Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, weatherforattica είπε:

Πολύ καλή η εξέλιξη μέχρι στιγμής....

Σίγουρα βραδυνα χιόνια εντός του λεκανοπεδίου

Απ' το στόμα σου και στου καιρού τ αυτί.

Ποτιστική βροχή εδώ στον Ταυρο.Με 1-1.5c χαμηλότερα θα είχε χιονόνερο και το κέντρο τώρα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

S O S.....EΚΤΑΚΤΟΝ.....
Δυσκολίες και διοκοπή της συγκινωνίας των αυτοκινήτων, στην ΕΟ Αθηνών Λαμίας, απο το ύψος Κηφισίας και Ολυμπιακού Χωριού, έως τη Θήβα.....στην ευρύτερη περιοχή της Μαλακάσας, το χιόνι στο οδόστρωμα ξεπέρασε τα 15 εκατοστα!!!
Πλεον αποφασίστηκε η διακοπή κυκλοφορίας στα φορτηγά!!!

Πηγη:σκαι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Νιφαδες μεσα στη βροχη Ασπροπυργο..

Μητσακο...Μου στειλε η γυναικα σου βιντεο απο την στουπα στο κρυονερι..Αλλα δεν τα ανεβαζω...Μην νομιζεις οτι εσυ δουλευεις και γω εχω παει σπιτι σου...😂..7mm...Πολυ νερο..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα.. βρέχει κι εδώ με 4.6 βαθμούς.. για το βράδυ μπορώ να πω πως πιστεύω σε χιονόπτωση εδώ

Δεν είναι κι άσχημα.. καλά το πάει νομίζω..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, Beach-snow NG said:

Κι αργοτερα θα παρταρουμε, αφου θα πεσουν 2-3 βαθμους τουλαχιστον οι Τ....και καθαρος βοριας....

Εαν αλλάξουν όμως οι άνεμοι θα ανέβουν οι υγρασιες και τα σημεία δροσου,μην το ξεχνάμε αυτο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

αναφορα απο υψος Αμαρουσιου στα σχολεια, χιονολυτος...

το εκει υψομετρο, περι τα 260m

Επεξεργάστηκε από geod
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πρώτη μου αναφορά στο forum: Παιανία στα "χαμηλά", στη Λαυρίου (περίπου 180 Μ. υψόμετρο), χιονόνερο εναλλαγή με βροχή.

(Σας παρακολουθώ από το 2011, από το παλαιό forum, αλλά ποτέ δεν είχα γράψει το παραμικρό, καθότι ψιλοασχετος με τα μοντέλα και την πρόγνωση. Είμαι όμως χιονοφιλος, και γι' αυτό σας λέω: ΕΙΣΤΕ SUPER, ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ!)

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, OLYMPUS MONS είπε:

Εαν αλλάξουν όμως οι άνεμοι θα ανέβουν οι υγρασιες και τα σημεία δροσου,μην το ξεχνάμε αυτο

Ναι αλλα θαχουν πεσει και οι θερμοκρασιες.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μην ξεχναμε οτι αυτη την ωρα μεχρι και το απογευμα εχουμε την μεγιστη υποστηρηξη στα 500  συμφωνα παντα με τα μοντελα...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το βράδυ παίζει να το κατεβάσει χαμηλότερα;Οι συνθήκες μου φαίνονται ιδανικές για το βράδυ.

 

Ανεμοβροχι στη Βάρη που δουλεύω,ο Υμηττός έχει κλείσει στα ψηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Dusterakos είπε:

Περιμενε στελνω!!

84559442_1438347833010749_963501300685733888_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ohc=65TBUgrBsisAX_Rf6Dy&_nc_ht=scontent.fath3-4.fna&oh=c1b98d505e7d00e0c462331b7dc704fe&oe=5ED97877

84597662_677622392775321_1107801275434532864_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_ohc=e8Vg-5Ol_0gAX_Y8aXP&_nc_ht=scontent.fath3-3.fna&_nc_tp=6&oh=b82935db5613e0ac575a015c367dce88&oe=5EDA4C26

Ουαου! Αχ συγκινουμαι.. Λογικα μεχρι και αυριο πρωι-μεσημερι τα βπ θα ειναι στα λευκα γιατι μενουν χαμηλες οι Τ..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παγωμένη βροχή στο κέντρο 2μμ και 5.5 βαθμοί. Κηφισιά σκόρπιες νιφάδες με βροχή 3μμ και 2,7 βαθμοί. Μέχρι στιγμής τα ανσαμπλ του τζίφου πάνε περίφημα...

 

Επεξεργάστηκε από CATHA
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...