Jump to content
teo_73

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, nikolas 2365 είπε:

Παιδια γι τον θεο. Εγω μενω κοντα σε περιοχες ποτ εχουν πληγει απο τις πλημμυρες. Τι πιστευετε; Αγγελε στην Εξω Παναγιτσα. Γιατι τετοια ησυχια τα ΜΜΕ. Ειναι επικινδυνα οσα φαινονται

Η πολιτικη προστασια εχει παρει,μετρα?

Εγω ευχομαι προσωπικα να μην γινει αυτος ο κακος χαμος

Αρκετα βασανα εχουμε γυρω μας το τελευταιο διαστημα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

 

Αστα να πανε νικο

Απο ανεμολογιο δεν εχω δει τι παιζει

Στα ανωτερα στρωματα θα εχουμε βα?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Καλησπέρα παιδιά ειχα καιρό να μπω λόγω των καταστάσεων και τώρα ευτυχώς που μπήκα και είδα αν και τελευταία στιγμή τι βροχοκαιρια έρχεται εγώ αύριο θα ειμαι Χαλκίδα και από ότι κατάλαβα θα βραχω καλα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

7 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Παιδια γι τον θεο. Εγω μενω κοντα σε περιοχες ποτ εχουν πληγει απο τις πλημμυρες. Τι πιστευετε; Αγγελε στην Εξω Παναγιτσα. Γιατι τετοια ησυχια τα ΜΜΕ. Ειναι επικινδυνα οσα φαινονται

Φίλε πραγματικά δεν ξέρω! Δυστυχώς η Εύβοια δεν έχει και ομάδες στο facebook καιρικές έτσι ώστε να να δούμε με μεγαλύτερη ανάλυση αυτό που έρχεται και να ενημερώσουν τον κόσμο... 

Ήδη δήμαρχοι από διάφορες περιφέρειες της Εύβοιας εφιστούν την προσοχή στους κατοίκους... 

Πριν λίγο βγήκε ο Δήμαρχος Ελιμνιων κ Αγίας Άννας και ζήτησε την ιδιαίτερη προσοχή των κατοίκων! 

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, Άγγελος είπε:

Φίλε πραγματικά δεν ξέρω! Δυστυχώς η Εύβοια δεν έχει και ομάδες στο facebook καιρικές έτσι ώστε να να δούμε με μεγαλύτερη ανάλυση αυτό που έρχεται και να ενημερώσουν τον κόσμο... 

Ήδη δήμαρχοι από διάφορες περιφέρειες της Εύβοιας εφιστούν την προσοχή στους κατοίκους... 

Πριν λίγο βγήκε ο Δήμαρχος Ελιμνιων κ Αγίας Άννας και ζήτησε την ιδιαίτερη προσοχή των κατοίκων! 

Άγγελε φοβάμαι ότι αυτό θα ναι το τελειωτικό χτύπημα στο Δερβένι στις καταπτωσεις με τα βράχια. Όσοι έχουν πάει στη βόρεια Εύβοια γνωρίζουν το συγκεκριμένο σημείο.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

13 λεπτά πριν, Άγγελος είπε:

Σαν χθες το θυμάμαι παρόλο που έχουν περάσει 11 χρόνια... σαν χθες!!!! 
Δεν θα ξεχάσω ποτέ ότι εάν δεν είχα βάλει μία λεκάνη ρούχων στη βάση του τζακιού θα είχε πλημμυρίσει όλο το σπίτι!!

Την λεκάνη την άδειασα μέσα σε μια νύχτα... είχε γεμίσει...😢

.... δυστυχώς .... μας παρασύρει το πάθος μας για τις κακοκαιρίες και δεν σκεφτόμαστε ότι σε ακραία σενάρια .... ειδικά πλημμυρικά .... μπορεί να χαθούν άνθρωποι και περιουσίες σε χρόνο dt .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

15 λεπτά πριν, Spartan είπε:

Η πολιτικη προστασια εχει παρει,μετρα?

Εγω ευχομαι προσωπικα να μην γινει αυτος ο κακος χαμος

Αρκετα βασανα εχουμε γυρω μας το τελευταιο διαστημα

.... συμφωνώ 1000% .....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

5 λεπτά πριν, nikolas 2365 είπε:

Άγγελε φοβάμαι ότι αυτό θα ναι το τελειωτικό χτύπημα στο Δερβένι στις καταπτωσεις με τα βράχια. Όσοι έχουν πάει στη βόρεια Εύβοια γνωρίζουν το συγκεκριμένο σημείο.

https://www.evima.gr/politiki/ektakti-enimerosi-tsapournioti-stous-dimotestha-echoume-entona-kerika-fenomena-to-savvato-megali-prosochi/

 

Και όχι μόνο φίλε... το ποτάμι στο Προκοπι βλέπω να βγαίνει πάλι στον δρόμο!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, teo_73 είπε:

H υετοπροβλεψη των μοντελων για την Αθηνα εως τη Δευτερα τα μεσανυχτα.

Screenshot_7.jpg.622cacb90499d93a19c803f524e9758c.jpg

 

Βαλε λιγο το link αν μπορεις

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

καλησπερα.μεγαλη προσοχη στα κεντρονοτια γτ οι βροχες θα ειναι ισχυρες κ με διαρκεια.εμεις εδω βροχουλα χειμωνιατικου τυπου κ εξαρση το σαββατο βραδυ. ας ελπισουμε να μην υπαρξουν σοβαρα προβληματα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Σημαντική μείωση του υετού από 18αρι αύριο Για βόρεια Ελλάδα και όχι μόνο, παρά την ίδια διάταξη..

 

για το 6ωρο 8.00-14.00

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

40 mm εκ των οποιων τα 7 μας τα δινει σημερα μεχρι τις 3:00 και εχει ριξει 1.2 mm μεχρι τωρα...Εκτος αν καταφερει να ριξει 6 mm μεσα στις επομενες 2 ωρες

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...