Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, Galanto είπε:

Ευκαιρια τωρα με το κοροναιο να κλεισει και ο τζιφος ...

... αυτόν δεν τον πιάνει τίποτα ... είναι ''όσα παίρνει ο άνεμος'' ....🙂....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πολύ ωραίο το 18αρι του τζίφου. Μόνο βροχούλες, καθόλου ζημιές, παγετοι, χιόνια, κλπ. Μακάρι να βγει κάτι τέτοιο αντί για τις τραγικότητες του ουκμο ή το σενάριο του Ευρωπαϊκού.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδιά είτε έχει - 5 βαθμούς είτε 15,ο κορονοιος δε θα φύγει. Πρέπει να πιάσουμε Μάιο για να δούμε την επίδραση του ζεστού καιρού (και αν). Ίσα ίσα που αν έχει άσχημο καιρό ο κόσμος θα κλείνεται μέσα όπως πρέπει. Με 20αρια και ήλιο πάλι όλοι έξω θα είναι. Οπότε μη καταπιεζεστε, δε νομίζω να είναι κ τόσο κακό το ενδεχόμενο χιονιού. 

Τώρα για τις καλλιέργειες είναι άλλο θέμα, εκεί ναι αν είναι να έρθουν καταστροφές, καλύτερα να αποφευχθεί κάτι δυνατό 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, g_ar είπε:

Πολύ ωραίο το 18αρι του τζίφου. Μόνο βροχούλες, καθόλου ζημιές, παγετοι, χιόνια, κλπ. Μακάρι να βγει κάτι τέτοιο αντί για τις τραγικότητες του ουκμο ή το σενάριο του Ευρωπαϊκού.

Μακαρι αλλα...ειναι λες και το βλεπω μπροστα μου παλι οτι εγινε τα φωτα...σιγα σιγα απο αυριο το πρωι μεχρι μεθαυριο το βραδυ θα εχει παει πανω στην ελλαδα τη μπαλα...οι ωρες θα ναι ιδιες 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

εντωμεταξύ αν δεν το έχετε πάρει χαμπάρι αμέσως μετά σηκώνει κατάσταση για νέα ψυχρή εισβολή.. έχει συνέχεια ο Μάρτιος

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

εντωμεταξύ αν δεν το έχετε πάρει χαμπάρι αμέσως μετά σηκώνει κατάσταση για νέα ψυχρή εισβολή.. έχει συνέχεια ο Μάρτιος

... ο Μάρτιος έχει συνέχεια ...???? ..... ή ο τζίφος παίρνει ''ληγμένα'' .... ????? ...... 🙄 .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, Beach-snow NG είπε:

Μακάρι να βγει και πιο βίαιο....να τα κάψει όλα, μην αφήσει τίποτε.....έλα αρκουδάκι μου καλό, από το σπίτι σου μιλώ!!!

Κωτσοοο κι από το σπίτι που μιλας αυτό δε θα ρθει στην Ελλάς

το αρκουδάκι το καλό θα γίνει φύλλο και φτερό,και άντε το πολύ πολύ να κάνει ψύχρα το πρωί.

Το -6 που ποθείς τον μήνα Μάρτη δε θα δεις,εκτός αν πας Καιμακτσαλαν,η σε κανένα Κυργισταν.😉

 

 

 

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παρότι η οικογένεια μου γενικότερα καλλιεργεί/παράγει ροδακινα, θέλω όσο ποτέ να κάτσει στο καλύτερο δυνατό αυτή η κακοκαιρία. Μισό μέτρο να ρίξει στην πόρτα μου γίνεται; Και γιατί είμαι άρρωστος με το χιόνι, αλλά και γιατί πρέπει μια χρονιά η παραγωγή ροδάκινου να πέσει 80% κάτω ή και περισσότερο. Ας μην πάρω ούτε ένα ευρώ αποζημίωση, θα την βρω την άκρη, θα πάω μεροκάματο αν χρειαστεί! Θα βρω όμως και την αξιοπρέπεια μου καθώς ενώ τώρα παρακαλάω να μου πάρουν τα ροδάκινα, την επόμενη χρονιά θα με παρακαλάνε!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... ο Μάρτιος έχει συνέχεια ...???? ..... ή ο τζίφος παίρνει ''ληγμένα'' .... ????? ...... 🙄 .....

