Jump to content
Spyros Snowstorm

ΑΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 λεπτά πριν, Χρηστος είπε:

Το 110 m πανω στην Θεσσαλονικη ειναι το υψομετρο χιονοπτωσης?

Χρίστο θα θαφτείς ο ευοσμος δεν είναι στα 90 μέτρα??? πρόσθεσε και την οικοδομή καμία 20αρια μέτρα ανεβα και στην ταράτσα να φτάσεις τα 110 μ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα παίδες ... Μπορεί ο χειμώνας να μην ήρθε ποτε ... Η άνοιξη όμως θα την κάνει την έκπληξη .... Άντε να πάρουμε και λίγο μυρωδιά χιονιού να κλείσει καλά η σεζόν 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Χρίστο θα θαφτείς ο ευοσμος δεν είναι στα 90 μέτρα??? πρόσθεσε και την οικοδομή καμία 20αρια μέτρα ανεβα και στην ταράτσα να φτάσεις τα 110 μ 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Το κεντρο του Ευοσμου ειναι στα 35 μ...Σαν περιοχη  φτανει εως και τα περιπου 100 μ...Εγω ειμαι στα 90 μ + 20 η οικοδομη😂😂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Θεωρώ ότι και η βόρεια Θεσσαλία είναι σε καλό σημειο?!Τύρναβος  Ελλασόνα Καλαμπάκα είναι δυνατά στο παιχνίδι κατά τη γνώμη μου.Βεβαια και στη Στερεά φαίνεται να κατεβαίνουν αρκετά χαμηλά τ χιόνια.Με τα τωρινά στοιχεία χιονοπτώσεις θα είχαμε μέχρι τα 700-800 μετρα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στις 1 του Απριλίου χιονίζονται και τα Θεοδωριανα. 

Μπράβο στην Μακεδονία της αξίζουν αυτά τα χαμηλά μετά από αυτό το τραγικό που περασε όλο τον χειμώνα. 

Μακάρι να συνεχίσει έτσι με βροχές. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

εδώ τελικά τι θα γίνει θα χιονίσει ποτε?????

ρε Θαναση. Ακομη υπαρχει αβεβαιοτητα, δε χρειαζεται να ρωταμε καθε 10 λεπτα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, dimitris27 είπε:

Θεωρώ ότι και η βόρεια Θεσσαλία είναι σε καλό σημειο?!Τύρναβος  Ελλασόνα Καλαμπάκα είναι δυνατά στο παιχνίδι κατά τη γνώμη μου.Βεβαια και στη Στερεά φαίνεται να κατεβαίνουν αρκετά χαμηλά τ χιόνια.Με τα τωρινά στοιχεία χιονοπτώσεις θα είχαμε μέχρι τα 700-800 μετρα

Ο τυρναβος η ελασσονα ενταξει η καλαμπακα εχει τελειως διαφορετικο τυπο καιρου...η καλαμπακα οπως και μεις εδω στα γρεβενα δε θα παρουμε χαμπαρι απο τη κακοκαιρια αυτη οπως κσι η καστορια πιστευω...η κακοκαιρια φωναζει κοζανη πτολεμαιδα φλωρινα ναουυσα κιλκις εδεσσα ισως και βεροια...για θεσσαλονικη δε βαζω το χερι μου στη φωτια

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ενημέρωσε το windy και έβαλε το 00 του ευρωπαίου μου δίνει υγρό χιόνι 25 cm

Screenshot_20200330-102901_Windy.jpg

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Φλωρινα, Κοζανη, Καστορια ασπριζουν κανονικα και αξιολογα, Εδεσσα, Ναουσα, Γρεβενα οριακη χιονοστρωση. Αυτη ειναι η μεταφραση των πρωινων για τισ μεγαλες πολεις της ΚΔ Μακεδονιας.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Ο τυρναβος η ελασσονα ενταξει η καλαμπακα εχει τελειως διαφορετικο τυπο καιρου...η καλαμπακα οπως και μεις εδω στα γρεβενα δε θα παρουμε χαμπαρι απο τη κακοκαιρια αυτη οπως κσι η καστορια πιστευω...η κακοκαιρια φωναζει κοζανη πτολεμαιδα φλωρινα ναουυσα κιλκις εδεσσα ισως και βεροια...για θεσσαλονικη δε βαζω το χερι μου στη φωτια

