Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ο τζίφος αν κάνει δυτίκισμα δεν θα είναι μεγάλο. Βλέπω αύριο να γίνει εκ νέου ανατολίκιση για να πέσει ακριβώς πάνω μας

... άντε ρε φίλε να γίνει ... να σου φύγει ο καημός .... αλλά εσύ δεν είσαι τώρα Λάρισα ...????

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

ο τζφιος κανει εναφρυ δυτικισμα στον αυλωνα που θα γινει λιμνη...οπως τα λεει ο μιχαηλ πιο πανω πιστυεω οτι θα γινουν.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Αρα τι περιμενεις τελικα βροχες ή χιονια;

Κοίτα στην περιοχή σου βροχές. Στα βόρεια βορειοδυτικά της χωρας χιόνια αλλά πρόσκαιρα πιστευω

8 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... άντε ρε φίλε να γίνει ... να σου φύγει ο καημός .... αλλά εσύ δεν είσαι τώρα Λάρισα ...????

Λάρισα είμαι και θέλω να δω χιόνι. Αλλά κομματάκι δύσκολο βέβαια χαλάλι αν έβγαινε το τέρας του ευρωπαιου

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Το έχουν πάρει χαμπάρι τα γνωστά site ότι παίζει να έρθει κάτι τέτοιο;. Βλέπω να αδειάζουν πάλι τα ράφια στα μαγαζιά ...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

οριακό πλέον το τρέξιμο του τζίφου για τα πεδινά ας ελπίσουμε να μην δυτικέψει και άλλο, είναι σαφές ότι η λίμνη δυσκολεύεται να κατεβεί

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν ξερω αν πρεπει ευτυχως ή δυστυχως που αυτη η ψυχρομπαλα δεν περναει τα συνορα μας. Γτ αν αυτο το πραγμα πεσει μεσα στο Αιγαιο θα γινει της κακομοιρας

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

36 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ο τζίφος αν κάνει δυτίκισμα δεν θα είναι μεγάλο. Βλέπω αύριο να γίνει εκ νέου ανατολίκιση για να πέσει ακριβώς πάνω μας

Φιλε μηπως εχεις καταλαβει γιατι δεν μπαινει εμ τιποτα αιγαιο; υπαρχει τετοια περιπτωση ή τσαμπα ξεροσταλιαζω πανω απο τα μοντελα😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... βροχές θα 'χουμε μπόλικες .... χιόνια μην περιμένετε .... οι περισσότεροι ....

Γιατι το αποκλειεις απο τωρα φιλε;

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

οριακό πλέον το τρέξιμο του τζίφου για τα πεδινά ας ελπίσουμε να μην δυτικέψει και άλλο, είναι σαφές ότι η λίμνη δυσκολεύεται να κατεβεί

ναι αυτο φαινεται απ ολα τα μοντελα και αυτο ειναι που θα φερει χιονι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, Steliosnow είπε:

Γιατι το αποκλειεις απο τωρα φιλε;

.... δεν είναι η θέση του χαμηλού για προσήνεμα .... και κατά την γνώμη μου ούτε πρόκειται να γίνει ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Φιλε μηπως εχεις καταλαβει γιατι δεν μπαινει εμ τιποτα αιγαιο; υπαρχει τετοια περιπτωση ή τσαμπα ξεροσταλιαζω πανω απο τα μοντελα😂

έχει αντικυκλώνα με κλίση παράλληλη με το γεωγραφικό μήκος, άρα η μάζα κατευθύνεται από τα ανατολικά προς τα δυτικά, ελαφρώς νοτιοδυτικά. Για αυτό είναι δύσκολο εως αδύνατο να μπει Αιγαίο σε αυτή την χρονική στιγμή

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, notios_polos είπε:

ναι αυτο φαινεται απ ολα τα μοντελα και αυτο ειναι που θα φερει χιονι

μακάρι αλλά ειδικά Λάρισα που είναι δύσκολο. εσείς παίζετε καλύτερα προς το παρόν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

έχει αντικυκλώνα με κλίση παράλληλη με το γεωγραφικό μήκος, άρα η μάζα κατευθύνεται από τα ανατολικά προς τα δυτικά, ελαφρώς νοτιοδυτικά. Για αυτό είναι δύσκολο εως αδύνατο να μπει Αιγαίο σε αυτή την χρονική στιγμή

Αυτα εχουν κλειδωσει εννοω η θεση του αντικυκλωνα κτλπ; ή εχω ελπιδες ακομα για αλλαγες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Steliosnow είπε:

Αυτα εχουν κλειδωσει εννοω η θεση του αντικυκλωνα κτλπ; ή εχω ελπιδες ακομα για αλλαγες

... τον πρώτο και τελευταίο λόγο ... έχει η φύση .... εδώ απλά λέμε την μ....... μας .....🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Steliosnow είπε:

Αυτα εχουν κλειδωσει εννοω η θεση του αντικυκλωνα κτλπ; ή εχω ελπιδες ακομα για αλλαγες

Πιστεύω ότι έχουμε κλειδώσει ότι η λίμνη δεν μπορεί να μπει ΑΙγαίο... Μου φαίνεται αδύνατο σε πρώτη φάση. Εκτός αν κάνει κάποια παράξενη περιφορά η λίμνη στην κεντρική ευρώπη και μπει μετά κάτι που δεν μπορώ να το ξέρω

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Πιστεύω ότι έχουμε κλειδώσει ότι η λίμνη δεν μπορεί να μπει ΑΙγαίο... Μου φαίνεται αδύνατο σε πρώτη φάση. Εκτός αν κάνει κάποια παράξενη περιφορά η λίμνη στην κεντρική ευρώπη και μπει μετά κάτι που δεν μπορώ να το ξέρω

... μια κυκλοτική ... να πιάσει πρώτα Ήπειρο .... και μετά καρφί .... για διακοπές στη .... Ρόδο .....😂 ....!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, THUNDERSNOW1965 είπε:

... μια κυκλοτική ... να πιάσει πρώτα Ήπειρο .... και μετά καρφί .... για διακοπές στη .... Ρόδο .....😂 ....!!!!!

Ωραία τα λες😇😇.

Ας μην πάει Ρόδο. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, billipiros12 είπε:

Ωραία τα λες😇😇.

Ας μην πάει Ρόδο. 

.... σώστα .... μην είμαστε μοναχοφαϊδες ... να παει Λήμνο .... να ''θάψει'' τα καρντάσια ....😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

κάντε το κόπο να βάλετε το cma 

cma-2-192.png?12

 

http://www.meteociel.fr/modeles/cmae_cartes.php?ech=12&code=0&carte=0&mode=0&archive=0

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...