Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, ΖΑΡΟΥΧΛΙΩΤΗΣ είπε:

Καλησπερα. Τρομερό κλείσιμο του καιρού εδω (ζαρουχλα ) και μια δυο ωρες με ωραίο πυκνό απολαυστικό χιονι και 3-4 ποντακια στο Τσακ μπαμ ....

Κατα τα αλλα ... ολη μέρα σημερα είχαμε on - off χιονομπορες αρκετά δυνατές κάποιες φορές ...απο στρώσιμο 1 εκ. ...καθώς είχαμε θετικές θερμοκρασίες και δεν το έπιανε ευκολα...

Ο χαμός συνεχίζεται έξω...

Βάλε κάνα βίντεο Τάκηηηηηη!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επταπύργιο ο σταθμός δίνει 2,5 με σδ -2. Χιονόνερο ρίχνει μου φαίνεται πλέον.

Αν κρατούσε ο υετός μέχρι τα μεσάνυχτα, δύσκολο το βλέπω, μάλλον θα προλαβαίναμε να δούμε νιφάδες μόνο για το μάτι, γιατί για κάτι παραπάνω ούτε λόγος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ καλή κακοκαιρία για τον Ταϋγετο και δείχνει να έχει συνέχεια. Απόλυτα αναγκαία αυτά τα χιόνια για την περιοχή...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Δηλαδή μέχρι τι ώρα να κοιτάω λάμπα 24  22 περίπου ?

Συμφωνα με τα μοντέλα το πολύ έως τα μεσάνυχτα άντε κανα δυο ώρες ακόμα...δηλαδή το πολύ έως τις 1-2 μετά τα μεσάνυχτα θα έχουμε ότι φαινόμενα έχουμε.....αλλά δεν αξίζει να κάτσεις για ψιχάλες....ή έστω νιφάδες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Kojak είπε:

Εναρξη χιονοπτωσης στον τριποταμο βεροιας στα 300 περιπου μετρα.

Εκεί μένεις φίλε; Τριπόταμο;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, sotos*snow είπε:

Συμφωνα με τα μοντέλα το πολύ έως τα μεσάνυχτα άντε κανα δυο ώρες ακόμα...δηλαδή το πολύ έως τις 1-2 μετά τα μεσάνυχτα θα έχουμε ότι φαινόμενα έχουμε.....αλλά δεν αξίζει να κάτσεις για ψιχάλες....ή έστω νιφάδες 

δεν θα κάτσω  ...........αλλα θα έχουμε το υπόλοιπο του Φλεβάρη κάνα χιόνι???χμμμ μάλλον καλό 2021

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πυκνη χιονοπτωση στα 400 μ κ πανω στην Βεροια στον δρομο προς το σελι τωρα στην βολτα με το αμαξι αρχισε να το στρωνει διπλα απο το δρομο κ χιονονερο στα ψιλα της Βεροιας στα 200 μ περιπου.Τρελα τι ομορφη κατασταση!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ναι...αναφερω ασθενη χιονοπτωση ...αρα με τις πρωινεε νιφαδες και αυτες που πεφτουν τωρα...μπορω να κηρυξω για τη περιοχη μου το χειμωνα αυτο ως δευτερο χειροτερο που εχω ζησει μετα το 06-07..καθως φυσικα δε προκειται  α ξαναχιονισει φετος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ναι...αναφερω ασθενη χιονοπτωση ...αρα με τις πρωινεε νιφαδες και αυτες που πεφτουν τωρα...μπορω να κηρυξω για τη περιοχη μου το χειμωνα αυτο ως δευτερο χειροτερο που εχω ζησει μετα το 06-07..καθως φυσικα δε προκειται  α ξαναχιονισει φετος...

Το 06-07, δεν έριξε τίποτα;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, xionia polla είπε:

Δεν το βλέπω να χιονίζει μέσα στην πόλη. Στο Φιλυρο έχει κολλήσει στο 0,1 εδώ και ώρα.Εμπειρικά αν δεν πάει εκεί στο -2 το κέντρο δεν βλέπει χιόνι.

Συνήθως το Κιλκίς και το Ωραιόκαστρο πανε μαζι ..τωρα απο οτι ειπαν και τα παιδια Επταπυργιο 190μ ειχε νιφαδες που και που..εδω Πολιχνη 3β και νιφαδα τσακιστη ακομη..χαχα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 χιλιοστά παρακαλώ άφησε το πέρασμα της δυνατής βροχής νωρίτερα το απόγευμα στην πόλη της Ρόδου. Είχαμε κ λίγα ηλεκτρικά. Δεν περίμενα τόση πολλή βροχή ομολογουμένως  κ έχουμε κ συνέχεια αύριο  

Επεξεργάστηκε από brainstorm
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Έχει κάνα 2ωρο τώρα έχουμε κολησει στους 3,6C με ψιχαλες ... Πάντως ο ορίζοντας είναι ανοιχτός με μεγάλη ορατότητα και προς το παρόν δεν φαίνεται αυτό που έδειχναν τα μοντέλα για την ώρα .... Και δεν μιλάω για χιόνι αλλά για υετό περισσότερο από τις ψιχαλες που ρίχνει τωρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...