Jump to content
teo_73

AΝΑΛΥΣΗ ΧΑΡΤΩΝ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2020

Προτεινόμενες αναρτήσεις

21 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

χαχαχαχα προφανώς και θα το έλεγες αυτό. κλαίω. Πάντως λέμε τώρα με λίγες αλλαγές ο ευρωπαίος θα σε ξαναχιόνιζε χαχαχααχ. 

χαχαχαχαχα όντως τόσο ψύχος θα έφερνε με αυτές τις αλλαγές ???

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

λίγο χειρότερος ο τζίφος, απλά λίγο ανατολικότερα και ψυχρότερος.  βέβαια όχι κάποια τρομερά κακή αλλαγή.

 

υετικά πολύ χειρότερος όμως..

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

17 ώρες πριν, Treebeard είπε:

Πηγε πισω ο καιρος. Εγω ανεβηκα θεσσαλονικη για να δωσω εξετασεις 10 νοεμβρη και κοιμομουν με ανοιχτο παραθυρο στο ξενοδοχειο.

Εξετάσεις 10 Νοέμβρη; Μα οι εξεταστικές είναι 20 Γενάρη - 10 Φλεβάρη, 1 - 20 Ιουνίου και 5 -20 Σεπτεμβρίου.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

2 ώρες πριν, [weathermaniac] είπε:

Και πάμε για την πρωινή εικόνα των μοντέλων. Τα σημερινά είναι καλύτερα από τα χεσινά 12αρια. Μέγιστο σενάριο για τις περιοχές που με ενδιαφέρουν έχει το αικον [φυσικά θα ξαναλλάξει τώρα που ανανεώνει]. μιλάμε για σχεδόν 70 ώρες συνεχόμενου υετού!

anim_ygc1.gif

icon-12-180.png?16-00

Θα μας ξεσκίσει στις βροχές!!! Καλύτερα τώρα την άνοιξη βέβαια!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

16 λεπτά πριν, WEATHER-FUN είπε:

Εξετάσεις 10 Νοέμβρη; Μα οι εξεταστικές είναι 20 Γενάρη - 10 Φλεβάρη, 1 - 20 Ιουνίου και 5 -20 Σεπτεμβρίου.

υπάρχουν και οι πρόοδοι Σταμάτη που είναι κάπου εκεί. Διαγωνίσματα δηλαδή που μπορεί να σε βοηθήσουν στον τελικό βαθμό.

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

https://www.meteo24news.gr/2013/01/gfs-ensembles.html?m=1

 

Δίνει ψυχρή εισβολή για Θεσσαλονίκη (2η καρτέλα) και μείωσε τη θερμή εισβολή της Πρωτομαγιάς ενώ αύξησε και υετό για τέλος Απρίλη - αρχές Μάη. Να δούμε πότε θα ζεστάνει (λόγω κορονοϊού το λέω)!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Μόλις τώρα, [weathermaniac] είπε:

υπάρχουν και οι πρόοδοι Σταμάτη που είναι κάπου εκεί. Διαγωνίσματα δηλαδή που μπορεί να σε βοηθήσουν στον τελικό βαθμό.

Άλλο πρόοδοι άλλο εξετάσεις. Και συνήθως οι πρόοδοι είναι τέλος Νοέμβρη και τις πιο πολλές φορές είναι προαιρετικές.

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, WEATHER-FUN είπε:

Άλλο πρόοδοι άλλο εξετάσεις. Και συνήθως οι πρόοδοι είναι τέλος Νοέμβρη και τις πιο πολλές φορές είναι προαιρετικές.

ε καλά δεν λέω και εγώ όταν πάω να δώσω πρόοδο εξετάσεις το λέω. Αλλά και πάλι είμαι σίγουρος πως μπορεί να υπάρχουν άλλα ιδρύματα τα οποία να έχουν το δικό τους πρόγραμμα

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Δεν μπορούσε να έχει αυτή την κυκλοφορία όταν έπρεπε?

