Jump to content
[weathermaniac]

Χρόνια μας πολλά!!!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανοίγω το θέμα όχι τίποτα άλλο, αλλά επειδή σε λίγες μέρες κλείνουμε τον ένα χρόνο λειτουργίας, προσωπικά και μόνο θέλω να εκφράσω τις ευχές μου για το φόρουμ μας!

Πέρσι όταν έγινε ότι έγινε και μάθαινα τα νέα πραγματικά ανησυχούσα για το φορουμικό μας μέλλον πέρσι τέτοια εποχή, και το τι θα κάνουμε. Τελικά δεν μπορούσαμε να κάνουμε τίποτα καλύτερο από την δημιουργία του καινούργιου φόρουμ! Σε λίγες μέρες γιορτάζουμε την απόφαση [15/2 θυμάμαι ήταν] μιας και δεν ξέρω πότε ακριβώς άνοιξε. 

 

Το νέο φόρουμ είναι μια πλατφόρμα χίλιες φορές πιο γρήγορη, χίλιες φορές πιο εύκολη και "έξυπνη". Ταυτόχρονα τώρα μπαίνεις και πραγματικά ευχαριστιέσαι και δεν φοβάσαι για υποτιμητικά σχόλια κτλ που οδηγούσαν σε γενικευμένη τοξικότητα.

Προσωπικά να ευχαριστήσω τους διαχειριστές  και συμφορουμίτες για αυτή την προσπάθεια που είναι άκρως επιτυχημένη. Το φόρουμ θα συνεχίσει να ανεβαίνει, και θα φτάσει στην κορυφή, και προσωπικά θα συνδράμω όσο μπορώ σε αυτό με τον δικό μου τρόπο!

 

Κάθε χρόνο τέτοια εποχή θα λέμε τα χρόνια πολλά και κάθε χρόνο τέτοια εποχή θα βλέπουμε πόσο καλύτερα είμαστε σε σχέση με την προηγούμενη χρονιά!

Να είστε καλά, τα λέμε μετά στον σχολιασμό χαρτών μετά!

image.png.cc71251bfa22d91567d8eff8ec3e8ae0.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύχρονοι και πολύχιονοι να είμαστε.....πότε πέρασε ένας χρόνος!!!

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους.....και ζήτω η Μακεδονία μας, να μην ξεχνιόμαστε!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονια πολλα...Υγεια να χουμε και να μοιραζομαστε τις καιρικες μας εμπειριες...Το φορουμ πλεον ειναι τροπος ζωης για την ζωη μας που ειναι ο κακος μας ο καιρος...

Το φορουμ αυτο δεν ειναι απλα ενα φορουμ...Απροσωπο και μακρυνο...Ειναι το σπιτι μας...Εδω μοιραζομαστε μια τρελα που λιγα χρονια πριν δεν ξεραμε εαν την νοιωθουν αλλοι ανθρωποι γυρω μας...

Εδω μεσα μοιραζομαστε συναισθηματα...Εχουμε κανει φιλους-αδερφους...Παρεακια...Συναξεις και συναντησεις που γινονται απο εμας για μας.. Ειτε υπαρχει ειτε οχι καιρικο ενδιαφερον...

Το φορουμ ειναι φιλοι που ξερεις οτι ειναι εκει...ΠΑΝΤΑ..Εγω το βιωσα οταν σχεδον ενα μηνα πριν ξερετε τι περασα...Ολοι μου σταθηκαν..Ακομα και μελη που δε με γνωριζουν..Ολοι μια γροθια...Αυτο ειναι ο παλμος αυτου του φορουμ..Το ηθος του και η μεγαλη του αγκαλια...

Στις χαρες και στις λυπες μαζι!!

Επεξεργάστηκε από sakis13
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρονιά πολλά με υγεία και χαρά!  Να 'μαστε τυχεροι , να ζούμε όσο το δυνατό περισσότερες κι ομορφες καιρο-συγκινήσεις γίνεται  !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Πολύχρονοι και πολύχιονοι να είμαστε.....πότε πέρασε ένας χρόνος!!!

Χρόνια πολλά και καλά σε όλους.....και ζήτω η Μακεδονία μας, να μην ξεχνιόμαστε!!!

ετσι ρε Γιγαντα........τα ειπες ολα !!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια καλά με χιόνια πολλά ... Το forum θα ζήσει τόσο όσο υπάρχουν άνθρωποι που λατρεύουν τα έντονα καιρικά φαινόμενα και έχουν ανάγκη να μοιραστούν με άλλους αυτό τους το πάθος χωρίς ανταγωνισμούς και ηλίθιες μικρότητες ... Υγεία να χούμε όλοι μας και θα το χαιρόμαστε πολυυυυυυυυ...!!!!Αλλά να ρίχνει και κανά χιόνι ... για να 'χούμε να λέμε ... μη ξεχνιόμαστε...!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το forum ήρθε για να μείνει και θα συνεχίσει να υπάρχει διότι όλους μας ενώνει η καιρικη μας τρελά!!!! 

ΧΡΌΝΙΑ ΠΟΛΛΆ!!! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Sign In Now


×
×
  • Δημιουργία νέου...