Jump to content
ΧΕΛΜΟΣ

ΑΝΑΦΟΡΕΣ ΜΑΚΡΑΣ ΚΑΚΟΚΑΙΡΙΑΣ 22-29 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... εσύ τα ΄χεις δίπλα σου .... τι να πω και εγώ που είμαι στη χαβούζα ....🙄

ΥΓ.... και εγώ τα ΄χω περπατήσει πολλές φορές και καλοκαίρι και χειμώνα .... γι΄αυτό αναστενάζω όταν τα βλέπω .... μου λείπουν αφάνταστα ... εσύ με καταλαβαίνεις .... 😪

Αχ

Ίλιον 11 βαθμοι τώρα με πολυ ψυχρα. 

Θεοδωριανα 3 βαθμοι με κάτι περασματα

Επεξεργάστηκε από billipiros12
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, THUNDERSNOW1965 είπε:

.... εσύ τα ΄χεις δίπλα σου .... τι να πω και εγώ που είμαι στη χαβούζα ....🙄

ΥΓ.... και εγώ τα ΄χω περπατήσει πολλές φορές και καλοκαίρι και χειμώνα .... γι΄αυτό αναστενάζω όταν τα βλέπω .... μου λείπουν αφάνταστα ... εσύ με καταλαβαίνεις .... 😪

Απόλυτα αδελφέ.....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Ποτιστικη βροχουλα...εδω και λιγη ωρα....δυναμωνει...τελειο σκηνικο με.κρυο τσουχτερο χειμωνιατικο χαμηλη νεφωση χαθηκε.η Ακροπολη στο βαθος....αν δεν ηταν η καραντινα θα εταγαμε απο χαρα...

9.5 βαθμους κ.τα πρωτα 0.5 μμ στο σακουλι

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπερα και χρονια πολλα. Για τριτη συνεχομενη μερα συνεχιζεται το χειμερινο σκηνικο (για την εποχη) εδω στην Κατερινη με μονοψηφιες θερμοκρασιες, βαρια συννεφια και γενικο υγρο καιρο...

Λιγοτερος ο υετος βεβαια σημερα, μολις 1.5mm απο το πρωινο ψιλοβροχο, συνολικα απο τη Δευτερα ομως μετραμε περιπου 23 χιλιοστα βροχης...λιγο υψηλοτερες και οι θερμοκρασιες, 6.1 με 9.2 βαθμους η σημερινη διακυμανση, 3.1 με 7.1 η χθεσινη...στους 6.8 βρισκομαστε αυτη την ωρα με 88% υγρασια και αναμενουμε πλεον τις νεες βροχες των επομενων 2-3 ημερων...

Να πω οτι χθες το πρωι οι χιονοπτωσεις στον νομο εφτασαν μεχρι και τα 400 μετρα (συγκεκριμενα οπως μου ανεφερε ο πατερας μου χιονιζε κανονικοτατα για ενα διωρο περιπου στο χωριο μου τον Μοσχοποταμο σε υψομετρο 450 μετρων)...θα συνεχιστουν αυτες οι χιονοπτωσεις και τις επομενες μερες αλλα σαφως σε πολυ μεγαλυτερα υψομετρα...οπως και να χει σπανιος καιρος ενω βαδιζουμε προς τον Απριλιο...

 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Βροχη κι εδω το τελευταιο μισαωρο με πυκνη ομιχλη απο τις 9 και μετα.Αν δεν αλλαξει κατι δραματικα πιστευω οτι μπορουν να πεσουν 100μμ ως και το Σαββατο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Στα 0.8mm ηδη εκλεισε η μερα...Ολο και δυναμωνει η βροχη...Αντε να δουμε τι θα δωσει η πεμπτη και η παρασκευη...Ομορφη νυχτα μπροστα μας και ακομα πιο ομορφο ξημερωμα...Καλο βραδυ σε ολους..Καλη καιρικη απολαυση.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Παιδια ο σταθμος του μετεο δουλευει σιγουρα σωστα; εδω μου λεει οτι ριχνει ψιχαλες με μεγιστη ραγδαιπτητα 1μμ/1h και στη πραγματικοτητα βρεχει σχετικα εντονα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, GEORGE SNOWMAN είπε:

Βροχη κι εδω το τελευταιο μισαωρο με πυκνη ομιχλη απο τις 9 και μετα.Αν δεν αλλαξει κατι δραματικα πιστευω οτι μπορουν να πεσουν 100μμ ως και το Σαββατο.

Χαχα το προεβλεψα πρωτος απαντωντας στο Μητσακο το απογευμα !! Ειδικα στην περιοχη σου ο.τι περναει θα στραγγιζει! Καλοφαγωτα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

0,7mm έκλεισε η μέρα στα Μελίσσια....3η συνεχόμενη με υετό....και μάλλον μπορεί να πάμε και για εβδομάδα σερί....συνεχίζει να βρέχει ποτιστικά.....8,3οC...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...