα???Γιατί το πρωί ειμουν άτυχος πάντως σύμφωνα με τον Αρναούτογλου να το περιμένω λέει????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

στο πλατυ συννεφια με 8 πετιπου βαθμούς για να δούμε το απόγευμα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...