Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

μεγάλη αποδυνάμωση του χαμηλού ο τζίφος στο 18αρι.. δεν υπάρχει ο τζίφος σαν μοντέλο... 

... έχει καταντήσει ... χαλαρά μοντέλο τρίτης κατηγορίας .... κι'αν δεν είχαμε αυτή την εξάρτηση μαζί του ... από τα παλιά ,όταν ήταν πρώτος μακράν, δε θα πρεπε να τον κοιτάμε ούτε καν ...😜

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... έχει καταντήσει ... χαλαρά μοντέλο τρίτης κατηγορίας .... κι'αν δεν είχαμε αυτή την εξάρτηση μαζί του ... από τα παλιά ,όταν ήταν πρώτος μακράν, δε θα πρεπε να τον κοιτάμε ούτε καν ...😜

τι να κάνουμε Άγγελε, να έχουμε κάτι να κάνουμε νυχτιάτικα χαχα. Βέβαια διαβάζω, αλλά για εμένα η παρακολούθηση ανανέωσης μοντέλου αποτελεί την.. διασκέδαση μου, οπότε και το κάνω.  Η καλύτερη στιγμή είναι όταν ξέρεις πως ο τζίφος θα τουμπιάσει στα άλλα μοντέλα που έχουν καλό σενάριο και θες πολύ να το δεις επειδή μπορείς να δεις τον υετό στην 0.25 της μοίρας. χεχε

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

τι να κάνουμε Άγγελε, να έχουμε κάτι να κάνουμε νυχτιάτικα χαχα. Βέβαια διαβάζω, αλλά για εμένα η παρακολούθηση ανανέωσης μοντέλου αποτελεί την.. διασκέδαση μου, οπότε και το κάνω.  Η καλύτερη στιγμή είναι όταν ξέρεις πως ο τζίφος θα τουμπιάσει στα άλλα μοντέλα που έχουν καλό σενάριο και θες πολύ να το δεις επειδή μπορείς να δεις τον υετό στην 0.25 της μοίρας. χεχε

...έτσι είναι αλλά έχουμε καιρό να το δούμε  .... το ....''μαδημένο''...😛

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Για να δούμε το εικονικό που θα βγάλει η τζιφούλα.

gfs-0-156.png?18

....κολοκύθια ... και μάλιστα νερόβραστα ....😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

....κολοκύθια ... και μάλιστα νερόβραστα ....😂

καλά έτσι είναι αλλά τέλος πάντων.. δεν πειράζει. Μέχρι  τέλος μαρτίου μπορούμε να αναμένουμε κάποιο χιόνι και μέσα στα Γιάννενα. Έπειτα περίοδος σιγής που πραγματικά δεν με ενδιαφέρει τι θα κάνει [Απρίλιος] και από Μάιο και μετά καταιγιδάρες!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

....''Μέχρι  τέλος μαρτίου μπορούμε να αναμένουμε κάποιο χιόνι και μέσα στα Γιάννενα.''...

...θεωρητικά πάντα μιλώντας ... γιατί ούτε ''εικονικά'' δεν φαίνεται κάτι τέτοιο .... τουλάχιστον ως τώρα...🙁

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

....''Μέχρι  τέλος μαρτίου μπορούμε να αναμένουμε κάποιο χιόνι και μέσα στα Γιάννενα.''...

...θεωρητικά πάντα μιλώντας ... γιατί ούτε ''εικονικά'' δεν φαίνεται κάτι τέτοιο .... τουλάχιστον ως τώρα...🙁

ε ναι προφανώς. εδώ δεν χιόνισε όλο τον χειμώνα, τώρα θα το κάνει? φυσικά δεν είναι αδύνατο, αλλά δεν συνηθίζει ο καιρός να μου κάνει χάρες.. Ειδικά τον τελευταίο χρόνο + όλα μα όλα ανάποδα βγαίνουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ε ναι προφανώς. εδώ δεν χιόνισε όλο τον χειμώνα, τώρα θα το κάνει? φυσικά δεν είναι αδύνατο, αλλά δεν συνηθίζει ο καιρός να μου κάνει χάρες.. Ειδικά τον τελευταίο χρόνο + όλα μα όλα ανάποδα βγαίνουν

...πάντως κι'αυτό το δικό μας ... ψυχάκιδες με τον ''κακό'' μας τον καιρό .... τι το λες ...????🤪😜😝🤓

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

...πάντως κι'αυτό το δικό μας ... ψυχάκιδες με τον ''κακό'' μας τον καιρό .... τι το λες ...????🤪😜😝🤓