Δε νομιζω οτι δε θα παρετε χαμπαρι...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

ΤΡΈΛΑΑΑ !!!!!!!!🤣😋😜Απριλιο μηνα εχουμε 

Δεν ξερω αν ειναι ο Ευρωπαιος...Εχει ενα IFS HRES απο διπλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

Δε νομιζω οτι δε θα παρετε χαμπαρι...

Θα δειξει...για να παρουμε χαμπαρι πρεπει να βγει το κοντρολ του τζιφου δε ξερω αν το ειδες τοτε ναι θα παρουμε..ο ευρωπαιος 12 χιλιοστα υετο μου δινει και αυτα τα περισσοτερα πριν το κρυο

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Θα δειξει...για να παρουμε χαμπαρι πρεπει να βγει το κοντρολ του τζιφου δε ξερω αν το ειδες τοτε ναι θα παρουμε..ο ευρωπαιος 12 χιλιοστα υετο μου δινει και αυτα τα περισσοτερα πριν το κρυο

Μην κοιτάς υετο Ευρωπαίο. Εξωφρενικά εκτός είναι.. Στα κοντινά τζίφος μόνο. 

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Τωρα ειδα οτι τα 17 αππ τα 20 ανσαμπλ του τζιφου με χιονιζουν ....αν δε δειξει ομως ο ευρωπαιος τιποτα...παντως αμα εχει ενταση ολο και καποια νιφαδα θα πεσει...επιαης βλεπω ουκμο τζεμ με το ζορι το 0 στα 850 κατεβαζουν...αρα μαλλλον στηριζομαστε στο τζιφο...α καλα καταλαβα

Ε ενταξει εχουμε και τα ανσαμπλ του ευρωπαιου τα μισα μου δινουν 5 ποντους χιονι τα αλλα τιποτα...παντως φλωρινα πτολεμαιδα κοζανη θα φανε πολυ χιονι

Επεξεργάστηκε από Galanto
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, Galanto είπε:

Τωρα ειδα οτι τα 17 αππ τα 20 ανσαμπλ του τζιφου με χιονιζουν ....αν δε δειξει ομως ο ευρωπαιος τιποτα...παντως αμα εχει ενταση ολο και καποια νιφαδα θα πεσει...επιαης βλεπω ουκμο τζεμ με το ζορι το 0 στα 850 κατεβαζουν...αρα μαλλλον στηριζομαστε στο τζιφο...α καλα καταλαβα

O ευρωπαιος πιο χαμηλα εχει χιονια 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Gary είπε:

Καλημέρα σε όλους. Έχω ελπίδες για χιόνι? Και αν ναι πότε?

Καλημέρα Γκάρι έχεις ελπίδες!!!!!!!!άλλα να την Τρίτη θα ξέρουμε σίγουρα με Τετάρτη τι θα γίνει .......και πότε που ρωτησες λέμε για τέταρτη με πέμπτη 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

Καλημέρα Γκάρι έχεις ελπίδες!!!!!!!!άλλα να την Τρίτη θα ξέρουμε σίγουρα με Τετάρτη τι θα γίνει .......και πότε που ρωτησες λέμε για τέταρτη με πέμπτη 

Ευχαριστώ πατριώτη. Και ο Σάκης λέει για χιόνι σε πεδινά της Μακεδονίας βράδυ Τετάρτης προς ξημερώματα Πέμπτης 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, MenNaousa11 είπε:

O ευρωπαιος πιο χαμηλα εχει χιονια 

Εδω σε εμενα η ισοβαρης του 0 ερχεται στις 6 το απογευμα οταν ο υετος εχει φύγει ..σε εσας απο εκει μπορει να ναι πιο χαμηλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.





×
×
  • Δημιουργία νέου...