Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και μάλλον θα μας πιάσει ωραιότατα...ξαναβρέχει και στην πόλη και ήδη ακούγονται και τα πρώτα μπουμπουνητά.  Ενα συμπαθέστατο squall τόξο καταιγίδων έχει σχηματιστεί χονδρικά από το ύψος της Κω μέχρι τη θαλάσσια περιοχή Ρόδου-Καρπάθου.  Πολύ νερό στα νότια και τα κεντρικά ορεινά του νησιού ήδη

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

φώτο από το πανεπιστήμιο που βρίσκομαι. Αθαμανικά όρη

IMG_20200305_104732.jpg

Αυτός Μιχαήλ είναι ό λακμος. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7,9 - 15,8 C σήμερα , σε μια αδιαφορη καιρικά μέρα με ήλιο όλη την μέρα και ελαφρύ ΒΔ .... Δεν μπορώ να φέρω στο νου άλλη χρονιά που δεν έπεσε μία καθαρή νιφάδα σε ένα χειμώνα στα πεδινά του νομού 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στους 9-15 η Τ εδώ στην Πολίχνη Θεσσαλονίκης με έντονη ηλιοφάνεια όλη μέρα. Κατάντια δηλαδή! Τώρα κοντά στους 11.5 η Τ.

Επεξεργάστηκε από WEATHER-FUN
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 ώρες πριν, sakis13 είπε:

Μεχρι να ξαναρθουν ομως οι καλες χρονιες και παλι υετικα εγω θα εχω αρχισει τα ηρεμηστικα...Απαλευτη κατασταση φιλαρακι ειδικα για μας στα πιο νοτια τμηματα του νομου...Εαν δεν βγαλει γερες ασταθειες το καλοκαιρι τοτε ο ετησιος εδω κατω θα παιξει κοντα στα 300mm..Με δεδομενο οτι απο Οκτωβρη μεχρι δεκεμβρη πεφτουν συνηθως κοντα στα 200mm,αντε και μεχρι 250mm..

Δυστυχώς φίλε πέτρινα χρονιά θα έρχονται κατά διαστήματα ( καλά να είμαστε) .Καπως θα την παλέψουμε 😉

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στη Χίο σήμερα το πρωί....

Σκόρπια ηλεκτρικά και ποτιστική βροχή νοτίως της νήσου, από ανταποκριτή μας εκεί!!! 

23,6mm σήμερα, στο σταθμό της Βέσσας….

http://penteli.meteo.gr/stations/chios-vessa/?fbclid=IwAR0ZHGS1ycm_WIvbUph-qj69m3Ttmq_E913BOSEu1jFU95AJ0ZhHHp0jM44

Η εικόνα ίσως περιέχει: ουρανός, σύννεφο, ωκεανός, υπαίθριες δραστηριότητες, νερό και φύση

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

9οC κι εδώ Μελίσσια.....7,1 - 14,5οC σήμερα, πιο κρύα μέρα από χθες.....

Στο χωριό μου την Χόχλια 1 - 10οC η κύμανση και 4mm βροχής....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17,7 η μέγιστη σήμερα εδώ στο Μακροχώρι με μεγάλα διαστήματα ηλιοφάνειας...στους 8,8 τώρα...ησυχία καιρική χωρίς τίποτα απολύτως όπως όλος ο χειμώνας φέτος...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8.9 ελαχιστη στην ταράτσα μου αποψε

Ήδη στους 13.7 τωρα

Αλλη μια αδιάφορη καιρικά μέρα... 

Για να δούμε πότε θα μας τιμήσει καμία σοβαρή κακοκαιρία..... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλημέρα σε όλα τα παιδιά! 1,6 βαθμοί ελάχιστη εδώ στο Μακροχώρι σήμερα και πάχνη στα αυτοκίνητα είχαμε νωρίς το πρωί...στους 8 πλησιάζουμε τώρα με αυξημένες νεφώσεις....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...