Τώρα χαρίζονται διατάξεις σε άκυρη εποχή και οταν θα τις θέλουμε (πες με επόμενο χειμώνα) θα μοιάζουν με ανέφικτο όνειρο...

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 ώρα πριν, WEATHER-FUN είπε:

https://www.meteo24news.gr/2013/01/gfs-ensembles.html?m=1

 

Δίνει ψυχρή εισβολή για Θεσσαλονίκη (2η καρτέλα) και μείωσε τη θερμή εισβολή της Πρωτομαγιάς ενώ αύξησε και υετό για τέλος Απρίλη - αρχές Μάη. Να δούμε πότε θα ζεστάνει (λόγω κορονοϊού το λέω)!!!

Για ποτε;;;;;;; Εδώ δεν ξέρουμε τι θα γίνει την άλλη εβδομάδα βρε φίλε!!!!

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Εγώ πάντως θέλω να κάνει τετοιες τρέλες ο καιρός το καλοκαίρι... εκτός του χειμώνα....

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

25 λεπτά πριν, Winterlove είπε:

Εγώ πάντως θέλω να κάνει τετοιες τρέλες ο καιρός το καλοκαίρι... εκτός του χειμώνα....

Συμφωνώ 100% Μου έχουν λέιψει τόσο πολύ οι καλές καταιγίδες! Μακάρι να μην χρειαστεί να είμαι Γιάννενα το καλοκαίρι, γιατί κακά τα ψέμματα τα Γιάννενα ναι βγάζουν καταιγίδες και συχνά χαλάζι, αλλά δεν μπορούν να βγάλουν τα θερμικά τέρατα της Θεσσαλίας γιατί πολύ απλά δεν έχουν χώρο να αναπτυχθούν!

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

8 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

Συμφωνώ 100% Μου έχουν λέιψει τόσο πολύ οι καλές καταιγίδες! Μακάρι να μην χρειαστεί να είμαι Γιάννενα το καλοκαίρι, γιατί κακά τα ψέμματα τα Γιάννενα ναι βγάζουν καταιγίδες και συχνά χαλάζι, αλλά δεν μπορούν να βγάλουν τα θερμικά τέρατα της Θεσσαλίας γιατί πολύ απλά δεν έχουν χώρο να αναπτυχθούν!

Μακάρι να βγουν καταιγίδες το Πάσχα ...

81-505GR.gif

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

1 λεπτό πριν, thanasismtrk είπε:

Μακάρι να βγουν καταιγίδες το Πάσχα ...

81-505GR.gif

ορεινές θα είναι φίλε, και όποιες καταφέρουν να κατεβούν μάλλον θα ψοφήσουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

4 λεπτά πριν, [weathermaniac] είπε:

ορεινές θα είναι φίλε, και όποιες καταφέρουν να κατεβούν μάλλον θα ψοφήσουν

πόσο θεωρητικά χρειάζεται -4?

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

6 λεπτά πριν, thanasismtrk είπε:

πόσο θεωρητικά χρειάζεται -4?

δεν είναι μόνο αυτό. Είναι ότι και τόσο να είχε η διάταξη δεν υπάρχει για να απελευθερώσει την ενέργεια που χρειάζονται ι καταιγίδες για να ζήσουν

Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Πήγα να ανανεώσω τον υετό του ευρωπαίου και μου εμφανίζει αυτό!

DTN

https://www.meteopower.com/meteo/data/grads/ec/mcenergy_europa_rrr_500_204_202004160000_balkan.png

 

Λέτε να μην έχουμε πλέον το Meteopower? κλαψ😭

 

 

 

πρέπει από εδώ και πέρα να κάνεις Log in..

https://www.meteopower.com/info/weather-forecast/professional-maps

Επεξεργάστηκε από [weathermaniac]
Link to comment
Μοιράσου το σε άλλες ιστοσελίδες

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέου...