Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΚΡΑΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 22-29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, billipiros12 είπε:

Μην περιμένεις πολλα. 

 

.... μισό μέτρο θα το βάλει ,πιστεύω , σ΄αυτά τα υψόμετρα τις επόμενες ημέρες .....

1651952190_2503snow.thumb.png.83330f6ef6718576c7d12bd52ca3fb3e.png

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

20 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... μισό μέτρο θα το βάλει ,πιστεύω , σ΄αυτά τα υψόμετρα τις επόμενες ημέρες .....

1651952190_2503snow.thumb.png.83330f6ef6718576c7d12bd52ca3fb3e.png

Μην κοιτάς υετο Ευρωπαίου. Εντελώς εκτός μέχρι στιγμής.. 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

μόλις ενας βαθμός στα Μαγούλιανα,  σχεδόν, λογικά θα το γυρίσει μετά τις 12 αν δεν το έχει ήδη γυρίσει σε χιόνι ....

Μόλις 5 βαθμοί η Τρίπολη, ραντεβού δίνει η Αρκαδία με το χιονιά πιστά κάθε Μάρτιο !!!! 

2,7 όμως η Τ  στα Τρίκαλα κορινθίας, που μάλλον δυσκολεύονται ...... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, billipiros12 είπε:

Μην κοιτάς υετο Ευρωπαίου. Εντελώς εκτός μέχρι στιγμής.. 

.... από δελτίο καιρού ΕΜΥ για αύριο .....

Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν στα ορεινά, καθώς και στα ημιορεινά της Ηπείρου (ενδεικτικό υψόμετρο 600 μέτρα) όπου τις πρώτες πρωινές ώρες θα κατά τόπους πυκνές.

 

ΥΓ ....    όσο για τον υετό ευρωπαίου νομίζω ότι σαν μέσο όρο έχει περισσότερες επιτυχίες απ'όλα τα άλλα ....

Επεξεργάστηκε από THUNDERSNOW1965
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους ιδιαίτερα σε όλους όσους έχουν σήμερα την ονομαστική τους εορτή! 
Δε φάνηκε σήμερα ο ήλιος στην πόλη της Χαλκίδας ούτε για 1 λεπτό.

Έτσι ξεκινήσαμε με νεφώσεις πολύ αυξημένες Βορείου τύπου που μετά το μεσημέρι έσμιξαν με τις νεφώσεις του μετώπου...! 

Ισχυροί βόρειοι άνεμοι όλη μέρα τοπικά φτάσανε και τα έξι μποφόρ ενώ η μέγιστη δεν ξεπέρασε τους 12 βαθμούς!
Εντωμεταξύ στα ορεινά, σε όλη την ορεινή ζώνη της Δίρφυός είχαμε βρόχο πτώση σήμερα!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... από δελτίο καιρού ΕΜΥ για αύριο .....

Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν στα ορεινά, καθώς και στα ημιορεινά της Ηπείρου (ενδεικτικό υψόμετρο 600 μέτρα) όπου τις πρώτες πρωινές ώρες θα κατά τόπους πυκνές.

υπερβολικοί τουλάχιστον

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

μόλις ενας βαθμός στα Μαγούλιανα,  σχεδόν, λογικά θα το γυρίσει μετά τις 12 αν δεν το έχει ήδη γυρίσει σε χιόνι ....

Μόλις 5 βαθμοί η Τρίπολη, ραντεβού δίνει η Αρκαδία με το χιονιά πιστά κάθε Μάρτιο !!!! 

2,7 όμως η Τ  στα Τρίκαλα κορινθίας, που μάλλον δυσκολεύονται ...... 

