Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, BrainA είπε:

ηρέμησε. βγες λίγο έξω. πιες ένα ποτάκι. χαλαρα. δεν υπάρχουν μόνον οι χάρτες ρε συ.....😉

Την Πέμπτη τελείωσε η εξεταστική, βγηκα ήδη 2 φορές. Εσύ πάλι μπαίνεις εδώ όταν εμφανίζονται τα μωβββ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Την Πέμπτη τελείωσε η εξεταστική, βγηκα ήδη 2 φορές. Εσύ πάλι μπαίνεις εδώ όταν εμφανίζονται τα μωβββ

Βγαίνε πολύ έξω! Απορώ πως κάποιοι άνθρωποι είστε τόσο σπιτόγατες! Κι εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η βροχή και η μουντάδα αλλά μου αρέσει να βγαίνω συχνά βόλτες! Δε μου αρέσει τόσο το "μέσα"!!!

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Βγαίνε πολύ έξω! Απορώ πως κάποιοι άνθρωποι είστε τόσο σπιτόγατες! Κι εμένα μου αρέσει πάρα πολύ η βροχή και η μουντάδα αλλά μου αρέσει να βγαίνω συχνά βόλτες! Δε μου αρέσει τόσο το "μέσα"!!!

Μακάρι να είχαμε λεφτά να βγαίναμε. 

Δυστυχώς με 20 ευρώ δεν τη βγάζεις για 3 μέρες. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Αναμενόμενα χάθηκε η κοντινή διαταραχή.. ωραίο αυτό που βγάζει ο τζίφος στα μακρινά αλλά τα μισά από.αυτα που δίνει θα έπεφταν στα Γιάννενα.

υ.γ. μόλις ακυρώθηκε το δρομολόγιο για Γιάννενα λόγω Κορονοιου...

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

η παγωμένη τρελά συνεχίζεται, ότι πρέπει για διάδοση της ασθένειας

 

η μία ισχυρότερη ψυχρή εισβολή μετά την άλλη, λες και μπαίνει τώρα ο χειμώνας...

gfs-0-234.png?12gfs-0-354.png?12gfs-0-384.png?12

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

10 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

η παγωμένη τρελά συνεχίζεται, ότι πρέπει για διάδοση της ασθένειας

απ'τη μια ωραίο που μπορεί να δούμε καμία νιφαδα αλλά από την άλλη ....Αυτός ο ιός στο κρύο αντέχει.........

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

τι παίρνει ο τζίφος απορω... άμα δείτε από τις 200 ώρες και μετα ολο ψυχος δινει 

gfs-1-384.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χαχα, έχει γέλιο ο τζίφος στα μακρινά, δεν υπάρχει περίπτωση βεβαια να βγει κατι τετοιο τελος μαρτιου

gfseu-1-378.png?12

gfseu-13-378.png?12

gfseu-3-378.png?12

 

Επεξεργάστηκε από DIMITRIS
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, DIMITRIS είπε:

Λες και πάμε προς το χειμώνα και όχι στην άνοιξη... αλλά τζίφος είναι αυτός και η αξιοπιστία στα τάρταρα...

Diagramme GEFS

Δημήτρη περιμένουμε Ευρωπαίο, γιατί ναι μεν τζίφος είναι αυτός, αλλά πλέον έχει τουμπιάσει σε όλα τα σημαντικά πράγματα προς ευρωπαίος στην Αμερική, οπότε έτσι όπως το πάει δεν μου κάνει εντυπωση να χιονίσει Χαλκίδα λίγο πριν μπει.. ο Απρίλης..  Αναμένουμε, αν και αν γίνει ψυχρή εισβολή ότι έχει ανθίσει κανένα μήνα τώρα θα καεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Δημήτρη περιμένουμε Ευρωπαίο, γιατί ναι μεν τζίφος είναι αυτός, αλλά πλέον έχει τουμπιάσει σε όλα τα σημαντικά πράγματα προς ευρωπαίος στην Αμερική, οπότε έτσι όπως το πάει δεν μου κάνει εντυπωση να χιονίσει Χαλκίδα λίγο πριν μπει.. ο Απρίλης..  Αναμένουμε, αν και αν γίνει ψυχρή εισβολή ότι έχει ανθίσει κανένα μήνα τώρα θα καεί

Γιά Ήπειρο τι λέει Μιχαήλ

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Γιά Ήπειρο τι λέει Μιχαήλ

εεε χάλια μαύρα, ακριβώς το ανάποδο από τις ευνοικές διατάξεις Ηπείρου Βασίλη δυστυχώς.. Μην κοιτάς που το κύριο έβγαλε καλό σενάριο με Back door η Ήπειρος σχεδόν ποτέ δεν βλέπει κάτι αξιόλογο. Και γενικά δεν πείθει προς το παρόν...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 λεπτά πριν, DIMITRIS είπε:

1 στο εκατομμύριο να έβγαινε αυτό το τρελό σενάριο του τζίφου 

gens-1-1-348.png

gens-1-0-348.png

gens-1-2-348.png

Ας έβγαινε....Αυτό με χιονίζει έστω και λίγο σχετικά 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

χάλια ο ευρωπαίος αλλά καλύτερος από το πρωί. Άρα το ούκμο θα έβγαζε και αυτό ψυχρή εισβολή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν είναι καιρός για παγετόυς στα πεδινα.  Μόνο ζημιές θα επιφέρει. 

Κάθε πράγμα στο καιρό του και ο κολιός τον αυγουστο. 

Ας κάνει που και που καμια βροχουλα και όλα καλά. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

21 ώρες πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... εγώ πάντως στεναχωρήθηκα .... απόψε δεν έβγαλε στις 378 h το συνήθες super dooper διαβολοχαμηλό που θα βυθίσει την επικράτεια στο σκότος και τον πάγο ....😂... μα γιατί ...????? 🤣😂

... ''ευτυχώς επανήλθε η ''κανονικότητα'' ... στον τζίφο...'' ... και έτσι θα μπορέσουμε να κοιμηθούμε ήσυχοι απόψε ....😂🤣😂 ....

829044520_09032020.png.e11d8e66991ddf59e7cae920fb898e0a.png

... άντε βρε ... και ''Καλά Χριστούγεννα'' ....🤣😂🤣...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, BrainA είπε:

Έμαθε ο χειμώνας ότι έκοψε τα σουρτα φερτα ο Μισέλ και είπε να περάσει.😂😂😂😂

βασικά μόλις τα ξεκίνησα και άρα από τώρα άκυρος χαχα. Αλλά ο βρωμοιος μου ακύρωσε τα κτελ σήμερα και θα χάσω μάθημα τώρα!!

Τώρα νομίζω πως το αικον θα βελτιώσει το χαμηλό της  Κύπρου, για να δο΄με

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...