Jump to content
Beach-snow NG

Aναφορές Φλεβαρίσιας χιονοκαιρίας 5-8/2....

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Jimmys-snow είπε:

Το θηριο μου!ειδικα κατασκευασμενο για χιονοτρελαμενους!χαχαχαχαχα!

Ότι καλύτερο.... Προσιτό στη συντήρηση και πάει παντου... Βάζει κάτω θηρία 100 χιλιάδων ευρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χτές στην Εθνική προς Λαμία το είχαν κυριολεκτικά ξεσκίσει στο προληπτικό ρίξιμο αλατιού.  Αντί για χιόνι η Εθνική ήταν στρωμένη αλάτι. Το βράδυ που επέστρεψα όλο το αμάξι καλυμμένο με στρώμα λευκό ξεραμένο σπρευ αλατόνερου, τζάμια, λαμαρίνες, σαν μπακαλιάρος παστός. όσοι χρησιμοποιήσατε χτές Εθνική πλύντε τα αμάξια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 minutes ago, Jimmys-snow said:

Το θηριο μου!ειδικα κατασκευασμενο για χιονοτρελαμενους!χαχαχαχαχα!

τι συζητάς! Απίστευτο. Εδώ το χρησιμοποιούν σαν εκχιονιστικό! 

 

Image result for jimny mit schneepflug

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, Yakutia είπε:

τι συζητάς! Απίστευτο. Εδώ το χρησιμοποιούν σαν εκχιονιστικό! 

 

Image result for jimny mit schneepflug

Εχω περασει πολλες κακοκαιριες και βουνα με αυτο!το εχω 14 χρονια!και που δεν εχω παει!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

28 λεπτά πριν, Jimmys-snow είπε:

Σε τι υψομετρο εισαι φιλε μου?

840μ Όλος ο Δήμος Οροπεδίου Λασιθίου. Κάθε χρόνο έχουμε αρκετά χιόνια. 45 λεπτά από Ηράκλειο και 40 λεπτά από Άγιο Νικόλαο.Από Μάλια 20 λεπτά. Και θάλασσα κοντά αλλά και ΧΙΟΝΙΑΑΑΑΑ!!! 
ΨΥΧΡΟ ΟΡΟΠΕΔΙΟ ΛΑΣΙΘΙ ΚΡΗΤΗ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Jimmys-snow είπε:

Εχω περασει πολλες κακοκαιριες και βουνα με αυτο!το εχω 14 χρονια!και που δεν εχω παει!

Σκυλί μαύρο.... Δεν παθαίνει τίποτα ο Ιάπωνας... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολυ κρυο στην εκθεση της χορεκα...Οποτε βγαινω εξω για τσιγαρο δεν κανω ουτε το μισο...Φυσαει και λιγο και κανει την αισθηση του κρυου ακομα πιο εντονη...Εβρεξε για λιγο γυρω στις 11-12 αλλα τιποτα το ιδιαιτερο...Καλη συνεχεια σε ολους.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, Yakutia είπε:

Χτές στην Εθνική προς Λαμία το είχαν κυριολεκτικά ξεσκίσει στο προληπτικό ρίξιμο αλατιού.  Αντί για χιόνι η Εθνική ήταν στρωμένη αλάτι. Το βράδυ που επέστρεψα όλο το αμάξι καλυμμένο με στρώμα λευκό ξεραμένο σπρευ αλατόνερου, τζάμια, λαμαρίνες, σαν μπακαλιάρος παστός. όσοι χρησιμοποιήσατε χτές Εθνική πλύντε τα αμάξια

Έτσι ήταν ο περιφερειακός στη θεσσαλονίκη 6-7 γενάρη του 2017 που περίμεναν να ρίξει μισό μέτρο (μάλλον με τα τρεξίματα 2-3 ημερών πριν) και τελικά είχε λιακάδα,αλλά με -10 βέβαια και είχαν ρίξει όλο το αλάτι που είχαν στις αποθήκες,το είχε στρώσει κυριολεκτικά. Το αποτέλεσμα ήταν να μην έχουν αλάτι μετά από 3 μέρες όταν όντως χιόνισε και να λένε τα κλασσικά περί παγωμένου αλατιού και άλλα αστεία (που όντως δεν είχαν αλάτι γιατί στη μονάδα που ήμουν στρατό τότε φέρναμε επί 1 βδομάδα 4 φορτηγά με αλάτι από την ξάνθη στην περιφέρεια για να τα μοιράσουν στους δήμους μετά από εκεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Eπέστρεψα πριν λίγο από το χιονο-οδοιπορικό στην Σέττα Ευβοίας....υπέροχη μέρα, πάρα πολύ χιόνι και ηρεμία απίστευτη!!!

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός και υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, χιόνι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: σύννεφο, χιόνι, ουρανός, δέντρο, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: χιόνι, δέντρο, φυτό, ουρανός, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, δέντρο, χιόνι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: δέντρο, ουρανός, χιόνι, υπαίθριες δραστηριότητες και φύση

Η εικόνα ίσως περιέχει: βουνό, φύση και υπαίθριες δραστηριότητες

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4.2 στην ταράτσα μου... Αίσθηση λίγο πάνω λίγο κάτω από το 0

Πολυ κρύα μέρα και η σημερινή.... Μόνο το χιόνι έλειψε φέτος... Από κρύο χορτασαμε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...