Jump to content
sotos*snow

Αναφορές κακοκαιρίας 20-22 Φεβρουαριου!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Nωρίτερα το μεσημέρι στο Νυμφαίο Φλώρινας....στουπάρα…..μετά μουσικής!!!

Πωπωπωπωπω τι ρίχνει Παναγία μου!!!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

σήμερα από πανεπιστήμιο. Αύριο το πρωί θα κάνω την κλασσική βολτίτσα με το ποδήλατο, για να δω από κοντά το ελαφρά χιονισμένο Μιτσικέλι

IMG_20200220_153705.jpg

IMG_20200220_171328.jpg

IMG_20200220_171412.jpg

IMG_20200220_173727.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν θα σχολιάσω καν τη σημερινή ''κακοκαιρια'' στην Αττική..... 

16mm στα Καλάβρυτα και 4 βαθμοί τώρα..... Αρκετό χιόνι από τα 1200 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Λιγες ακομα ψιχαλες ειχαμε κατα τις 18:30-19:00  χωρις να προστεθει υετος στον σταθμο του Ευοσμου και ετσι σημερα εχουμε ενα ωραιο 0 στον υετο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χιονίζει Σέττα στο σταθμό της Αμπουδιώτισσας, ενώ στο χωριό έχει χιονόνερο με αρκετές νιφάδες τώρα.....44mm ο υετός κι έχει ακόμη πράμα!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Xιονίζει στο ΑΚ Ζήρειας με χιονόστρωση, στα 1,500μ , χιονίζει Καρυά , χιονίζει και Τρίκαλα Κορινθίας, με χιονόστρωση από 1,100μ και πάνω !!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αλλη μια φορα.με.τραγικη αστοχια στην προγνωση....τραγικη...δεν το προσωποποιω ουτε κατηγορω κανεναν απλα το επισημαινω...

Πρωιμα χρονικα φαινομενα τις πρωτες πρωινες ωρες στη συνεχεια ΗΛΙΟΣ λαμπρος κ τωρα ουτε 0.5 μμ κατα μεσο ορο στο λεκανοπεδιο...

Βεβαια αυτο βοηθησε τις ΑΠΕΙΡΕΣ ταρατσες με.ψητα κ τσικνες !!!!! Μυριζει ολο το λεκανοπεδιο κ μου τρεχουν.τα.σαλια

9.5 βαθμοι κ αρχιζει να σπαει η συννεφια...καλα κρασια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Απτο στομα.μου το πηρες....3.στα 3 μετα.τον ηφαιστιωνα με.αλλαγες τρομερες.στο  nowcast...ζωγραφιζει κ κανει.τα.δικα του ο καιρος καποια στιγμη θα γυρισει δεν μπορει κ με.κανα.-3.στα 850.θα ξυπνησουμε.λευκοι ως τις βαρκες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εδώ Χαλκίδα συνεχίζει να βρέχει με καλή ένταση, μέτριους προς ισχυρούς κατά διαστήματα ΒΔ ανέμους και 8 βαθμούς στο θερμόμετρό μου, χειμώνας κανονικός έξω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δυνάμωσε η βροχή εδώ στα Μελίσσια, με 7,7οC και μια νύχτα αρωματισμένη χειμωνιάτικα.....

Πάρνηθα -0,5οC και χιονίζει κανονικά!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...