Στο Βαλτεσινικο το έπιασε στα οχήματα 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Orinos είπε:

Στο Βαλτεσινικο το έπιασε στα οχήματα 

δωσε πόνο Μητσάρα !!!!  Αρα στάνταρ το έχει στρώσει στα Μαγούλιανα !! Α ρε Μαίναλο .... βαθειά Μαιναλία χώρα !!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

 

8 λεπτά πριν, ORESIVIOS είπε:

δωσε πόνο Μητσάρα !!!!  Αρα στάνταρ το έχει στρώσει στα Μαγούλιανα !! Α ρε Μαίναλο .... βαθειά Μαιναλία χώρα !!!

Στολίζονται τα Άγια Χώματα των Κολοκοτρωνεων  

Ανημερα της Ιερής Μέρας 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... από δελτίο καιρού ΕΜΥ για αύριο .....

Χιονοπτώσεις θα σημειωθούν στα ορεινά, καθώς και στα ημιορεινά της Ηπείρου (ενδεικτικό υψόμετρο 600 μέτρα) όπου τις πρώτες πρωινές ώρες θα κατά τόπους πυκνές.

 

ΥΓ ....    όσο για τον υετό ευρωπαίου νομίζω ότι σαν μέσο όρο έχει περισσότερες επιτυχίες απ'όλα τα άλλα ....

Θα φανε μεγάλη ήττα αυριο. Δεν προκειται να κάνει τίποτα στην Ήπειρο!! 

Απορώ εκεί με την ΕΜΥ διότι τα επαναλαμβανομενα λάθη παυουν να είναι λάθη... 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

3 λεπτά πριν, teo_73 είπε:

Ισχυρες βροχοπτωσεις σημειωνονται τοπικα στην Αργολιδα.Εν αναμονη καθως ο ανεμος απο ΝΑ που ηταν πριν μιση ωρα γυρισε σε ΝΔ.

Ήδη βρέχει δυνατά και στα νησιά του Αργοσαρωνικού. Εντυπωσιακή επισης ή λαίλαπα καταιγίδων αυτή τη στιγμή στα νοτιοδυτικά της Πελοποννήσου και δυτικά της Κρήτης που εισβάλλει αυτή τη στιγμή στον ελλαδικό χώρο 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, brainstorm είπε:

Ήδη βρέχει δυνατά και στα νησιά του Αργοσαρωνικού. Εντυπωσιακή επισης ή λαίλαπα καταιγίδων αυτή τη στιγμή στα νοτιοδυτικά της Πελοποννήσου και δυτικά της Κρήτης που εισβάλλει αυτή τη στιγμή στον ελλαδικό χώρο 

Τωρα κοιταξα εξω και ριχνει τις πρωτες ψιχαλες.Μακαρι να μας πιασει καλα.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Αλλο ενα <βλαχοχωρι> του Γράμμου,Αετομηλιτσα.

index (4).jpeg

.... παίζεις με τον πόνο μας .... σαν τη γάτα με το ποντίκι ....🙂......FORZA ΗΠΕΙΡΟΣ .... ΑΠΕΙΡΟΣ ΧΩΡΑ ....!!! 💕 ...!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... παίζεις με τον πόνο μας .... σαν τη γάτα με το ποντίκι ....🙂......FORZA ΗΠΕΙΡΟΣ .... ΑΠΕΙΡΟΣ ΧΩΡΑ ....!!! 💕 ...!!!!!!

Εγω να δεις φίλε μου που λείπω απο τον Αύγουστο πονο που εχω,τα εχω περπατήσει όλα αυτά τα βουνά.....🙂🙂🙂

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, ΠΩΓΩΝΙ είπε:

Εγω να δεις φίλε μου που λείπω απο τον Αύγουστο πονο που εχω,τα εχω περπατήσει όλα αυτά τα βουνά.....🙂🙂🙂

.... εσύ τα ΄χεις δίπλα σου .... τι να πω και εγώ που είμαι στη χαβούζα ....🙄

ΥΓ.... και εγώ τα ΄χω περπατήσει πολλές φορές και καλοκαίρι και χειμώνα .... γι΄αυτό αναστενάζω όταν τα βλέπω .... μου λείπουν αφάνταστα ... εσύ με καταλαβαίνεις .... 😪

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...