Ανάλογα σε τι επίπεδο το έχει ο καθένας. Δηλαδή εμένα δεν μου φαίνεται παράξενο να αρέσει σε κάποιον ο "κακός" καιρός, λόγω των διαφορετικών χρωμάτων του ουρανού και εδάφους προκαλεί, ή και του δέους. Εμένα βέβαια μπορείς να με πεις και.. ψυχάκια, καθώς όσο πιο ακραίο τόσο καλύτερο χαχα. και γενικότερα γουστάρω τα ακραία πράγματα. Θα ήθελα να ξαναζήσω σεισμό δηλαδή, και θα ήθελα να ζήσω από σχετικά κοντά [για να ζήσω] έκρηξη ηφαιστείου.. ΕΕΕ καλύτερα να μην το πάω τώρα και σε μετεωρίτες τώρα χαχα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Ανάλογα σε τι επίπεδο το έχει ο καθένας. Δηλαδή εμένα δεν μου φαίνεται παράξενο να αρέσει σε κάποιον ο "κακός" καιρός, λόγω των διαφορετικών χρωμάτων του ουρανού και εδάφους προκαλεί, ή και του δέους. Εμένα βέβαια μπορείς να με πεις και.. ψυχάκια, καθώς όσο πιο ακραίο τόσο καλύτερο χαχα. και γενικότερα γουστάρω τα ακραία πράγματα. Θα ήθελα να ξαναζήσω σεισμό δηλαδή, και θα ήθελα να ζήσω από σχετικά κοντά [για να ζήσω] έκρηξη ηφαιστείου.. ΕΕΕ καλύτερα να μην το πάω τώρα και σε μετεωρίτες τώρα χαχα.

... το όνειρο μου είναι ... (...είπαμε τα όνειρα πρέπει να είναι ''χορταστικά'' ...) ... να ζήσω κάποια στιγμή έναν τόσο σπάνιο και σφοδρό χιονιά που να αποκλείσει το Σύνταγμα για μιά βδομάδα ....(...το 'χω δηλώσει ότι δεν είμαι στα καλά μου πάντως .... 🤣) .... !!!!! και έναν ιστορικότατο στο Ζαγόρι {τύπου (2005)^3} με 4 μέτρα χιόνι .....!!!!!😂🤣.... (θα με πιάσουν τα χάπια γιατρέ μου...?????)🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... το όνειρο μου είναι ... (...είπαμε τα όνειρα πρέπει να είναι ''χορταστικά'' ...) ... να ζήσω κάποια στιγμή έναν τόσο σπάνιο και σφοδρό χιονιά που να αποκλείσει το Σύνταγμα για μιά βδομάδα ....(...το 'χω δηλώσει ότι δεν είμαι στα καλά μου πάντως .... 🤣) .... !!!!! και έναν ιστορικότατο στο Ζαγόρι {τύπου (2005)^3} με 4 μέτρα χιόνι .....!!!!!😂🤣.... (θα με πιάσουν τα χάπια γιατρέ μου...?????)🤣🤣🤣

Μην ανησυχείς φίλε μου. Καλά είσαι εσύ. φαντάσου εγώ αν λέω τέτοια τώρα τι θα λέω όταν θα γεράσω χαχαχα

 

Για την ιστορία το κύριο του τζίφου έβγαλε εικονική Μπούρδ@. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, [weathermaniac] είπε:

Μην ανησυχείς φίλε μου. Καλά είσαι εσύ. φαντάσου εγώ αν λέω τέτοια τώρα τι θα λέω όταν θα γεράσω χαχαχα

 

Για την ιστορία το κύριο του τζίφου έβγαλε εικονική Μπούρδ@. 

.... μακάρι να μην ''πεθάνει'' ποτέ το παιδί μέσα μας ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Spartan είπε:

Εφυγε ο χειμωνας

(Νεκρωσε το φορουμ)αντε να ερθουν τοτες οι καταιγιδες για να ξαναζωντανεψει.

... είναι και Σαββατόβραδο Αποκριάς ....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

... είναι και Σαββατόβραδο Αποκριάς ....

Καλα

Κατσε να ερχοταν κανας χιονιας

Και θα σου ελεγα μετα για αποκριες.🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημερα παιδια καλο μηνα η προσπαθεια μας συνεχιζεται για μηνιαιες εκτιμησεις φετος το χειμωνα τα πηγαμε  σχετικα καλα του χρονου εχοντας βρει καποια λαθοι πιστευω θα ειμαστε ακομα πιο καλοι...εκτιμηση μαρτιου απο βασιλη πανακογλου και την ομαδα μας https://e-meteolarissa.blogspot.com/2020/02/2020_29.html?m=1

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

11 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

ε ναι προφανώς. εδώ δεν χιόνισε όλο τον χειμώνα, τώρα θα το κάνει? φυσικά δεν είναι αδύνατο, αλλά δεν συνηθίζει ο καιρός να μου κάνει χάρες.. Ειδικά τον τελευταίο χρόνο + όλα μα όλα ανάποδα βγαίνουν

Μην το λες κι ο Μάρτης μέχρι τα μέσα του κάνει καλές κατεβασιές! Ειδικά μέχρι 6-10 Μάρτη. Γιατί 6-10 Μάρτη είναι το μεταίχμιο χειμώνα - άνοιξης κλιματικά. Μπορεί να μη μου αρέσουν οι βροχές αλλά πολλές φορές μια βροχή εδώ με λίγο χαμηλότερη Τ εκεί μεταφράζεται εκεί σε χιόνι.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...