Ο ευρωπαίος να δεις τι θα έβγαζε αν είχε συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

37 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Κωτσοοο κι από το σπίτι που μιλας αυτό δε θα ρθει στην Ελλάς

το αρκουδάκι το καλό θα γίνει φύλλο και φτερό,και άντε το πολύ πολύ να κάνει ψύχρα το πρωί.

Το -6 που ποθείς τον μήνα Μάρτη δε θα δεις,εκτός αν πας Καιμακτσαλαν,η σε κανένα Κυργισταν.😉

 

Θα δούμε Θοδωράκο, Κυριακή κοντή γιορτή....αν σου κάτσει όμως μην γελάς, γιατί θα σούρθει και ταμπλάς.....χαχαχαχα…..

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ο ευρωπαίος να δεις τι θα έβγαζε αν είχε συνέχεια

... θα 'χει πλάκα αυτό που πάει να κατεβάσει τώρα.....🙂 ....

.... πλησιάζουν οι 378 h .... τους έχει ''αδυναμία'' ....😂

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

.......φτουυυυυ.... έχει στήσει την μπάλα στο σημείο του πέναλντι .... και βάζει διαφημίσεις .... το κορωνοϊό μου μέσα ....😂

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

jma kai arpege Βελτιώθηκαν. ΕΝτύπωση μου κάνει το γαλλικό πάντως που σηκώνει τόσο ψηλά τον αντικυκλώνα

 

τρομερό το 13 χιόνι δίχως σταματημό

anim_tiv6.gif

anim_xbo2.gif

anim_wbm9.gif

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μεγάλη βελτίωση στα σεναρια χιονιού του 00 των ensembles..

ens_image (3).png

ens_image (4).png

Επεξεργάστηκε από thanasismtrk
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα στους χιονοτρελαμένους και καιρόφιλους.

Διανύουμε έναν καταπληκτικό Μάρτη!
Καταπληκτικά ενσέμπλια και ομορφιές πολλές!

Στις ειδήσεις, λόγο πανδημίας  προσπαθούν να μη  ταράξουν τα νερά ( κ καλά κάνουν)λέγοντας για  άνοδο θερμοκρασίας στα λόγια βέβαια διότι όπως εμείς εδώ γνωρίζουμε , στην πράξη,  εδώ Αθήνα όλο μονοψήφιες (και όχι 9άρια αλλά 3άρια ως 6άρια) ...τα πιο βόρεια και αρνητικές κτλ.
Πάρα πολλοί δεν καταφέρατε και φέτος να κρατηθείτε στην τροχιά της μητέρας φύσης που προφανέστατα δεν έχει ποτέ καρμπόν!
Έτσι λοιπόν απλά και με σεβασμό σε όλους, όπως κάποιους Δεκέμβρηδες , πρώτο δεκαήμερο χαιρόμασταν για χιόνια στο κέντρο της Αθήνας,

έτσι ας χαρούμε και τώρα με το μαγικό δεύτερο 15ήμερο του Μαρτίου!!
..Και Αν Κάποιοι προσπαθούν με τη μίρλα τους να μην αφήσουν τους άλλους να χαρούν... (και καλά επειδή είναι Μάρτης) Βρίσκοντας 10δες δικαιολογίες πως δεν πρέπει να έχουμε κρύο Μαρτη Μήνα , πόσο μάλλον 2ο 15ημερο,

Να τους αναφέρω πως πολύς κόσμος νιώθει και περνάει έναν μάρτιο καταπληκτικό από θέματα υγείας ,μιας και Μαρτης/Απρίλης είναι μήνες που κρίσεις άσθματος με αλλεργίες και συναφή στέλνουν πολύ κόσμο στα νοσοκομεία!

Υ.Γ. Θα παρακαλέσω για πολλοστή φορά, αν κάτι δεν μας αρέσει, απλά απέχουμε! Μη κατακρίνουμε και μιρλιάζουμε επειδή δεν μας αρέσει και αρέσει σε άλλους!

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, baristrs είπε:

Τι εγινε ρε παιδια τουμπιασαν ολα προς τζιφο η μου φαινεται?

Μάλλον, μόνο ο μο του τζίφου κρατάει λίγο τα προσχήματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Καλημέρα τούμπες τούμπες τούμπες. Όλα δυτικα

Καλό για μας η όχι 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...