Jump to content
sotos*snow

Αναφορές κακοκαιρίας 20-22 Φεβρουαριου!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Χιονοχαμός ....πάμε λεμεεεε....

 

σε ζηλεύω να ξερεις, δυστυχως οικογενειακές υποχρεωσεις δεν με αφηνουν να κανω τετοια εξόρμηση...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Bορεια ορεινη Χαλκιδικη μεταξυ Νεοχωριου και Βαρβαρας.Απο Σάκης Αρναούτογλου Sakis Arnaoutoglou 

 

Εχω φτασει και εγω μεχρι εκει για να δω χιονι ! 😄 Μιλαμε για πανέμορφα μέρη. Ένας σταθμός πρέπει να μπει στη  περιοχή απαραιτήτως ! Δύναμη η περιοχή χειμώνα/καλοκαίρι! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παναθεμα σε για παιδι😋 Πριν γιατι ανεβαιναν βρε? Υπαρχουν περιορισμοι φιλαρακι στη σελιδα σου.Δεν μπορουν να το δουν ολοι,ειναι διαχειριστικο το θεμα.

image.png.cc0ea87d3abe4b063aca32bca10f7624.png

https://www.facebook.com/kostas.beachsnow/videos/10222691268689671/

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Θοδωρή δεν μπορώ να ανεβάσω εδώ....

Ανεβασε κατευθειαν απο το κινητο σου βρε.Απο τη σελιδα σου δε μπορεις.Κοιτα πιο πανω τι γραφω.

Το βιντεο εαν ανεβει απο κινητο πρεπει να ειναι μικρο.Αλλοιως δεν ανεβαινει.Στην αλλη περιπτωση θα πρεπει να αρεις τους περιορισμους στην ομαδα σου ωστε να μπορει να μεταφερθει εδω.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Είχε κόψει για λίγο αλλά ξανάρχισε και ρίχνει καλά . Φυσικά η Θ ανέβηκε και είναι κοντά στους 4 οπότε τέλος οι νιφάδες . 7mm ο υετος.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Και να φανταστεί κανείς ότι στην Αμπουδιωτισσα χιονίζει με θετικές θερμοκρασίες! +0.8c...

 

Ποσό έχει στην Σεττα Κώστα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Και να φανταστεί κανείς ότι στην Αμπουδιωτισσα χιονίζει με θετικές θερμοκρασίες! +0.8c...

 

Ποσό έχει στην Σεττα Κώστα!

Άγγελε δεν δείχνει σωστές Τ μην τις εμπιστεύεσαι....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Άγγελε δεν δείχνει σωστές Τ μην τις εμπιστεύεσαι....

Τί να πω ρε φίλε! 0.8c πάνω στα 925m και 200m χαμηλότερα αυτή η εικόνα!!! 🥴

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Beach-snow NG είπε:

Θοδωρή από κινητό προσπαθώ....δεν

Δεν...γιατι ειναι μεγαλο το βιντεο.Αυτο σου εξηγω πασα μου.Κανε κατι με τη σελιδα σου η ανεβασε το σε μια αλλη πλατφορμα μεταφορτωσης ωστε να μπορει να μεταφερθει στη συνεχεια εδω.Οπως ειδες πριν βιντεο απο fb ανεβαινουν αρκει να μην υπαρχουν περιορισμοι στις σελιδες.🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

31 λεπτά πριν, Beach-snow NG είπε:

Δεν μπορώ....δεν είμαι καλά!!!

 

Μπράβο ρε Κώστα..... Χαρείτε το με τον προσυνεμο. Μακάρι να ήμουν εκεί.... Υποχρεώσεις βλέπεις 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...